Top 10 Brutkasten Für Vögel – Ptačí budky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FIDEMUS

#ad

Stabilní hnízdní budka vč. ochrany datlů proti predátorům velký zabezpečený proti nelupičům s ptačí budkou, líhnízdní prostor: Vnitřní rozměry: 12 x 12 x 24 cm

#ad
FIDEMUS #ad - Ovlivňující otvor má průměr 32 mm, protože je velmi velký vnější rozměry: 17, podle našeho názoru ideální pro domácí zpěvné ptáky. Tento hnízdní budka s ochranou proti datlům vyrábíme sami.

Velikost chovného prostoru: 12 x 12 x 24 cm vnitřní rozměry. Pro ochranu před kočkami a kunami: vzdálenost od středu otvoru ke dnu skříně: 17 cm, přesahující střecha vpředu přes ovlivňující otvor, před ní žádná sedátko, velmi velká a stabilní 1, vzdálenost vstupního otvoru vnitřní ke dnu hnízdního boxu vnitřní = 17 cm, 6 kg. Velikost otvoru působí ve srovnání s budkou na hnízdění malá, 5 x 28 cm.

To se bohužel stává poměrně často, protože to dělá mnoho větších zvířat, aby se dostala k chovu. Dno chovného prostoru má uvnitř plochu 12 × 12 cm, 5 x 14, což je nezbytné pro ptáky jako sýkorky s až 12 mláďaty. Chránič na hnízdní budku zabraňuje vyklepání vletového otvoru datly a nahlodávání veverkami.
ZnačkaFIDEMUS #ad
VýrobceLorek #ad
Výška11.02
Délka5.71
Hmotnost3.53
Šířka6.89

2. Gardemics

#ad

Gardemics Ochrana proti datlům pro hnízdo a ptačí budku – extra bezpečná ochrana před letovými otvory pro hnízdní boxy vč. šroubů – s e-knihou zdarma sada 28 + 32 mm

#ad
Gardemics #ad - Odolný vůči korozi – hliníkový plech je díky přírodní oxidové vrstvě odolný proti povětrnostním vlivům a má velmi dlouhou životnost.

Bezproblémové vrácení: pokud by se vám ochrana proti datlu gardemics neměla líbit, můžete ji bez problémů vrátit do 30 dnů a vrátíme Vám okamžitě peníze. Zajištění proti hnízdění – díky této ochraně nemohou dled sekat větší otvor pro přístup k mladým ptáčkům. Přizpůsobení letového otvoru – díky této ochranné desce lze průměr letového otvoru přizpůsobit jiným druhům ptáků. Snadná instalace – pomocí 4 dodávaných pozinkovaných šroubů je instalace plechu provedena během několika minut.
ZnačkaGardemics #ad
VýrobceGardemics #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluAMOVO

3. FIDEMUS

#ad

FIDEMUS 5 STK ochrana před srážkami pro hřiště 32 mm sýr ptačí budka ochranná deska ochrana leteckého děti-ochrana

#ad
FIDEMUS #ad - IvotnÍ nistkÁ z z 1 mm pozinkované oceli. Tuto ochranu proti prasknutí lze dodatečně umístit na jakýkoli libovolný box na potraviny. Abyste zabránili tomu lze připevnit tuto ochranu proti prasknutí, má vnitřní průměr 32 mm a zabraňuje zvětšování výkyvného otvoru skrz natažení.

V případě hrabáčků ze dřeva se často rozšiřuje otevírání větších ptáků např. Oříšku nebo také veverky, aby se dostaly do železa. Vč. 20 šroubů. Chrání ptačí brut před oštěpkami a veverkami, které zvětšují výlet a pak roztřepí ptáky. Vlétací otvor je pak sice menší než ochranné otvory: nečisté může přesto otvor maximálně na 32 mm tím, že brut nemůže dosáhnout. Průměr je 32 mm, lze použít ochranu proti oříšku, ale také pro otvory 28 mm.
ZnačkaFIDEMUS #ad
VýrobceLorek #ad
Výška0.39
Délka2.36
Šířka2.36

4. Erdenfreund

#ad

Pro ptáky, nerezavějící, ERDENFREUND® Chránič kun/koček pro vrabce, 3 kusy vrabčího domečku 34 mm kolonie hnízdní budka, odolná proti vytrhávání, ochrana proti dravcům, kovová ochrana proti hmyzu

#ad
Erdenfreund #ad - 50 % výnosů používáme na vlastní akce v oblasti životního prostředí/dobrých životních podmínek zvířat. Masivní & dlouhá životnost: vrabce z domácího masivu fsc 2 cm od lesníka důvěry.

Ochrana koček/kun: v německu žije cca 16 milionů koček. Naše ptačí budka je uvnitř vybavena extra ochranou koček a kun, která chrání ptáky před predátory. Vhodné pro vrabce: náš hnízdní budka pro vrabce s vnitřním otvorem 34 mm, 3 hnízdní prostory a nerezovou kovovou speciální ochranou, kterou přijmou domácí koloniální bratři ve velmi krátké době. Sociální & životní prostředí: náš vrabčí dům erdenfreund se vyrábí ručně ve spolupráci s lidmi v oblasti Falcie.

Snadné čištění: 3dílné ptačí budky lze pro obzvlášť snadné a rychlé čištění pohodlně otevřít na přední straně rukou přes 90 stupňů a opět bezpečně zavřít. Profesionálně ručně sešroubované ve falci křížovými šrouby z nerezové oceli – velmi dlouhá životnost.
ZnačkaErdenfreund #ad
VýrobceErdenfreund #ad
Výška8.66
Délka17.72
Hmotnost7.05
Šířka7.48
Číslo dílu1141
Modelka1141
Zárukazáruka není poskytována, životnost při dobré péči +10 let

5. 123jagd

#ad

Velký stabilní hnízdící budka odolná proti nelupičům, hnízdící budka: Vnitřní rozměry: 12 x 12 x 24 cm, vzdálenost středu vstupního otvoru/podlahy: 17 cm proti lupičům hnízd, ptačí budka

#ad
123jagd #ad - Dno chovného prostoru má uvnitř plochu 12 × 12 cm, protože je velmi velký vnější rozměry: 17, podle našeho názoru ideální pro domácí zpěvné ptáky. Hlavním cílem nebylo postavit nejkouzelnější hnízdní budku, ale zohlednit pokyny milovníků ptáků a ochránců, aby mladí ptáci nemohli slyšet kočky, kuny nebo dokonce mývalové:.

Pro ochranu před kočkami a kunami: vzdálenost od středu otvoru ke dnu skříně: 17 cm, před ní žádná sedátko, velmi velká a stabilní 1, přesahující střecha vpředu přes ovlivňující otvor, vzdálenost vstupního otvoru vnitřní ke dnu hnízdního boxu vnitřní = 17 cm, 6 kg.

Velikost chovného prostoru: 12 x 12 x 24 cm vnitřní rozměry. Ovlivňující otvor má průměr 32 mm, 5 x 14, 5 x 28 cm. Tuto hnízdní budku vyrábíme sami. Velikost otvoru působí ve srovnání s budkou na hnízdění malá, což je nezbytné pro ptáky jako sýkorky s až 12 mláďaty.
Značka123jagd #ad
VýrobceLorek #ad
Výška11.02
Délka5.71
Hmotnost3.24
Šířka6.89
Číslo díluVPETTOY-M9

6. Erdtmanns

#ad

Vel. 32 mm, s malym otvorem, na zaveseni barva Hneda, Domecek budka pro male ptaky

#ad
Erdtmanns #ad - Vhodné pro volně žijící ptáky – robustní hnízdní jeskyně je vhodná pro mnoho druhů volně žijících ptáků a nabízí ptákům pohodlné a bezpečné útočiště.

Mimořádně dlouhá životnost – jeskyně z betonu ze dřeva se vyznačuje dlouhou životností a prodyšným materiálem, který navíc bezpečně chrání před údery datelem. Vysoce kvalitní jeskyně – robustní hnízdní jeskyně nabízí ptákům domov odolný proti povětrnostním vlivům a tím i bezpečné místo pro chov mladých ptáků. Flexibilní a vhodný k ochraně druhů – zavěšením jeskyně na zahradě nebo v lese významně přispějete k ochraně druhů. Snadné čištění – hnízdní dutinu lze otevřít na přední straně a díky tomu se rychle a snadno čistí. Lupiči nemají šanci.
ZnačkaErdtmanns #ad
VýrobceErdtmanns #ad
Výška9
Délka7
Hmotnost0.01
Šířka6.5
Číslo díluNesting Box
ModelkaNesting Box
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. wildtier herz

#ad

Poloviční dutina pro kosy,, odolná proti povětrnostním vlivům a neošetřená, wildtier herz I Amsel Hnízdní budka ze šroubovaného masivního dřeva – 25 × 28,5 × 27 cm, ptačí budka pro chovné polojeskyně

#ad
wildtier herz #ad - Neošetřené & bezpečné: jako přírodní produkt vhodný pro ochranu přírody jsou naše hnízdní boxy zcela bezpečné pro ptáky, protože nebyly podrobeny žádnému škodlivému ošetření.

Odolný & odolný proti povětrnostním vlivům: náš polootevřený hnízdní budka z robustního dřeva a mosazných šroubů nabízí dlouhodobou ochranu pro polojeskynní mláďata. Orientace na ochranu druhů: bez vlivného otvoru, ideální pro půljeskynní líhně jako kos, čapík šedý, potok, červenka a střízlík. Doporučeno biology a ochránci druhů. Udržitelné a odpovědné: vyrobeno ze 100% neošetřeného dřeva fsc a se šroubovanými dřevěnými prvky jsou naše hnízdní budky skvělým příkladem udržitelného lesního hospodaření.

Přirozená a robustní: naše hnízdní budka nabízí s větracími otvory v podlaze dobré klima a lze jej jednoduše zavěsit na strom nebo zeď pomocí upevňovací lišty s předvrtaným otvorem.
Značkawildtier herz #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška9.45
Délka10.63
Šířka10.24
Číslo dílu19010140
ModelkaGOER-000016-US

8. wildtier herz

#ad

Wildtier herz | Ochrana před datlem pro hnízdní budku 28 mm – bezpečná ochrana před letovými otvory z ušlechtilé oceli vč. šroubů – příslušenství pro hnízdní budky

#ad
wildtier herz #ad - Montážních šroubů. Bez plastů & šetrné k životnímu prostředí: udržitelné balení. Různé druhy ptáků upřednostňují jiné průměry letových otvorů. Isté zpracování a pečlivě zbavené otřepů, aby nehrozilo nebezpečí poranění ptáků.

Dodávané šrouby a samotná ochrana před letovými otvory jsou nerezové. Ochrana před loupežníkem: tato ochrana datlů je vyrobena z nerezové oceli odolné vůči korozi rozměry: 70 mm x 2 mm x 70 mm vč. 32 mm vhodné pro sýkorku, domácí a polní vrabce. Nerezový a odolný proti povětrnostním vlivům: instalace ochrany datlů je hotová během několika minut a lze ji kdykoli rychle a snadno dovybavit. Lupiči už nemají žádnou šanci. Robustní ušlechtilá ocel: pojistka zesiluje vstup do hnízdních boxů.

Ekologické, ekologické bez plastů. Cedník není součástí dodávky | naŠe 30 dnŮ vrÁcenÍ penĚz pŘÍsluŠeje nespoleČnost - vraCENA BEZ POKUD A ALE. Prostřednictvím ochrany proti vylétajícím otvorům brání predátorům a lupičům v tom, aby zvětšovali otvor a zbavili hnízda. 28 mm vhodné pro modříkové, smuteční pastýře, kukly, jedlové sýkorky, bažinaté. Speciálně přizpůsobené: ideální doplněk pro naše hnízdní budky.
Značkawildtier herz #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Hmotnost0.15
Číslo dílu19010551
Modelka19010551

9. Erdenfreund

#ad

Hnízdní budka pro ptáky červenohlavá šachta proti vniknutí do výklenku ochrana před datly hnízdní budka,, ERDENFREUND® Hnízdní budka s ochranou proti kunám/kočkám zabezpečená proti dravcům

#ad
Erdenfreund #ad - Profesionálně ručně šroubované ve falci křížovými šrouby nerezové. Masivní a dlouhá životnost: hnízdní budka s červenkami z domácího 2 cm masivního FSC od lesníka důvěry. Cca 16 milionů koček žije v Německu.

Sociální & životní prostředí: tvoje ptačí budka erdenfreund se vyrábí ručně ve spolupráci s lidmi z oblasti Falcie. Všech 25 m² jsou ptáci ohroženi 1 kočkou! snadné čištění: jeskyni pro červenky lze pro obzvlášť snadné rychlé čištění pohodlně ručně otevřít na přední straně přes 180 stupňů a opět bezpečně uzavřít.

Ochrana koček/kun: naše ptačí budka je uvnitř extra vybavena ochranou koček a kun. Dlouhá životnost! vhodné pro druhy: náš inkubátník bezpečný proti dravcům s dvojitým výklenkem, 3 cm světelnou šachtou a ochranou proti hmyzu z nerezového kovu je oblíbený u červenohatců a červeninek. 50 % výnosů používáme na vlastní ekologické akce měsíčně! .
ZnačkaErdenfreund #ad
VýrobceErdenfreund #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu1126
ModelkaNistkasten Nischenbrüter räubersicher
Zárukane

10. wildtier herz

#ad

Odolné proti povětrnostním vlivům, neošetřené, pomůcka pro hnízdění s otvorem 28 mm, wildtier herz | přírodní hnízdo pro modré a malé druhy sýkorků z masivního dřeva – šroubované, ptačí budka pro sýkorky

#ad
wildtier herz #ad - Výrobek pro ochranu přírody. Vyvinuto a doporučeno biology a chrániči druhů. S ochranou proti drhnízdě: vzdálenost 17 cm od 28 mm ovíracího otvoru k podlaze hně chrání malé modré železo nejen před predátory hnízd, jako jsou kočky a kuny, ale také před špatným počasím.

Udržitelná lesní hospodářství: hnízdní boxy pro ptáky jsou vyrobeny ze 100% neošetřeného dřeva FSC se šroubovanými dřevěnými prvky. Hodí se podle nabu: sýkorník s 28 mm provzdušňovacím otvorem – ideální násadník pro modré a jiné malé druhy sýček, jako je jedlová sýčka, sýra a bažina.

Velký hnízdník z masivního dřeva je vhodný pro všechna roční období. Rozměry: 14, 5 cm x 33 cm x 18, 5 cm ŠxVxH. Odolná proti povětrnostním vlivům a dlouhá životnost: hnízdní box pro sýty je kompletně přišroubován mosaznými šrouby a z jednoho z nejodolnějších dřevin na celém světě – proto absolutně odolná proti povětrnostním vlivům a extrémně dlouhá životnost.
Značkawildtier herz #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška2
Délka7
Hmotnost2.71
Šířka13
Číslo dílu19010040
ModelkaGOER-000006