Top 10 Dönergrill Für Zuhause – Elektrické grily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tefal

#ad

Tefal Kontaktní gril OptiGrill XL GC722D s grilovacím povrchem XL plus model s dodatečným nastavením teploty, automatické zobrazení stavu vaření, 2 000 W, 9 přednastavených programů černá / stříbrná

#ad
Tefal #ad - Snadné čištění: extra velké grilovací desky s nepřilnavým povrchem a miska na zachytávání šťávy jsou vyjímatelné a vhodné do myčky. 9️ prefabrikované grilovací programy: hamburger, ryby, klobása, sendvič/panini, mořské plody, drůbež, slanina, steak, vepřové maso.

Ideální výsledky od krvavého až po propečení: kontaktní gril OptiGrill měří tloušťku přísad mezi grilovacími deskami a automaticky upraví teplotu a cyklus grilování. Manuální režim a funkce rozmrazování: v manuálním režimu se čtyřmi teplotními stupni lze přísady grilovat i bez programu podle zcela osobních preferencí, s funkcí rozmrazování lze zmrazené přísady přímo grilovat bez dlouhého rozmrazování. Jednoduché odečítání garze: světelný indikátor umožňuje snadnou kontrolu procesu vaření fialová při předehřívání, žlutá pro krvavé, modrá a pak zelená na začátku vaření, oranžová pro středně a červená pro propečené a akustický signál zazní při dosažení každého nového stupně.

Kniha receptů a aplikace: součástí dodávky tohoto elektrického grilu je sešit s recepty, další nápady na recepty najdete v bezplatné aplikaci Tefal český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaTefal #ad
Výrobcegroupe seb deutschland gmbh (fo) #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost11.46
Šířka9.7
Číslo díluGC722D
ModelkaGC722D16
Záruka2 roky výrobce.

2. Tefal

#ad

Tefal OptiGrill Elite XL Kontaktgrill, Edelstahl, Digitales Display mit Garstufenanzeige, GC760D12, Elektrogrill, Abnehmbare XL-Platten, 16 Programme

#ad
Tefal #ad - Ideale ergebnisse von blutig bis durchgebraten: Der OptiGrill Kontaktgrill misst die Dicke der Zutaten zwischen den Grillplatten und passt die Temperatur und den Grillzyklus automatisch an. 1️⃣6️⃣ voreingestellte grill-programme: burger, wurst, paprika, vorgekochte Wurst, Tomaten, Steak, geflügel, Speck, Fisch, Kartoffeln, Schweinefleisch, sandwich/panini, Meeresfrüchte, Aubergine, Veggie-Steak, Lammfleisch.

Weitere praktische einstellungen: im manuellen modus, können zutaten auch ohne Programm nach den ganz persönlichen Vorlieben gegrillt werden, mit der Auftau-Funktion lassen sich tiefgefrorene Zutaten ohne langwieriges Auftauen direkt grillen, der stufenlos von 120-170 °C einstellbar ist, die Grillboost-Funktion verleiht zusätzliche Grillstreifen. Rezeptbuch & app: im lieferumfang von diesem Elektrogrill ist ein Rezeptheft enthalten, weitere Rezeptideen lassen sich in der kostenlosen Tefal App aufrufen.

Einfaches ablesen des garzustands: der digitale bildschirm ermöglicht eine mühelose Kontrolle des Garvorgangs mit sekundengenauem Countdown zur Erreichung eines bestimmten Garzustands und ein akustisches Signal ertönt bei Erreichung jeder neuen Stufe. Einfache reinigung: die antihaftbeschichteten, extra großen Grillplatten und die Saftauffangschale sind herausnehmbar und spülmaschinengeeignet.
ZnačkaTefal #ad
Výrobcegroupe seb deutschland gmbh (fo) #ad
Výška7.09
Délka17.48
Hmotnost15.87
Šířka13.5
Číslo díluGC760D
ModelkaGC760D

3. WMF

#ad

Elektrický gril WMF Lono Master Grill, Ušlechtilá ocel, 2400 W, Cromargan, stolní gril s certifikací pro venkovní použití na barbecue, 2 odděleně regulovatelné grilovací plochy

#ad
WMF #ad - Samostatně regulovatelné grilovací plochy umožňují současnou přípravu na příslušné optimální teplotě nebo také udržování tepla na jedné desce, grilování na druhé desce. Díky bezpečnostní funkci se gril zahřeje teprve tehdy, protože grilovací desky, když jsou desky správně nainstalovány.

Obsah: 1 x elektrický gril z ušlechtilé oceli cromargan, 5 × 30 × 17 cm, 2× 1200 w, nerezová miska na zachytávání tuku, matný 61, délka kabelu 2 m se 2 hliníkovými deskami, ochrana proti větru a stříkání – číslo výrobku: 0415280011. Grilovací desky s nepřilnavým povrchem plocha 28 x 50 cm s integrovanými topnými prvky se ovládají otočnými knoflíky variabilní nastavení teploty a zajišťují rovnoměrnou distribuci tepla.

Elektrický gril má outdoorový certifikát: optimální přípravu šťavnatého grilovaného jídla na balkoně nebo na zahradě zajišťuje velká, odnímatelná ochrana proti větru / stříkající vodě výška 6 cm. Snadné čištění, miska na zachytávání tuku a ochrana proti větru jsou vhodné do myčky.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška7.09
Délka19.69
Hmotnost15.67
Šířka11.02
Číslo dílu415280011
Modelka415280011
Záruka2 roky.

4. TomYang

#ad

TomYang Hot Pot Professional – s kuchařkou, hrnec Mookata, 10dílná sada nádobí a thajská BBQ omáčka. Švýcarský nepřilnavý povrch. Originální korejský gril

#ad
TomYang #ad - Thajsky ostré, sladkokyselé, pražený sezam, slané a ovocné aroma. Pot tomyang hotpot je vhodný pro 2–6 osob, včetně 4 dřevěných kleští a videí s návodem český jazyk nelze zaručit.

Vaši blízcí se těší na gril Tom Yang Hot Pot. Velká polévková lžíce. Kuchařka tomyang s videy a nákupními seznamy, aby se vaše večeře vždy podařilo. Pražené aroma, které běží z grilovací plochy do polévky bohaté na vitamíny, vedou k nádhernému chuťovému zážitku. S jemnými přísadami jako rajčata, chilli atd. Asijská sada fondue. Tomyang vás rozmazluje s Thai Hot Pot elektricky. Horký hrnec tomyang thai má svůj původ v koreji, s korejským grilem – zdravé jídlo bez přidání tuku. 10dílná sada prémiových doplňků pro 2 osoby.
ZnačkaTomYang #ad
VýrobceTomYang #ad
Výška5.12
Délka13.39
Hmotnost11.46
Šířka13.39
Číslo díluGR-H01
ModelkaGR-H01

5. Tefal

#ad

2000 W, Tefal Kontaktní gril Inicio GC241D od Tefal s integrovaným termostatem, ušlechtilá ocel / černý

#ad
Tefal #ad - Mnohostranný kontaktní gril s krytem z vysoce kvalitní nerezové oceli pro přípravu masa, panini, zeleniny ad. Kompaktní design a jednoduchá obsluha, integrovaný termostat s kontrolkou teploty max. Grilovací desky s nepřilnavým povrchem pro snadnou přípravu a čištění. Prostorově úsporný, možnost vertikálního skladování. Teplota cca:200 stupňů. Praktická odkapávací miska na šťávu vhodné do myčky.
ZnačkaTefal #ad
Výrobcegroupe seb deutschland gmbh (fo) #ad
Výška5.51
Délka22.44
Hmotnost7.28
Šířka11.81
Číslo díluGC241D
ModelkaGC241D
Záruka24 monate.

6. BEEFSTONE

#ad

Horký kámen Gril kamenná deska – Beefstone "Model DUE", dřevěné prkénko, raclette kompletní sada s 8 díly, steak z lávového kamene, i horký kámen, gril, steakové kameny, bambus, Hot Stone

#ad
BEEFSTONE #ad - Lávový kámen lze ohřát v elektrickém sporáku nebo plynové troubě až na 280 – 320 °C. Extra vysoké lávové kameny s 3 cm déle udržují teplotu! rozměry lávového kamene 20 cm x 10 cm x 3 cm.

Tím zapůsobíte na své hosty – doma nebo v gastronomii: Každý host si může grilovat steak přímo na horkém lávovém kameni. Také pro přípravu vegetariánských nebo veganských pokrmů skvělý party trik. Plná chuť bez olejů nebo tuků: maso nebo ryby, krevety nebo také zelenina, vše zůstává pěkně šťavnaté. Doporučujeme steak na obou stranách krátce opečit na pánvi, pak ho položit na lávový kámen, tenké kousky a uvařit na kameni.

8dílná sada kamenných grilů: 2 lávové kameny, porcelánová deska a 2 porcelánové misky, podložky z ušlechtilé oceli, bambusové prkénko, všechny části sady lávových kamenů jsou ideální pro soukromé nebo gastronomické použití.
ZnačkaBEEFSTONE #ad
VýrobceBeefstone #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost16.8
Šířka1.18
ModelkaBEEFSTONE

7. Tefal

#ad

Tefal GC750D OptiGrill Elite kontaktní gril | vč. receptáře | 12 inteligentních programů | intuitivní senzor | funkce Grillboost | desky vhodné do myčky | ušlechtilá ocel/černý

#ad
Tefal #ad - Včetně knihy receptů od tefal*: optimální mezinárodní, 99 EUR, nejlepší recepty z celého světa *v hodnotě 9, pouze do vyprodání zásob. Ostré opékání v restaurační kvalitě: funkce GrillBoost umožňuje extra grilovací proužky na přísadách.

Grilování jako profesionál: díky inteligentní patentované technologii grilování se měří tloušťka masa a zohledňuje se počet kusů masa, aby se optimálně přizpůsobily parametry vaření čas a teplota. Intuitivní grilovací asistent vás bude krok za krokem doprovázet pro optimální výsledky grilování: přesně víte, kdy má být maso položeno a odstraněno, aby bylo maso perfektně krvavé, středně nebo propečené. Uživatelsky přívětivý vnitřní gril: 12 automatických programů na maso, kuře, zeleninu a další bez monitorování a pro perfektní výsledky grilování.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška7.09
Délka13.43
Hmotnost12.13
Šířka14.29
Číslo díluGC750D
ModelkaGC750D.INTER1

8. Tefal

#ad

Stolní gril, 9 programů, ukazatel stupně vaření, GC776D10, Tefal OptiGrill 4 v 1 kontaktní gril s mísou na pečení, trouba, elektrický gril, sklopný

#ad
Tefal #ad - Jednoduché odečítání garze: světelný indikátor umožňuje snadnou kontrolu procesu vaření fialová při předehřívání, modrá a pak zelená na začátku vaření, žlutá pro krvavé, oranžová pro středně a červená pro propečené a akustický signál zazní při dosažení každého nového stupně.

Snadné čištění: grilovací desky s nepřilnavým povrchem, miska na zachytávání šťávy a pečicí misku lze vyjmout a mýt v myčce. Sklopitelný: tento optigrill je odklápěcí a lze jej zcela jednoduše proměnit ve stolní gril, která je součástí dodávky, díky misce na pečení, lze elektrický gril použít také jako troubu nebo jako kombinaci grilu a pánve.99️ prefabrikované grilovací programy: hamburger, vepřové maso, drůbež, sendvič/panini, klobása, mořské plody, steak, ryby, paprika.

Ideální výsledky od krvavého až po propečení: kontaktní gril OptiGrill měří tloušťku přísad mezi grilovacími deskami a automaticky upraví teplotu a cyklus grilování. Kniha receptů a aplikace: součástí dodávky tohoto elektrického grilu je sešit s recepty, další nápady na recepty najdete v bezplatné aplikaci Tefal český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška7.44
Délka13.58
Hmotnost14.99
Šířka14.45
Číslo díluGC776D
ModelkaGC776D

9. NEDIS

#ad

Termostatem a výsuvnou odkapávací miskou na tuk – černá, Nedis Stolní gril teppanyaki – elektrická grilovací deska s 5 nastaveními tepla

#ad
NEDIS #ad - Rozsah dodávky: 1 x stolní gril nedis teppanyaki / 1800 w / xxl grilovací plocha: 90 x 23 cm / s nepřilnavou vrstvou a miskou na zachytávání tuku pro vaření s nízkým obsahem tuku a snadné čištění.

Ať už šťavnaté maso, chutné ryby nebo křupavou zeleninu: díky termostatu a 5 různým stupňům tepla je každé oblíbené jídlo ideálně připraveno s vnitřním elektrickým grilem. Ideální pro kulinářské večery s přáteli a rodinou: s elektrickým stolním grilem od Nedis s extra velkou grilovací deskou lze současně připravit celou řadu lahodných pokrmů. Rychlé smažení s nízkým obsahem tuku: elektrický stolní gril pro domácnost se za krátkou dobu zahřeje a je vybaven výsuvnou miskou na sběr tuku, která umožňuje grilování s nízkým obsahem tuku.

Snadné čištění: díky nepřilnavému povlaku a odnímatelnému síťovému kabelu lze elektrický gril snadno čistit uvnitř i venku a obratem ruky je opět připraven k použití.
ZnačkaNEDIS #ad
VýrobceNedis #ad
Výška4.13
Délka403.54
Hmotnost7.76
Šířka10.24
Číslo dílu5412810268351
Modelka5412810268351
Záruka2 roky výrobce.

10. SEVERIN

#ad

černý, kg 2397, elektrický gril s miskou na zachytávání tuku a regulátorem teploty, SEVERIN Stolní gril na maso, XXL deska Teppan Yaki s nepřilnavým povrchem, ryby a zeleninu

#ad
SEVERIN #ad - Položky. Jednoduché použití – stolní gril severin má odnímatelný přívod, na kterém lze teplotu nastavit pomocí regulátoru. Snadné čištění – díky nepřilnavé litinové desce a praktické misce na zachytávání tuku lze.

2397. Xxl litinová deska – na extra velké grilovací ploše elektrického grilu o rozměrech 32, 5 × 59, 5 cm a nepřilnavým povrchem lze připravit mnoho pokrmů současně. Po použití snadno zbavit zbytků jídla. Detaily – elektrický gril na jídelní stůl, kontrolka, masa a zeleniny nebo s "teppan yaki", útulné večeře z ryb, výkon 2 200 W, č. Všestranný stolní gril – ideální pro grilování masa, ryb a zeleniny a nejlépe vhodný pro japonské "teppan yaki": alternativa k raclette grilu.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSeverin #ad
Výška4.06
Délka27.95
Hmotnost6.83
Šířka14.88
Číslo díluKG 2397
ModelkaKG 2397
ZárukaBez záruky.