Top 10 Fitwatch pro Smartwatch – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Asmoda

#ad

Fitness hodinky se srdeční frekvencí, pro Android, krokoměr, Asmoda Chytré hodinky, monitor spánku, sportovní hodinky, 2,01" dotykové chytré hodinky s funkcí telefonu, dámské pánské, vodotěsné IP68

#ad
Asmoda #ad - Monitorování srdeční frekvence a kyslíku v krvi: km15 podporuje dynamické sledování srdeční frekvence, kyslíku v krvi a krevního tlaku, takže můžete lépe porozumět své fyzické kondici a kdykoli přizpůsobit svůj fyzický stav výsledkům sledování. Výdrž baterie a kompatibilita: až 3–6 dní běžného používání a 15 dní v pohotovostním režimu.

Fitness aplikace: km15 je dodáván s aplikacemi. Monitorování cvičení a zdraví: km15 nabízí několik denních tréninkových režimů, celkovou dobu aktivity a další údaje v reálném čase, které mohou zaznamenávat vaši srdeční frekvenci, kalorie, kilometrový výkon, aby vám pomohly včas přizpůsobit rytmus tréninku. Hodinky fungují s chytrými telefony iOS a Android. Přehrávání hudby na svém mobilu můžete ovládat přes hodiny a samozřejmě můžete přehrávat hudbu přímo přes reproduktor hodin. Výkonné funkce a inteligentní oznámení: km15 má celou řadu užitečných funkcí, messenger, ovládání kamery, včetně sms a oznámení aplikací Twitter, Viber.

Facebook, přizpůsobení jasu, stopky, budík, upozornění na sezení, zobrazení počasí, multimediální ovládání, dálkové fotografie a vyhledejte svůj mobilní telefon.2, 01" hd full touch screen: kovové pouzdro a silikonový náramek vám přinášejí perfektní zážitek z nošení. Pokud hodinky spárujete s aplikací "fitpro" na svém telefonu, jako jsou kroky, můžete zaznamenat všechny své denní údaje o zdraví, spálené kalorie a další.
ZnačkaAsmoda #ad
VýrobceAsmoda #ad
Výška0.07
Délka0.59
Šířka0.37
ModelkaKM15Pro

2. Donerton

#ad

Vodotěsné IP68, 1,85" chytré hodinky, fitness hodinky s monitorem pulzního, Donerton Chytré hodinky pánské, 112 + sportovní režimy, sportovní hodinky, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy

#ad
Donerton #ad - Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, časovač, jako je kalkulačka, kalendář, ovládání kamery, ovládání hudby, stopky, připomenutí sedadla atd. Předpověď počasí, které jsou praktické pro každodenní používání.

112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, horolezectví atd. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd.

Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, bez problémů zobrazuje data i přes den. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

3. AcclaFit

#ad

Fitness hodinky, vodotěsné, fitness tracker se 147 sportovními režimy, 1,85", AcclaFit Chytré hodinky dámské, pánské s Bluetooth hovory, krokoměr, chytré hodinky se srdeční frekvencí, monitor spánku

#ad
AcclaFit #ad - Kyslík v krvi a krevní tlak se měří pomocí reflexního světelného senzoru na zápěstí. Hudební přehrávač a další praktické pomůcky: vestavěný reproduktor vám umožní poslouchat hudbu přímo přes chytré hodinky a ztratit se v hudbě. Chytré hodinky acclafit p5 nabízí další praktické funkce, krokoměr, budík, stopky, kalkulačka, měření kalorií, jako např.

Fitness hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony s iOS 100/android 5. 0 nebo vyšším a Bluetooth 5. 3 nebo vyšším. Může také uchovávat údaje o klidové frekvenci po dobu 7 dnů, aby bylo možné sledovat dlouhodobé změny srdeční frekvence. Dlouhá výdrž baterie a velká kompatibilita: díky zabudované 250 mah baterii s velkou kapacitou má fitness tracker normální dobu používání 7 dní a 30 dní pohotovostního režimu, baterie však plně nabije za pouhé 2 hodiny. 1, který nabízí prvotřídní kvalitu obrazu pro vynikající vizuální efekty.

Sledování ženského cyklu, kapesní svítilna, upozornění na sezení a zobrazení času atd. Sledování spánku: fitness tracker acclafit monitoruje kvalitu vašeho spánku ve 3 fázích: bdělost, lehký spánek a hluboký spánek. Zůstaňte v klidu, když pocítíte nedostatek slabosti nebo závratě. Vodotěsnost ip68: acclafit fitness hodinky jsou vodotěsné podle ip68 a odolaly 200 cyklům tlaku vody, takže je můžete nosit při mytí rukou, plavání a potápění tipy: Nenoste je v horké vodě, sprchování, ani pod horkou sprchou.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
Výška0.39
Délka10.24
Hmotnost0.18
Šířka1.57
Číslo dílu25060959350853
ModelkaP5
ZárukaBezpodmínečná doživotní záruka

4. VKROBAG

#ad

Měřením tepu, 100+ sportovních režimů, vodotěsné IP68, VKROBAG Chytré hodinky pro dámy a pány, chytré hodinky s krokoměrem, spánkovým monitorem pro iOS Android, fitness hodinky 1,85" s funkcí telefonu

#ad
VKROBAG #ad - Chytré hodinky navíc mohou přijímat další oznámení např. Již nezmeškáte žádné důležité zprávy. Pomáhá vám zlepšit kvalitu spánku tím, ovládání hudby, stopky atd. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky pánské mají 100+ sportovních režimů, které byly během tréninku spáleny, badminton atd.

Díky vodotěsnému designu ip68, cyklistika, vzdálenosti a kroků, i když při mytí rukou nosíte fitness náramek, vaše pánské fitness hodinky nepoškodí. Tyto fitness hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů a podporují iOS a Android, stáhněte si a nainstalujte bezplatnou aplikaci "GloryFit" tak, abyste si mohli prohlížet data na svém mobilním telefonu. Sportovní hodinky pánské navíc disponují funkcí monitorování spánku.

V aplikaci si můžete vybrat z více než 100+ krásných ciferníků nebo si je jednoduše individuálně upravit a nahrát svůj oblíbený obrázek, abyste ukázali svůj jedinečný styl. Jakmile jsou hodinky s pulzem úspěšně propojeny přes bluetooth s mobilním telefonem, Facebook, Twitter, Instagram atd. Chytré hodinky s funkcí telefonu, přijmout a odmítnout přímo z fitness hodinek. Nemusíte se starat o baterii na cestách. Bluetooth 5.
ZnačkaVKROBAG #ad
VýrobceVKROBAG #ad
Číslo díluT50S-001
ModelkaT50S

5. KIPTUMTEK

#ad

Krokoměrem, vodotěsné IP68, Chytré hodinky pro dámy a pány, fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, pro iOS Android, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, monitorem spánku, Vánoce

#ad
KIPTUMTEK #ad - Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako whatsApp / Facebook / Instagram / Skype atd, spojte hodinky přes Bluetooth s telefonem, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, jóga, jízda na kole, badminton, baseball, fotbal, basketbal, skákání přes švihadlo, volejbal, horolezectví atd.

Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším. Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.

S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek nebo aplikaci Dafit český jazyk nelze zaručit. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

6. Poounur

#ad

Kalorie, monitor srdeční frekvence, 1,85" plně dotykový displej, Chytré hodinky pro pány a dámy, monitor spánku, vodotěsné IP68,, 112 sportovních režimů, fitness hodinky s Bluetooth hovory, krokoměr

#ad
Poounur #ad - Bluetooth hovory a chytrá oznámení: propojte fitness tracker s vaším chytrým telefonem, facebook. 112 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky nabízejí více než 100 sportovních režimů pro vnitřní a venkovní aktivity, basketbalu, včetně chůze, běhu, aby vyhovovaly potřebám většiny sportovních nadšenců.

Tyto chytré hodinky lze snadno integrovat do všedního dne. S vodotěsností ip68 můžete hodinky nosit při mytí rukou, jízdy na kole, fotbalu a dalších, skákání, pocení nebo běhání.1, 85" barevný dotykový displej a uživatelsky definovaný ciferník: chytré hodinky s plně dotykovým hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vynikající vizuální zážitek. Různé sportovní režimy vám pomohou lépe porozumět jednotlivým hodnotám aktivity a tím zefektivnit vaše tréninkové jednotky.

Chytré hodinky pro vás pečlivě navrhly výběr z 200+ krásných ciferníků a můžete také přizpůsobit své módní ciferníky. Monitorování zdraví v reálném čase a kontrola spánku: fitness hodinky jsou vybaveny nejnovější technologií senzoru lc11s, která dokáže nepřetržitě přesně sledovat srdeční frekvenci, kyslík v krvi. Můžete si vybrat každý obrázek, který chcete nahrát, a navrhnout fitness hodinky, které patří pouze vám.7 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu.
ZnačkaPoounur #ad
VýrobcePoounur #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo díluY6
ModelkaY6
ZárukaŽádný důvod k vrácení nebo výměně do 30 dnů a k poskytnutí zákaznického servisu do 180 dnů.

7. uaue

#ad

Dámské, Chytré hodinky, náramkové, fitness hodinky s dotykovou obrazovkou 1,69", pánské, fitness tracker s měřením tepu, monitor spánku, vodotěsné IP68, krokoměr, srdeční frekvence, chytré hodinky

#ad
uaue #ad - Eksaa a tyto pánské hodinky vám usnadní život. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky a více než 100 ciferníků na výběr. Výdrž baterie 7 dní a vodotěsnost ip68: krokoměr podporuje 5–7 dní normálního používání a 30denní pohotovostní režim. Fitness dámské s vodotěsností ip68 a jsou odolné proti potu, takže je můžete nosit při silném dešti nebo při mytí rukou.

Multifunkční chytré hodinky: pánské chytré hodinky mají mnoho dalších každodenních funkcí, 24 sportovních režimů, časovač, upozornění na sezení, kyslík v krvi, přizpůsobení jasu obrazovky, monitor spánku, e-mailová oznámení atd. Hodinky na měření tepu, budík, inteligentní oznámení hovory, vzdálenost, ovládání hudby, SMS, stopky, sociální aplikace, vzdálená kamera, jako je sledovač aktivity krokoměr, kalorie, předchozí počasí.

Měřič srdeční frekvence 24/7, abyste se pobíhali, abyste lépe porozuměli svému zdraví. Kompatibilní s Android 4. 4 / ios 9. 0 nebo vyšším. Sportovní hodinky mají 24 sportovních režimů, které uspokojí vaše každodenní sportovní potřeby. Fitness hodinky a 24 sportovních režimů: sportovní hodinky dámské přesně zaznamenávají vaše kroky, ujetou vzdálenost, spálené kalorie a srdeční frekvenci po celý den na vašem zápěstí a díky statistikám v reálném čase vás motivují k dosažení svého tréninkového cíle.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Číslo díluP32
ModelkaP32E1
ZárukaMožnost vrácení do 30 dnů od obdržení

8. HUAWEI

#ad

GPS, 5ATM, grafitová černá, 96 tréninkových režimů, HUAWEI Chytré hodinky WATCH Fit, čtečka Quick Workoutů, záruka 30 měsíců, výdrž baterie 10 dní, měření srdeční frekvence, SpO2, 1,64" AMOLED

#ad
HUAWEI #ad - Místo poukázky se záruka prodlouží na 30 měsíců. Automatické nastavení jasu nabízí lepší viditelnost při slunečním světle. Funkce huawei watch fit přesvědčí obdélníkovým 1, 64" displejem amoled a 326 ppi. Díky duální architektuře čipů a algoritmu úspory energie mají hodinky výdrž baterie 10 dní a lze ji díky funkci rychlého nabíjení nabíjet během 5 minut.

Návod" můžete vyvolat na oficiálních webových stránkách HUAWEI. Ať už na jógu nebo intervalový trénink: hodinky měří srdeční frekvenci, kalorie a dobu tréninku v reálném čase a nabízí 96 tréninkových režimů, které umožňují plně využít potenciál. Všechny chytré hodinky huawei jsou kompatibilní s chytrými telefony s ios a android. V současné době není tento produkt k dispozici 5 euro poukázky.

Měření sycené kyslíku: fitness hodinky rozpozná obsah SpO2 jednoduchým dotykem, ukazuje naměřené hodnoty během několika sekund a upozorňuje na zdraví. Měření v reálném čase a profesionální návody: s vestavěným gps senzorem, 5 ATM, monitoring srdeční frekvence a senzory jsou WATCH Fit vyrobené pro všechny druhy tréninku. 1× nabíjecí stanice huawei watch fit x1, návod k rychlému startu, nabíjecí kabel × 1, 1× bezpečnostní informace a záruční list × 1×. Díky technologii huawei trueen 4.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška1.81
Délka0.42
Hmotnost0.56
Šířka1.18
Číslo dílu55025875
Modelka55025875

9. Gardien

#ad

Monitor stresu, SpO2, chytré hodinky s hlasovým tepovým tepem Alexa, spánkový monitor, Gardien Chytré hodinky, pánské s funkcí telefonu, fitness hodinky 1,8", 100+, krokoměr, dámské, stopky

#ad
Gardien #ad - Hodinky s měřením tepu sledují vaše údaje o zdraví v reálném čase, aplikace Veryfit poskytuje každému uživateli jedinečné údaje o zdraví, pomáhá porozumět vašemu fyzickému stavu a vést zdravý život. Zdravotní hodinky díky výkonným optickým senzorům mohou chytré náramkové hodinky s měřičem pulzu sledovat a zaznamenávat srdeční frekvenci/kyslík v krvi / stres v reálném čase, monitorují a zaznamenávají čas spánku a fázi spánku.

Chytré hodinky s bluetooth hovory jsou kompatibilní s chytrými telefony s iOS 9. 0 a vyšším, Android 6. 0 a vyšším. Aplikace nabízí 100+ ciferníků, podporuje uživatelsky definované ciferníky, 8palcovým hd barevným displejem a 5 nastavitelnými stupni jasu zajišťují chytré hodinky telefonování vysoce citlivou dotykovou obrazovku, abyste byli styloví a jedineční. Chytré hodinky s funkcí telefonu s nejnovější verzí bluetooth 5.

3 je spojení chytrých hodinek rychlejší a stabilnější. Multifunkční chytré hodinky s alexou s integrovanou inteligentní aplikací alexa můžete používat alexa s hodinami pro vyvolávání počasí/zpráv, díky tomu je váš život inteligentnější a jednodušší. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru mohou pánské chytré hodinky bez problémů přijímat a uskutečňovat hovory přes Bluetooth. S baterií 300 mah běží chytré hodinky fitness po 2 hodinách nabíjení až 7–10 dní, 8" HD obrazovka a dlouhá doba provozu S 1, ušetří vám to námahu při častém nabíjení.
ZnačkaGardien #ad
VýrobceGardien #ad
Výška0.35
Délka10.08
Hmotnost0.08
Šířka1.42
Číslo díluIDW19
ModelkaIDW19

10. JANOLTY

#ad

JANOLTY Chytré hodinky, dámské, dámské fitness hodinky, SpO2, pánské s telefonem / 1,43" AMOLED displejem/2 x náramkové hodinky, fitness hodinky s vodotěsností IP68, měření krevního tlaku, srdeční

#ad
JANOLTY #ad - Všechny parametry výrazně překonávají LCD obrazovky dostupné na trhu. Tuto funkci můžete aktivovat v nastavení svých hodinek a přitom individuálně přizpůsobit požadovaný typ vždy na displeji. Dotyková obrazovka amoled hd: rozlišení obrazovky hodinek činí 466 × 466 pixelů, 460 ppi a nabízí jasný displej, citlivé dotykové funkce a plynulé animace.

Funkce oznamování aplikací: tyto hodiny podporují synchronizaci zpráv v reálném čase z aplikací jako Skype, Gmail, Instagram, WhatsApp, aby bylo zajištěno, YouTube, Telegram, Twitter, WeChat a další, že vám neunikne žádná důležitá oznámení. Funkce vždy na displeji: ciferník hodinek lze zobrazit nepřetržitě s velmi nízkou spotřebou energie, abyste mohli pohodlně zkontrolovat čas a další informace.

Rychlé nabíjení a dlouhá výdrž baterie: hodinky lze při normálním používání používat 5–7 dní a v pohotovostním režimu vydrží až 30 dní. Nabíjení trvá pouze dvě hodiny. Zdraví a wellness: tyto hodinky mají funkce pro měření srdeční frekvence, stresu, respirační trénink a sledování menstruace, spánku, krevního tlaku, saturace kyslíkem, pro komplexní podporu vašeho zdraví.
ZnačkaJANOLTY #ad
VýrobceYDJ-EU #ad