Top 10 Ballonbogen Gestell Rund – Balónky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TEKXYZ

#ad

TEKXYZ Teleskop-Ballon Säulenständer-Set 2 Stück, 45,7cm bis 2,1M Frei Verstellbarer Metall Luftballon Ständer Für Partydekorationen

#ad
TEKXYZ #ad - Zusätzlich werden 2 wasser gewichtsbeutel für den außenbereich mitgeliefert. Verstellbar: das teleskoprohr ist frei von 45, 7 cm bis 210 cm verstellbar und eignet sich für ballon mittelpunkte auf tischen sowie ballonturmständer für den boden.

Wiederverwendbar: Jede komponente wurde so konzipiert, dass sie wiederverwendbar ist und einfach zu lagern. Es ist einfach zu erledigen, indem Sie die teleskopsäule herausziehen und nach gebrauch wieder zurückschieben ganz einfach. Praktisch: im gegensatz zu anderen luftballon ständer müssen unsere teleskop-ballon säulen ständer nicht mehrere kurze rohre nacheinander verbinden.

Leichte montage und demontage: Der luftballon ständer selbst kann in sekundenschnelle montiert und ebenso schnell demontiert werden. Stabil: die teleskoprohre und die basen sind durch bolzen miteinander verbunden, und die speziell entworfene obere ballonhalterung hält alle ballons an ihrem platz.
ZnačkaTEKXYZ #ad
VýrobceAIHUA #ad
Výška86
Délka9
Šířka9
Číslo díluAIHUA-SSG-001
ModelkaTEK-LZ-SSG2

2. YALLOVE

#ad

Nastavitelná, YALLOVE Opakovaně použitelný balónový oblouk, promoce a narozeniny, pro svatby, 2,2 x 3 m, půlkruhová sada balónkových oblouků

#ad
YALLOVE #ad - Snadná montáž a demontáž: podle dodaného montážního návodu je montážní a demontáž proces jako hračka. Nastavitelný: oblouk stojanu na balónky je 6, 4 m dlouhý a jeho šířku a výšku lze libovolně přizpůsobit vašim potřebám.

Nová verze: s nově vytvořenou základnou můžete oblouk pohodlněji nastavit, a díky silnější sadě pro kotvení do země je balónový oblouk stabilnější. Co potřebujete připravit? doporučujeme připravit elektrickou pumpičku a každý typ balónku 130 – 160 kusů, pak můžete začít s montáží své balónkové girlandy. Přenosný: oblouk se skládá z 15 flexibilních plastových tyčí o délce 40 cm, je malý a lehký, snadno se skladuje a přepravuje. Na obrázcích produktu jsou zobrazeny 3 typické velikosti.
ZnačkaYALLOVE #ad
VýrobceYALLOVE #ad
Výška1.97
Délka17.32
Šířka8.66
Číslo díluLDGM-001
ModelkaDGM-15

3. CCLKHY

#ad

Balónek, oblouková girlanda sada pro svatební oslavy, balónková stuha, girlanda, balónková girlanda, narozeniny, 2 role 5 m balónkové girlandy, proužky

#ad
CCLKHY #ad - Uzavřete balónek otvorem a vytvořte si vlastní balónkovou girlandu. Vhodná je mezera mezi výřezy balónkového proužku. I když existuje mnoho balónků, nerozšíří se ani nebude přeplněné.

Záruka kvalitypokud nejste s výrobkem spokojeni, obraťte se prosím na nás, uděláme vše pro to, abychom problém vyřešili. Tak lze například vyrobit balónkové oblouky, girlandy, srdce nebo jiné tvary. Snadné použití po nafouknutí balónku jej lze projít otvorem pro řetěz balónku a vytvořit tak řetízek na balónky. Specifikace existují dva modely, jeden otvor má asi 110 otvorů, dvojitý otvor má asi 100 otvorů. Tvarování diy sada balónkových girlandy vám pomůže zachovat tvar různých balónků a nešířit se tak snadno ve větru. Vysoce kvalitní materiályz průhledného plastu s cca 5 metrů pro uložení nafukovacích balónků.
ZnačkaCCLKHY #ad
VýrobceCCLKHY #ad
Číslo díluQQLT
ModelkaQQLT

4. DONQL

#ad

DONQL Balloony, proužky a nafukovací balonky, girlanda, balónková girlanda proužky, klipy 200 lepicích bodů, nálepka na svatební, lepicí bodová nálepka, 2 role 16 stop, 10 ks balónkových květin

#ad
DONQL #ad - Přineste vám nádhernou party dekoraci a celou řadu krásných grafických stylů jako úžasné. Snadné použití jedinečný dvoudírkový design balónkového luku usnadňuje opravu balónků. Použijte tuto aktualizovanou sadu balónků – Arch Kit a udělejte si nezapomenutelnou party.

Sada příslušenství k balónkům naše sada pásků na balonky obsahuje 1 velké otvory – girlandu + 1 malé otvory – girlandovou lepicí pásku vždy 4, 4 ft/5 m + 2 role 200 ks lepicích bodů na balonky + 10 držáků ve tvaru květin. Balónky můžete uspořádat v libovolném tvaru, jak chcete. Klipy na květiny a prstýnky se snadno upevňují balónky. Balonkové proužky lze opakovaně použít na různých stranách. Vložte balónek do většího otvoru a zatáhněte balónek do malého otvoru. Bodové lepidlo má dobrou lepivost, nerozbijí se, nespadne a snadno se odstraňuje.

Dostatečný počet balónkových proužků může uspokojit potřeby různých stran. Iroké použití sada balónkových girland pásků se perfektně hodí na party, narozeniny, dětské party, svatbu, Vánoce, výročí, promoce, zásnuby, otevření obchodu a jiné zvláštní akce. Opakovaně použitelný balonkový proužek jednoduše položte jeden konec balónků na otvory na pásku, můžete vyrobit různé druhy balónkových oblouků a girland, pásek lze znovu použít. Vysoká kvalita pásek a pásek jsou trvanlivé a robustní, dlouho se používají.
ZnačkaDONQL #ad
VýrobceDONQL #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka4.72
Číslo dílu001
Modelka1
Záruka1

5. GEEKEO

#ad

Geburtstag Party Deko, Baby Shower, Luftballons Girlande Avocado Grün,Ballon Girlande Olivgrün Grün Weiß Olivgrün Luftballons Set,102 Stück Olive Grün Gold Ballons für Hochzeit Deko

#ad
GEEKEO #ad - Balloon garland arch kit anwendungen: eine schöne kombination, Heimwerken, Hochzeiten, Geburtstagsfeiern, festivaldekorationen, Babypartys, Junggesellenabschiede, die es für eine vielzahl von partys, Schulfeiern und den täglichen gebrauch zu hause, festliche szenenlayouts oder andere besondere anlässe geeignet macht.

Kaufen sie mit vertrauen: wenn sie mit dem luftballon nicht ganz zufrieden sind, kontaktieren sie uns und wir werden ihn für sie lösen! Klicken sie nun auf die schaltfläche In den warenkorb! Ballonbogen: blasen sie den luftballons einfach auf und schieben sie den knoten in das loch auf dem zierstreifen, damit Ihr kranz schöner aussieht. Luftballon girlande 102 stück luftballons: weiß luftballon 18 zoll * 3, olivgrün luftballon 12 zoll * 20, weiß luftballon 12 zoll * 20, metall gold luftballon 12 zoll * 5, Beige luftballon 12 zoll * 20, Ballonkette * 1, Weiß luftballon 5 zoll * 10, Olivgrün luftballon 18 zoll * 2, Metallgold luftballon 5 zoll * 10, olivgrün luftballon 5 zoll * 10, Weißes band * 1.

Es gibt keine minderwertige dekoration und zerbrochene luftballons, die Ihre perfektionsparty zerstören. Premium material: guter latexballon, ungiftig und harmlos. Der luftballon ist stark und langlebig, unterstützt helium oder luft.
ZnačkaGEEKEO #ad
VýrobceGEEKEO #ad
Výška1.89
Délka10.43
Šířka7.56
Číslo díluGEEKEO-015

6. YALLOVE

#ad

Výška nastavitelná od 40 cm do 3,2 m, YALLOVE Heavy Duty kovový balonový stojan sada 4, design závitové tyče, stojan na podlahu, volná kombinace balónku středového dílu na stůl a sloupek balónku

#ad
YALLOVE #ad - Snadno se pohybuje: lze snadno pohybovat, aniž by se rozpadla, po instalaci balónkové kolony díky šroubové konstrukci základny a sloupku. Krása: povrch balónkové kolony je zpracován řemeslným uměním, krásný a robustní.

Snadná montáž: náš kovový stojan dělá montáž jako hračka, můžete snadno přišroubovat všechny části sloupku balónku jako stojací lampu, pouze 2 minuty jsou hotové. Umožňuje vám soustředit se na party design a užívat si ho, ne na potíže. Můžete jej znovu použít pro každou budoucí příležitost. Stabilní: porovnejte s plastovými sloupky, náš kovový balónek a základna na pečení vody vážená 10 lb nabízejí dobrou stabilitu, které jsou lehké a snadno spadnou, jsou robustní a odolné vůči hrotům.

Konvenční: na rozdíl od jiných balónkových sloupků, které vyžadují stohování čirých plastových nebo PVC pólů, má náš balónový sloupek jednoduchou strukturu, žádné komplikované kování a několik kroků sestřihu.
ZnačkaYALLOVE #ad
VýrobceYALLOVE #ad
Výška2.36
Délka17.72
Šířka10.04
Číslo díluYL-NYG-4
ModelkaYL-NYG-4

7. Mnsconkl

#ad

Nafukovací balonek pro vnitřní i venkovní použití narozeniny, znovu použitelná, Mnsconkl Balonkový oblouk, velikost 9 × 10 nožek, promoce, svatební oblouk, oslava miminek, sada konstrukce se stabilní základnou

#ad
Mnsconkl #ad - Balonkový oblouk, promoce, svatby, široká konstrukce balonkový oblouk se silným lanem a hřebíky, výročí, sada balónkových oblouků je perfektní pro narozeninové oslavy, sada balónkových oblouků s podstavcem je vhodná pro vnitřní i venkovní použití, dětské party, halloweenské vánoční party dekorace.

Tento balónový arch lze namontovat během několika minut. Balonkový oblouk, která je robustní a trvanlivá, stabilní pvc trubka drží balónový oblouk stabilně a nekývá se násilně vlivem větru nebo kolizí objektů, kvalitní a robustní stabilní základna a vodní vak oblouku balónku, při ohýbání se snadno nerozbije, skládací tyč se skládá z vysoce kvalitní vláknité tyče, znovu použitelná. Velmi snadno se rozloží a znovu použije. Oblouk pro balónky nastavitelná velikost balonkový luk se stojanem je vysoký 9 stop a široký 10 stop. Balonkový obloukový balíček obsahuje 15 skládacích sklolaminátových tyčí, 2 kovové trubky, 2 základny, 5 květinových sponek, 60 balónkových svorek, 2 ruční čerpadla, 4 hřebíky na dno, 2 pásky, 2 čtvercové vodní sáčky, 2 lana, 2 uzly, 2 lepicí pásky a návod český jazyk nelze zaručit.

Ku a výšku oblouku, který potřebujete, můžete přizpůsobit tak, velmi pěkné, že upravíte vzdálenost základny. Sada stojanu na balónky se dá dobře držet ve vzpřímené poloze, pohodlné a praktické. Balonový obloukový stojan, snadná montáž sada balónkových oblouků se snadno montuje, s podrobným návodem k montáži český jazyk nelze zaručit ji můžete bez problémů namontovat.
ZnačkaMnsconkl #ad
VýrobceMnsconkl #ad
Výška2.7
Délka18.1
Šířka8.46

8. lalago

#ad

Sada zlatých balónků, balonková girlanda, sada dekorací na svatby, oblouk, LALAGO Sada 2 m kovového nafukovacího balónku, narozeniny, Vánoce, girlanda, DIY kovový kulatý balónek, party

#ad
lalago #ad - Musíte pouze postupovat podle pokynů na obrázku, upevnit kovové kroužky dohromady a pak na základnu, takže celý proces instalace může provádět i jedna osoba. Naše obrázky jsou dodávány s návodem k montáži. Rozmanité možnosti použití: svatební oblouky lze použít v různých stylech svátků a perfektně se přizpůsobí každé atmosféře a každému rámu.

Snadná instalace: tento kulatý svatební stojan se velmi snadno montuje a demontuje. Diy dekorace: náš balíček obsahuje pevný kovový oblouk, musíte si jen vybrat své oblíbené balónky, bodové lepidlo * 1 role. Ať už pro narozeninové oslavy, vánoční dekorace, dětské sprchy, promoce, rozlučky se svobodou, dezertní stoly, svatby, novoroční dekorace, rodinná setkání, výročí nebo Halloween. Můžete kombinovat styl party s vaším oblíbeným stylem a vytvořit tak romantickou a krásnou atmosféru na party.

Připravili jsme pro vás všechno, balónkový řetízek * 2 role, květiny, 50 balónkových klipů, fotografie nebo rostliny. Je vyroben z kovu, ale také zabraňuje korozi kovu, kovová povrchová úprava zajišťuje nejen krásný vzhled, je robustní a nerezový, s dlouhou životností a odolný proti korozi. Spokojený zákaznický servis: pokud nejste spokojeni s výrobkem, odpovíme vám na vaše dotazy a váš problém vyřešíme do 24 hodin, nebo Vám produkt vrátíme nebo vyměníme. Vysoce kvalitní materiál: tento kulatý balonkový oblouk má průměr 200 cm a výšku chodidla 5 cm.
Značkalalago #ad
Výrobcelalago #ad
Číslo dílu90242GD20
Modelka90242GD20

9. BUYGOO

#ad

Girlanda, arch, BUYGOO 68 ks bílých balónkových oblouků, závěrečné oslavě, party dekorace, balonek, oblouků, svatbě, sada nafukovacích balónků, k narozeninám, stojan na balónky pro různé velikosti stolů

#ad
BUYGOO #ad - Super praktické balonové pásky jsou 5 m dlouhé, každá role samostatného otvoru s cca 410 kusů otvorů, 6 m široké, mají 2 druhy: jednotlivé otvory a dvojité otvory, 1, role s dvojitým otvorem cca 110 párů otvorů. Kompletní sada balónkových archů sada obsahuje 2 robustní držáky c-lamp, 2 5 m balónkových pásků, 10 flexibilních sklolaminátových tyčí se silnou příklepovou šňůrou každý pól měří 40 cm, 75 m, celková délka 3, 60 balónkových svorek, 1 5 m jednootvorných balónkových pásků a 2 nástroje na balony.

Tyče jsou vyrobeny z vysoce pevných skleněných vláken, flexibilní a s dlouhou životností Svorky C jsou vyrobeny z robustního technického plastu, ale dostatečně silné, jsou odolné a flexibilní, snadno se ohýbají, aby se snadno nezlomily. Univerzální použití snadná montáž a demontáž, je to perfektní dekorace pro chlapce dívky, narozeniny, miminka, závěrečná oslava, svatbu, Vánoce nebo jiné svátky.

Výška a šířka závisí na velikosti vašeho stolu. Nastavitelná velikost tento balónový oblouk je velmi flexibilní a hodí se na většinu stolů na trhu s tloušťkou cca 5, 8 cm. 60 kusů kolíčků na balónky a 2 nástroje na vázání balónků pro snadné vázání balónků. Odolné, jsou pevně spojeny se stolem a mohou oblouk balónku dlouho podporovat. Sada je opakovaně použitelná při různých příležitostech.
ZnačkaBUYGOO #ad
VýrobceBUYGOO #ad
Výška2.76
Délka16.93
Hmotnost0.17
Šířka3.94
Číslo díluOZ-BZ248
ModelkaOZ-BZ248

10. FANNITE

#ad

Weihnachten, Halloween Weiß, Ballonbogen-Kit, halbrunde Ballonbogenhalterung, Hochzeiten, Partys, Ballonbogen-Girlanden-Kit, verstellbarer Tischballonhalter für Geburtstage

#ad
FANNITE #ad - Sie sind langlebig, flexibel und stark. Wiederverwendbar die länge jeder fiberglasstange beträgt 38 cm und die gesamtlänge beträgt ca. Einstellbare größe dieser ballonbogen ist sehr flexibel und kann auf die meisten Tische auf dem Markt passen, und der Clip kann an dickere Tische passen.

Sie können es verwenden, und es ist nicht leicht zu brechen, sie einfach zusammenzubauen und zu demontieren und wiederzuverwenden. Die beiden robusten C-Klemmhalter und der feste Ballonclip k nnen wiederverwendet werden. Die länge kann an ihre Bedürfnisse angepasst werden, sodass der Ballonbogen leicht hergestellt werden kann. Die höhe und breite hängt von der Tischgröße ab. Ballonbogen-set das set enthält 25 ballonclips, 10 Fiberglasstangen, 2 Ballonbefestigungswerkzeuge, 2 C-Cliphalter, 2 Verbindungsschläuche und 1 Ballonpumpe.

Hochwertiges material der faserstab des bogenmaterials besteht aus hochwertigem Fiberglas. 370 cm. Verwenden sie ihre kreativität, Familienfeiern, um die Party mit verschiedenen Ballons zu dekorieren. Multifunktionales Dekorationsset, um alle Ihre Bedürfnisse zu erfüllen. Im vergleich zum transparenten Kunststoffstab ist er stark und langlebig, um Ballonbögen herzustellen, wenn es gebogen wird.
ZnačkaFANNITE #ad
VýrobceFANNITE #ad
Číslo díluGONGMEN-02
ModelkaGONGMEN-02