Top 10 Balance Board Erwachsene – Balanční desky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. bold38

#ad

Bold38 Balanční prkno s protiskluzovým korkem a prémiovým dřevěným prknem – balanční prkno pro dospělé vč. role – Surf & Fitness balanční prkno pro společný trénink

#ad
bold38 #ad - Hmotnost 150 kg, ideální také jako skateboard trenér nebo surfovací prkno pro domov. Navíc při každém nákupu jednoho z našich balancerů zajistíme, aby byl vysazen nový strom. Dlouhotrvající zábava: s balančním prknem bold38 přineseš zaručeně nový švih do svého všedního dne.

Ať už začátečník nebo profesionál, mladý nebo starý, díky individuálním možnostem nastavení si s naším balančním trenažérem přijde každý na své. Návod krok za krokem: abychom vám usnadnili vstup do světa balanceboardů, pročíst si a bavit se, nabízíme vám online průvodce balančním trenérem. Jednoduše vybalit, zcela podle hesla: Be bold – ale safety first! Korrole, vhodné pro děti a dospělé s max. Tak jej můžete použít jako fitness prkno pro budování svalů, kývací prkno pro zlepšení koordinace nebo zábavný surfovací váleček.

Iroké spektrum použití: ať už jste kdekoli, kdy, náš balanční stolek se hodí pro všechny oblasti života. Z lásky k životnímu prostředí: při výrobě našich balančních přístrojů jsme kladli zvláštní důraz na udržitelnou výrobu a ekologické materiály. Jedinečný nápad na dárek: udělej svým nejmilejším radost s našimi skvělými indoorboardy vč.
Značkabold38 #ad
Výrobcebold38 #ad
Výška0.71
Délka29.13
Hmotnost9.79
Šířka11.61
Číslo díluB38

2. Revolution Balance Boards

#ad

Balance Board Sporttrainer Grau, Revolution Balance Boards 101 v2

#ad
Revolution Balance Boards #ad - Es zerkratzt sie oder Ihre Böden nicht wie andere Bretter mit rauem Griptape. Magswitch verstellbare stopps - der 101 v2 verfügt über unser magnetisches stoppsystem, das in Sekunden ohne Werkzeug verstellbar ist. Rundum training: verwenden sie es nur zum spaß, die sie brauchen, und wir bieten ihnen alle inspirationen, verwenden Sie es für Hardcore-Workouts, verwenden Sie es für Tricks oder verwenden Sie es beim Fernsehen.

Sie können im laufe der zeit zu fortschrittlicheren Einstellungen voranschreiten, und selbst die erfahrensten Benutzer werden weiterhin neue Wege finden, sich selbst herauszufordern. Anfänger können langsam beginnen, indem sie eine kürzere Rollstrecke einstellen und sich bis zu mehr Schwierigkeitsgrad arbeiten. Der 101 v2 kann so ziemlich jede erdenkliche Art und Weise verwendet werden, mit dem mitgelieferten digitalen Leitfaden.

Premium-konstruktion: entworfen und handgefertigt in den USA, der 101 v2 ist für die Ewigkeit gebaut und sieht dabei auch gut aus. Fortgeschrittene benutzer können einen Schritt weiter gehen, indem sie die Stopps einfach zusammen entfernen. Beginnen sie langsam, gehen sie groß: anfänger können mit dem 101 v2 beginnen, dank seiner einfachen Verstellbarkeit und der mitgelieferten detaillierten digitalen Anleitung. Durasoft traktion - unsere exklusive traktionsfläche ist extrem bequem mit nackten Füßen oder mit Schuhen zu bedienen und super langlebig zugleich.
ZnačkaRevolution Balance Boards #ad
VýrobceRevolution Balance Boards #ad
Hmotnost9.5

3. Adventure Awaits!

#ad

Adventure Awaits! Balance Wobble Board 2er Pack natürliches Hartholz mit optionaler Filzschicht enthalten für abenteuerliche Kinder oder Yoga gelb

#ad
Adventure Awaits! #ad - Maße: 78, 7 x 18, ein in den usa ansässiges unternehmen zu sein, das sich verpflichtet hat, 8 cm. Dieses brett ist in der Lage, über 180 kg zu tragen und wird jahrzehntelang halten. Stolz in den usa: im gegensatz zu unserer konkurrenz sind wir stolz darauf, 4 x 29, qualitativ hochwertige und zuverlässige Produkte zu liefern und gleichzeitig Eltern in der ganzen Nation hervorragenden Kundensupport zu bieten.

Umweltfreundlich: reduzieren sie den verbrauch unnatürlicher und billiger Materialien, indem Sie in langlebige, natürliche und nachhaltige Artikel für Ihr Zuhause investieren. Inspirieren sie einen gesunden lebensstil: helfen sie kindern, während sie neue Wege entdecken, ihren Körper und Geist zu trainieren, dieses Board in ihre Spielzeit zu integrieren.

Hochwertige konstruktion: hergestellt aus massivem Hartholz-Sperrholz. Sichere verwendung: schützen sie ihre Kinder, sich selbst und Böden, indem Sie die mitgelieferten Filzaufkleber auf der Unterseite jedes Bretts anbringen. Es ist sogar vorteilhaft mit vielen Übungen als Erwachsener zu verwenden! .
ZnačkaAdventure Awaits! #ad
VýrobceAdventure Awaits! #ad
Výška7.25
Délka31
Šířka11.75

4. SPPRANDOM

#ad

Bojová umění rovnováha/vytrvalost/stabilitu jádra/silový trénink, rehabilitaci pohybu a mnoho dalšího! fialová, jógu, FitProducts Oválné balanční podložky: ideální pro fyzioterapii, pilates

#ad
SPPRANDOM #ad - Dodává se ve 4 různých barvách; modrá, zelená, červená a fialová. Snadné čištění, jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Každý nákup probíhá se 2 balančními polštářky. Vyrobeno z vysoce kvalitních termoplastických elastomerů TPE. Perfektní pro fyzioterapii, jógu, rovnováhu bojových umění / vytrvalost/stabilitu jádra / silový trénink, pilates, rehabilitaci pohybu a mnoho dalšího.
ZnačkaSPPRANDOM #ad
VýrobceFitProducts #ad
Výška2.36
Délka12.2
Hmotnost0.64
Šířka8.27
Číslo díluunknown

5. Sportneer

#ad

Balanční prkno s nastavitelnými zarážkami – balanční prkno ze dřeva – koloběžka a 7,1cm míč součástí, vnitřní deska, skateboard, surfování, Sportneer Balanční deska, 7 režimů kývání se sedmi režimy

#ad
Sportneer #ad - Tato balanční deska, skateboardisty, surfaře, která mění hru, byla vyvinuta pro zostření svalové paměti, zvýšení rovnováhy a vytrvalosti a vybudování pevné jádrové síly, snowboardisty, což z něj dělá nezbytnost pro sportovce, stand-up paddleboardisty a další. Se speciálně vyvinutým protiskluzovým povrchem eva nabízí tato balanční deska ideální množství přilnavosti a chladný, hmatový pocit, což z něj dělá perfektní balanční prkno pro trénink s bosými nohami nebo botami.

Soukromý trenér rovnováhy: zvyšte svůj výkon s balanční deskou sportneer balance. Univerzální sada 2 v 1 každá sada se dodává s 1 balanční deskou, 1 válečkem a 1 míčem, které nabízejí 7 jedinečných režimů výzev, takže se můžete postupně pohybovat směrem nahoru, abyste zlepšili svou sílu a rovnováhu. Perfektní sidekick pro trénink vzpěračů, hokej, golf, skateboarding a paddling se stojánkem.

Vysoce kvalitní a stabilní konstrukce: balanční prkno sportneer je vyrobeno z vysoce kvalitní břízy a odolává opotřebení a má robustní nosnost 204 kg. Pečlivě zpracovaný váleček slibuje žádné nahromadění vlasů nebo poškození podlahy, zatímco celogumový váleček eliminuje nepříjemnost při úniku vzduchu. Kromě toho zajišťují 4 jednotlivé magnetické odnímatelné zarážky plynulé přepínání mezi režimy a pohodlnou demontáž. Kromě toho může pomoci zlepšit váš výkon při sportu jako basketbal, lední hokej a aerobik. Fitness booster: rovnováha je opravdu důležitá.
ZnačkaSportneer #ad
VýrobceSportneer #ad
Číslo díluY22-83000-21

6. UpTone360

#ad

Robustní a extrémně dlouhá životnost | ideální fitness příslušenství pro domácnost, UpTone360 Balanční deska z lipového dřeva | kývací prkno s kolečkem jako perfektní pomůcka pro rovnováhu | bezpečná

#ad
UpTone360 #ad - Váš trénink tak zůstane pestrý a zároveň náročný. V každé situaci! zejména u tréninkového přístroje, jako je tento, je důležité, abyste se mohli spolehnout na svůj prkno! Z tohoto důvodu pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a garantujeme vám stabilitu a odolnost až do posledních vláken.

Díky tomu je při domácím cvičení jedno, zda trénujete naboso, s ponožkami nebo botami. Zatímco kolejnice na zadní straně zaručuje obzvlášť dobré vedení, rukojeti na straně umožňují provádět i náročnější cvičení. Tak stojíte bezpečně a pevně na prkně a můžete se zcela soustředit na svou rovnováhu. S vaším novým balančním prknem můžete konečně znovu přinést svěží vítr do vašeho bytu.

S nosností 200 kg a z extrémně silného lipového dřeva je prkno perfektní pro velké i malé a proto ideální pro celou rodinu. Nyní můžete trénovat, pokud chcete – s naším balančním trenérem! ať už v létě na zahradě nebo v zimě v obývacím pokoji, na svém novém balanceboardu si můžete kdykoli procvičit své dovednosti a později je můžete optimalizovat na skate nebo surfovém prkně.
ZnačkaUpTone360 #ad
VýrobceUpTone360 #ad
Hmotnost8.82
Číslo dílu1703614466

7. Airex

#ad

Zelená, m, Balanční podložka AIREX Balance-Pad

#ad
Airex #ad - Perfektní tréninkové náčiní pro nácvik koordinace a reakce. Tréninkové a léčebné náčiní se specifickými destabilizačními vlastnostmi. Jedinečná délka umožňuje multifunkční použití a neomezené možnosti tréningu. Použití při prevenci k nácviku koordinace a reakce. Iroká oblast použití ve volném čase a výkonnostním sportu, při rehabilitaci, prevenci a terapii.
ZnačkaAirex #ad
VýrobceAIRES|#Airex #ad
Výška2.36
Délka19.69
Hmotnost2.65
Šířka16.14
Číslo dílu125228
Modelka125228

8. Gonge

#ad

Gonge Balanční deska sada archů

#ad
Gonge #ad - Přesvědčte se sami: my ve společnosti sport-thieme klademe největší důraz na vysokou kvalitu nabízených produktů. Pro houpání a houpání. Vždy najdeme řešení. Pokud máte dotazy nebo něco nesedí, můžete nás kdykoliv kontaktovat německá firma a německý zákaznický servis. Ideální pro podporu pohybu. To, co od těchto produktů můžete očekávat, můžete očekávat také od našeho servisu. Podporuje rovnováhu a koordinační schopnosti.
ZnačkaGonge #ad
VýrobceGonge #ad
Výška4.13
Délka23.23
Hmotnost14.08
Šířka8.46
Číslo dílu2163
Modelka2163

9. MFT Bodyteamwork

#ad

MFT Fit Disc – balanční deska ze dřeva I Profi přístroj pro fyzioterapii I přístroj pro rovnováhu pro posílení svalstva a koordinace I balanční deska pro dospělé a děti I Made in Rakousko I ø 44 cm

#ad
MFT Bodyteamwork #ad - Profesionální balanční deska: mft fit disk je oblíbený u fyzioterapeutů a profesionálních sportovců. Sedět je nové kouření – buďte aktivní a předcházejte zraněním a nemocem cíleným cvičením. Disk mft fit disc jistě objevíte v mnoha gymnázích a rehabilitačních zařízeních.

Fitness přístroj pro domácnost nebo kancelář: mft fit disk je oblíbený jako domácí tréninkový přístroj u osob dbajících na zdraví. Náš trenér rovnováhy je již od cca 20 let na trhu a tisíce zákazníků jej oceňují pro svou kvalitu. Výhody a oblasti použití: mft fit disc je ideální pro prevenci zranění, léčení problémů s páteří a kloubů, k posílení boků nebo zad např. Made in austria – naši zákazníci oceňují kvalitu našich balančních prken, přesné zpracování a stabilitu. Balanční desky mft se vyrábějí podle nejvyšších standardů kvality v Rakousku, přitom se používají pouze ty nejlepší materiály.

Naše balanční deska je ideální do kanceláře pro aktivní přestávky pro aktivaci pohybového aparátu. Klademe důraz na krátké přepravní cesty a spolupracujeme s domácími dodavateli. Precizní tréning: s fitness přístrojem lze implementovat cílená sportovní cvičení, která přispívají k posílení specifických svalových skupin a vedou ke zlepšení stability, schopnosti koordinace a rovnováhy. Herniated disk nebo pro zlepšení pohyblivosti ve stáří.
ZnačkaMFT Bodyteamwork #ad
VýrobceMFT #ad
Výška3.15
Délka20.08
Hmotnost8.91
Šířka16.14
Číslo dílu633021000
Modelka2005-N
Záruka24 měsíců

10. BoarderKING

#ad

Deska pro trénink neuroMuscular Response, 100 mm x 40 cm Ø x D, BoarderKING Indoorboard – Balance Board pro vnitřní surfování a bruslení, kruhy, vč. ochranné rohože

#ad
BoarderKING #ad - Ekologické + udržitelné: boarderking chrání životní prostředí. Asově efektivní trénink: někdy nemáte dost času na to, abyste šli do posilovny nebo na kurzy. Vlastní 100% solární výroba v Německu. Pičkový výkon: kromě balanční desky je u nás vždy k dispozici role a ochranná rohož na podlahu.

100% recyklovaný plast pro naše plastová kolečka. Chrání nejen vaši podlahu před poškrábáním, ale nabízí vždy nejlepší chování při valení a chrání před nehodami, protože deska na rohoži okamžitě zastaví a nesklouzne. Trénujte jako sportovci: věděli jste, známý také jako trénink neuromuscular response je prospěšný pro všechny fitness nadšence? Doporučuje se balanční deska s pohyblivým prknem zejména pro sporty, že trénink s balančním prknem, které vyžadují tělesný pohyb.

Vysoká kvalita: boarderking znamená vysokou kvalitu, funkčnost, komfort a udržitelnost. Cnc technika pro malé prořezávání. S dřevěnou balanční deskou do interiéru ušetříte čas, peníze a energii a můžete si doma hravě sedět.
ZnačkaBoarderKING #ad
VýrobceBoarderKING #ad
Hmotnost13.01
Číslo díluFIA2-FlowCircle