Top 10 Hammer Rudergerät – Veslovací trenažéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Concept2

#ad

černá, Concept2, veslovací trenažer Indoor Rower

#ad
Concept2 #ad - Přesné zobrazení výkonu díky monitoru PM5. Suv mezi veslovacími trenažéry:díky výšce je nasedání a sesednutí snadné. Trénink celého těla šetrný ke kloubům pro doma, od světového lídra v oblasti veslařského sportu.
ZnačkaConcept2 #ad
VýrobceConcept2 #ad
Výška14
Délka96
Hmotnost57.32
Šířka24
Číslo dílu2712
Modelka2712
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. LevinQ

#ad

LevinQ Puritabs Maxi 5X výhodné balení Sterinova veslovací trenažér s nádržkou na vodu + LevinQ rukavice, proti řasám, extra koncentrované

#ad
LevinQ #ad - Tato sada levinq obsahuje 1 proužek originálních vodních tablet + levinq rukavice, každý pásek obsahuje 6× maxi tablety na čištění vody.

N-87630 ufi: wh00-t0sp-y00p-n5YD. Pomalu se rozpouštějící kvalitní pečující tablety Puritabs pro veslovací trenažéry jako Waterrower + LevinQ rukavice. Jednoduše každých jeden až dva měsíce vložte jednu tabletu do vodní nádržky na veslovací trenažér. Nádržka na vodu zůstává bez usazenin, vodního kamene a zbytků. Právě když veslovací trenažér delší dobu nepoužíváte, mohou se tyto usazeniny vyskytnout. Baua č. Est kusů v balení, vystačí na jeden rok.
ZnačkaLevinQ #ad
VýrobceMedentech #ad
Hmotnost0.06

3. Neezee

#ad

Veslovací trenažér na doma s hliníkovou kolejnicí, veslovací trenažér, voda se stojanem na tablety, odpor vody a LCD displej, Neezee Veslovací trenažér

#ad
Neezee #ad - Jednoduchá montáž: veslovací trenažér je dodáván z 80 % předinstalovaný a může ho jedna osoba postavit pouze během 10 minut. Velká lcd konzole zobrazuje čas, trasu a další údaje, kalorie, máte k dispozici 3 režimy a zajišťuje snadné sledování vaší tréninkové fáze a pomůže vám lépe dokončit váš fitness plán.

Robustní a s dlouhou životností: vnitřní veslovací trenažér je prakticky bezúdržbový a díky ocelovému rámu je extrémně robustní a s dlouhou životností a maximální zatížitelnost je 150 kg. Veslovací trenažér doma: neezee se specializuje na vývoj a design velkých fitness přístrojů, spolupracuje s řadou fitness studií a byl testován stovkou profesionálních fitness trenérů a 2000 fitness nadšenců, aby zdokonalil design, vlastnosti a funkce. Bezdrátové připojení bluetooth: naše veslovací trenažéry neezee lze propojit s aplikací kinomap, která probudí váš domácí trénink s aplikací Kinomap k životu.

V letošním roce jsme tento nový veslovací trenažér navrhli pro domácnost s ocelovým rámem, který je silný a má dlouhou životnost a je vhodnější pro každou německou rodinu. Všechny zprávy zodpovíme do 24 hodin. Při každém veslovacím pohybu trénuje více než 85 % svalových skupin celého těla – včetně zad, nohou, čímž se nejen spaluje tuk, břišních a hýžďových svalů. Dlouhodobý zákaznický servis: slibujeme, že poskytneme celoživotní zákaznický servis pro veslovací trenažér Neezee. Zřídili jsme speciální online servisní tým, který vám s tímto veslovacím trenažérem pomůže.
ZnačkaNeezee #ad
VýrobceNeezee #ad
Výška34.25
Délka71.65
Hmotnost66.14
Šířka17.72

4. JOROTO

#ad

Max. velikost uživatele do 210 cm, JOROTO Veslovací trenažér pro domácnost se vzduchem a magnetickým odporem, LCD displej, veslovací trenažér, Bluetooth

#ad
JOROTO #ad - Lcd displej veslovacího trenažéru pro domácnost zajišťuje přesnost času, úderů, otáček, tepu atd. Celoživotní zákaznická podporazískáte více než jen rowing machine. Ergonomické sedadlo je velmi pohodlné a prodyšné i při dlouhém používání. Podporuje mapu kinapoložte svůj mobilní telefon nebo ipad na držák tabletu veslovacího stroje a získejte pohlcující pohyb veslování přes bluetooth spojení se všemi aplikacemi, času/500 m, kalorií, celkových úderů, vzdálenosti, které podporují protokol FTMS, jako např.

Přenosná rukojeť a vestavěná přepravní kola zajišťují snadné a pohodlné uložení a pohyb. Hmotnostní kapacita: 160 kg. Snadné skládání a skladování tento veslovací trenažér lze jednoduše složit, aniž by bylo nutné jej sundat nebo demontovat. Joroto nabízí celoživotní zákaznickou podporu! V případě dotazů nebo problémů nás neváhejte kontaktovat.

Tento jedinečný design vám nabízí přirozený, který vzniká magnetickým odporem, hladký a tichý trénink. Uživatelská velikost až 210 cmdélka kolejnice 125 cm je vhodná pro téměř všechny uživatele. Velikost ve složeném stavu: 242 × 47 × 88 cm. 10stupňově nastavitelný odpor použijte závodní rukojeť pro přizpůsobení odporu, jedinečný duální odporový systém se setrvačníkem, který nabízí silnější odpor než běžné veslovací trenažéry pro domácí použití. Tým zákaznické podpory odpoví do 24 hodin! Usilujeme o 100% spokojenost zákazníků.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška22.83
Délka56.69
Hmotnost94.8
Šířka12.99
Číslo díluMR60
ModelkaMR60

5. SportPlus

#ad

Tichý a bezúdržbový magnetický brzdový systém, kompaktní displej, do 150 kg, SportPlus Domácí veslovací trenažér s 8 stupni

#ad
SportPlus #ad - Tekuté kolo vysoká setrvačnost cca 8 kg a bezúdržbový magnetický brzdový systém umožňují super plynulý a rovnoměrný tah vesla pro realistický tréninkový zážitek. Prosíme o pochopení, že balíky proto mohou dorazit v různých časech.

Pokud máte dotaz, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně. Efektivní cvičení tento nově vydaný veslovací trenažér vám umožňuje kdykoli efektivní trénink celého těla ve vlastních čtyřech stěnách. K dostání je také příslušenství SportPlus např. Ve složeném stavu cca 121 × 48 × 144, 5 cm lze přístroj zcela jednoduše odrolovat a uložit. Vyberte si mezi černým nebo bílým designem & začněte.

Rozměry jsou cca 205x48x73 cm dxŠxv. Dodává se ve více balících. Prostorově úsporný a snadno uložený. Hrudní popruhy nebo podlahové rohože. Abyste měli ze svého přístroje dlouho radost, abychom zajistili dlouhou životnost vašeho přístroje. Dodává se ve dvou balících, které mohou dorazit v různých časech. Velkorysé podnožky jsou protiskluzové a vybavené bezpečnostními popruhy.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška21.26
Délka80.71
Hmotnost63.93
Šířka19.29
Číslo díluSP-MR-1300-B
ModelkaSP-MR-1300-B
Záruka2 roky

6. SportPlus

#ad

Vysoká kvalita a nadčasový design, SportPlus | Vodní veslovací trenažér pro domácnost z přírodního masivního dřeva dub | dřevěný veslovací trenažér s tréninkovým počítačem kompatibilní s aplikací

#ad
SportPlus #ad - Dodává se ve více balících. Montážní rozměry: cca 210 × 57 × 78 cm s rozloženým držákem tabletu. Chytrý a propojitelný chytrý tréninkový počítač poskytuje přehled všech relevantních tréninkových údajů a nabízí různé tréninkové režimy.

Design a kvalita náš vodní veslovací trenažér sp-wr-1800 je vyroben z kvalitního dubového dřeva a zaujme svým vynikajícím zpracováním. Abyste se z vašeho přístroje mohli dlouho těšit, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, abychom zajistili dlouhou životnost a udržitelnost vašeho přístroje. Bezpečný a servisní servis osoby s tělesnou hmotností max. Přepravní kolečka z gumy chrání podlahu a zjednodušují polohování.

Efektivní trénink vysoce kvalitní komponenty zajišťují plynulý pocit veslování a umožňují efektivní trénink celého těla. Prosíme o pochopení, že balíky proto mohou dorazit v různých časech. Díky přírodnímu a nadčasovému designu se tento dřevěný veslovací trenažér výborně hodí do každého obytného prostoru. Každý veslovací vlak je tak realistický – jako na vodě. Příjemný zvuk vody vytváří autentickou a motivující atmosféru. Mapa kina.
ZnačkaSportPlus #ad
Výrobcesportplus+ #ad
Výška30.71
Délka82.68
Hmotnost59.52
Šířka22.44
Číslo díluSP-WR-1800
ModelkaSP-WR-1800
Záruka2 roky

7. Neezee

#ad

Voda s kolejnicí z ušlechtilé oceli, vodním odporem a LCD displejem, Neezee Veslovací trenažér na doma, veslovací trenažér se stojanem, veslovací trenažér, veslovací trenažér

#ad
Neezee #ad - Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké pochybnosti o tomto veslovacím trenažéru! Všechny zprávy zodpovíme do 24 hodin. Ergonomicky široké sedadlo je pohodlné a měkké, hladce klouže po kolejnicích. Trénink celého tělanáš veslovací trenažér kombinuje efektivní kardio a silový trénink, může trénovat více než 85 % skupin svalů celého těla, jako je běžecký pás, nohou, stepper nebo jízdní kolo, břicha a hýždí.

Ve srovnání s jinými tréninkovými zařízeními, včetně zad, jsou veslovací trenažéry mnohem efektivnější a mohou vám lépe pomoci spalovat tuk, paží, budovat svaly a odbourávat stres. Zákaznický servis slibujeme, že poskytneme celoživotní zákaznický servis pro veslovací trenažér. Montáž můžete dokončit asi za 15 minut. Efektivní dodávka naše veslovací trenažéry jsou zasílány ze skladů v německu ve stejný den s efektivní expedicí a rychlou dodací lhůtou, takže si můžete naše kvalitní veslovací trenažéry rychleji zažít. Díky zabudovaným kolečkům lze veslovací trenažér snadno pohybovat.

Lze jej propojit s inteligentními tréninkovými aplikacemi jako Kinomap a Fitshow, a držák přístroje vám umožní umístit telefon a IPAD a užívat si videa nebo hudbu během tréninku. Veslovací trenažér náš veslovací trenažér je robustní a má dlouhou životnost, díky kolejničce z ušlechtilé oceli je velmi hladká a tichá, se speciálním designem s nulovým únikem. Tento nejnovější kvalitní veslovací trenažér je robustní a s dlouhou životností, což z něj dělá vynikající fitness přístroj na doma. Pokud se nepoužívá, doporučuje se umístit na stěnu pro uložení svisle tak, aby zabíral málo místa.
ZnačkaNeezee #ad
VýrobceNeezee #ad
Výška34.25
Délka71.65
Hmotnost29.5
Šířka17.72
Číslo díluTG001B
Záruka3 roky

8. Fitness Reality

#ad

Fitness Reality 1000 Plus Bluetooth veslovací trenažér s magnetickým odporem, volitelnými celotělovými cviky a aplikací český jazyk nelze zaručit a bezplatnou aplikací

#ad
Fitness Reality #ad - 14stupňový duální přenos magnetický odpor v tahu pro jednoduchý nebo náročný trénink. Velké, 44 m - 1, nylonový veslovací popruh s dlouhou životností vám umožňuje během tréninku sledovat televizi nebo poslouchat hudbu. Včetně držáku na smartphone.

Jediný veslovací trenažér na trhu, který umožňuje další tělesná cvičení: přední stabilizátorové nožní vycpávky přihlášené k patentu umožňují další cviky jako kudrlinky, vzpřímené veslování, triceps strečink, preventivní veslování, přední zvedání, stojící ramenní lisování a mnoho dalšího. Přepravní kolečka pro snadné posunutí. Bezpečnostní zkouška podle en iso 20957-1: 2013 a en iso 20957-7: 2021 – třída HC. Pěnová rukojeť 54 cm extra široká rukojeť nabízí pohodlné držení pro různá tréninková cvičení.

Otočné nožní pedály umožňují velký rozsah pohybu. Velké protiskluzové nožní pedály s nastavitelnými řemenovými kroužky pro snadné nastavení smyček na nohy. Velký 3, 5" lcd displej zobrazuje vzdálenost, počet, čas, spotřebu kalorií, nárazy/min a skenování. Ultra tichý, 98 cm. Kolečka kuličkových ložisek pro jemné veslování. 3 cílové scénáře cvičení prostřednictvím aplikace MyCloudFitness: čas, vzdálenost a spotřeba kalorií.
ZnačkaFitness Reality #ad
VýrobceFitness Reality #ad
Výška21.5
Délka21.5
Hmotnost63.56
Šířka88.5
Číslo dílu2636
Modelka2636

9. SportPlus

#ad

Skládací, SP-MR-008, Veslovací trenažér SportPlus, až150 kg hmotnosti uživatele, počítač vč. 5 kHz pulzního přijímače, bílá

#ad
SportPlus #ad - To se odráží nejen ve vaší pozitivní zpětné vazbě, ale také dělá náš tým obzvláště hrdý. Tréninkový počítač kvalitní lcd displej tréninkového počítače poskytuje na první pohled čas, kalorie, údery vesla/minu, vzdálenost, tep s hrudním pásem a délku úderu.

To pro vás již 20 let vyrábí sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností. Nastavitelné protiskluzové pedály a egonomické sedadlo zajišťují zdravý průběh pohybu. Efektivní trénink veslovací trenažér doma umožňuje efektivní trénink celého těla, který šetří klouby. Rozměry cca 190 × 51 × 77 cm / složený cca 95 × 51 × 122 cm d × š × v tělesné rozměry: až 150 kg / až 200 cm. Veslovací trenažér náš veslovací trenažér sp-mr-008 přesvědčí již mnoho vášnivých milovníků fitness díky své nekompromisní kvalitě a autentickému veslování.

Vysoká setrvačnost cca 8 kg umožňují plynulý tah veslování. Skládací a kompaktní hodí se do každé domácnosti. Moderní technologie bezúdržbový a tichý magnetický brzdový systém a 8 stupňů odporu splní všechna přání. Abyste měli ze svého nového přístroje dlouho radost, abychom zajistili dlouhou životnost a udržitelnost. Veslovací trenažér lze několika málo pohyby sklopit a díky přepravním kolečkům se rychle odtáhnout a prostorově úsporně uložit.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška30.31
Délka20.08
Hmotnost58.42
Šířka74.8
Číslo díluSP-MR-008-B
ModelkaSP-MR-008-B
ZárukaZáruka 2 roky

10. Dripex

#ad

Magnetischer Rudergerät, doppelte Gleitschiene aus Aluminium, Fitness-Rudergerät für Cardio und Krafttraining Dunkel, verstellbar mit 16 Widerstandsstufen, Dripex Rudergerät für zu Hause

#ad
Dripex #ad - 16 magnetische widerstandseinstellung: dieses magnetische rudergerät von Dripex bietet alle Notwendigkeiten für ein intensives Rudertraining in den eigenen vier Wänden, während die 16 Widerstandsstufen Ihnen eine Reihe von Workout-Optionen ermöglichen, von einfach bis herausfordernd. Das multifunktionale lcd-display bietet Statistiken in Zeit, Gesamtanzahl und Kalorien, Entfernung, die Sie sich bewegen.

Keine sorgen über den Kauf. Leise und glatte aluminiumstruktur: diese tropfmaschine verwendet ein solides aluminium-Schwungrad und Gleitschiene sowie einen magnetischen Widerstand ohne Berührung, um Ihr Training so leise wie möglich zu halten. Das leise, magnetische spannsystem sorgt für ein glatteres, angenehmeres Training, ohne andere während des Gebrauchs zu beeinträchtigen. Halten Sie es privat und ruhig. Einfacher transport und aufrechte lagerung : rudern im innenbereich ist eine ausgezeichnete Option für die Verbesserung der Herz-Kreislauf-Fitness und der Muskelausdauer. Beruhigendes und vertrauenswürdiges produkt: es ist eine solide wahl für anfänger, die mit dem Rudertraining beginnen möchten, und bietet nicht nur eine zugängliche Möglichkeit zum Trainieren, besonders zu Hause, sondern auch 100% durchdachte und rücksichtsvolle A/S-Kundendienste.

Gleichzeitig bietet dripex einen einfachen Transport mit integrierten Rädern im vorderen Stabilisator und spart Platz, indem es aufrecht an einer Wand gelagert wird. Bequemer sitz & smart monitor diese kompakte rudermaschine von dripex zeichnet sich nicht nur durch ihr außergewöhnliches Handwerk aus, um Ihre Fortschritte zu verfolgen, Zählung, sondern auch durch ergonomisches Design im Detail aus.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška34.25
Délka63.78
Hmotnost52.91
Šířka20.87