Top 10 Hatry Potter LEGO – Hrady na hraní pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Trimagický turnaj Harry Potter 76420: Černé jezero, ohnivý pohár hračka pro děti, chlapce a dívky od 8 let s hračkou na člunu a 5 minifigurkami

#ad
LEGO #ad - S konstrukční obloukovou ruinou, která se 2 flexibilními LEGO prvky vytváří efekt, že se hermiona a ron vznášejí, a 2 jeskyněmi se skrytými poklady. Kromě toho obsahuje člun na hraní a model molu s funkcí potápění minifigurek a otočné hodiny a prvky příslušenství, jako je lektvar GIllyweed.

5 minifigurek lego harry potter: harry s prvky ploutví, Viktor Krum se žraločí hlavou, Ron, Hermiona, Merperson a Grindylow a krabí figurky. S touto veselou hračkou lego harry potter si mohou děti hrát úkoly trimagického turnaje na Černém jezeře z Harryho Pottera a ohnivého poháru.

Skvělý zážitek pro všechny děti od 8 let – aplikace lego Builder vede mladé lidi na intuitivní dobrodružství při stavbě s nástroji, které jim pomohou. Děti mohou hermionu a rona zachránit pod vodou tím, že najdou lektvar Gillyweed pro Harryho a pak se z mola ponoří na záchranu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.32
Délka10.31
Hmotnost1.21
Šířka11.1
Číslo dílu76420
Modelka76420

2. LEGO

#ad

LEGO® Harry Potter 30651 Famfrpálový trénink

#ad
LEGO #ad - Lego taška harry potter s Cho Chang v domácím outfitu Ravenclaw. 55dílná sada harryho Pottera s 1 minifigurkou. Cílové pohlaví: Unisex.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0.59
Délka6.69
Hmotnost0.07
Šířka7.68
Číslo dílu30651
Modelka30651
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. LEGO

#ad

LEGO Harry Potter Bradavice: Prostor přání, modulární building relikvie smrti 76413, hračka zámku s proměnlivou figurkou hada ohně

#ad
LEGO #ad - Děti mohou objevovat veselé vlastnosti, kterou lze přestavět na hada ohně, jako např. Stavební zámek lze otevřít pro hraní a obsahuje odnímatelný pokoj nahoře pro šedou dámu, příslušenství a diadémový prvek.

Postavitelná figurka Fiendfyre, a mnoho dalšího. Lego zámek bradavice s detailním prostorem přání, inspirovaný legendární scénou z Harryho Pottera a relikvie smrti – část 2. Tento dětský zámek bradavice lego harry potter je součástí série modulárních budov, které společně tvoří kompletní zámek Bradavic. Obsahuje 5 lego minifigurek: harry potter, draco malfoy, hermiona grangerová, Blaise Zabini s kouzelnými hůlkami a násadou na koštěti a šedá dáma a praštěk.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka10.31
Hmotnost1.92
Šířka15.04
Číslo dílu76413
Modelka76413
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

4. LEGO

#ad

Harry Potter™ a Hedwig™: Dodání sovy, 6 let, LEGO 30420

#ad
LEGO #ad - Obsahuje 27 dílů + 1 minifigurku. Malý sběratelský kousek – není nutně vhodný jako dárek pro děti. Dodávka harry Potter a Hedvikova sova. Lego harry Potter promo sada.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška0.91
Délka6.26
Hmotnost0.01
Šířka4.8
Číslo dílu30420
Modelka6294099

5. LEGO

#ad

LEGO 76414 Harry Potter Expecto Patronum, stavebnice a jako dekorace, 2 v 1 figurka jelena a vlka, sada figurek 2 v 1, dárek a příslušenství pro teenagery, hračka ke sbírání, muže a ženy

#ad
LEGO #ad - Ponořte se do světa lego harryho pottera; se stavebnicemi na hraní mohou kouzelníci, čarodějnice a mudlové hrát ikonické scény, vymýšlet vlastní dobrodružství nebo jednoduše vystavovat modely. Sada hraček lego harry potter obsahuje minifigurky profesora Remuse Lupina a Harryho Pottera a kouzelnou hůlku s nasazovacím prvkem pro vytvoření skvělého "kouzelného efektu".

Tato sada figurek lego 2 v 1 je skvělým dárkem pro dívky, chlapce a všechny fanoušky od 14 let, kteří milují Harryho Pottera a kouzelnický svět. Patronus jelena má pohyblivé nohy, světle modré prvky pro strašidelný vzhled, integrovaný stojan s dekorativními prvky a místo pro minifigurku Harryho Pottera. S touto kouzelnou sadou figurek lego 2 v 1 si mohou fanoušci vybrat, zda chtějí postavit patrona Harryho Pottera nebo profesora Remuse Lupina Wolfova patrona.

Výrazné figurky jsou kouzelným doplňkem do ložnice harryho Pottera a skvělým doplňkem pro každou sbírku upomínkových předmětů z kouzelnického světa. Použijte stejné kameny k vytvoření pohyblivého patrona vlka a stojanu pro minifigurku Remus Lupina; tak vznikne okouzlující dekorace Harry Potter.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka10.31
Hmotnost1.98
Šířka15.04
Číslo dílu76414
Modelka76414
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

6. LEGO

#ad

LEGO 76415 Harry Potter Boj o Bradavice, dárek pro děti, chlapce a dívky, stavebnice a postavení s minifigurkami jako Molly Weasly, Voldemort a mnoho dalších, hračka

#ad
LEGO #ad - Kromě toho neville longbottom s mečem nebelvíra, scabior, Molly Weasleyové a Bellatrix Lestrange LEGO Harry Potter minifigurkami LEGO Harryho Pottera a figurkou Naginiho. Moduly zámku na hračky lze nově uspořádat, aby se most postavil z jiného nezapomenutelného místa a lze je pomocí modulárního systému LEGO spojit i s ostatními ze série.

Obsahuje 6 lego minifigurek včetně harryho pottera a Voldemorta, z nichž každá má kouzelnou hůlku s nasazovacím efektem LEGO. Fanoušci si mohou hrát souboj mezi voldemortem a harrym Potterem z vrcholu Harryho Pottera a relikvie smrti – část 2 s touto sběratelskou sadou LEGO Harry Potter.

Hrací sady lego harry potter dají všem mladým kouzelníkům, čarodějnicím a mudlům do ruky své oblíbené postavy, známá místa a magická dobrodružství. Stavebnice harryho pottera obsahuje kamennou repliku zámku LEGO Bradavice, kterou lze při epických bitvách rozbít.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.7
Délka15.04
Hmotnost2.37
Šířka10.31
Číslo dílu76415
Modelka76415
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

7. LEGO

#ad

Fanartikel, LEGO 76386 Harry Potter Hogwarts: Misslungener Vielsaft-Trank Set zum 20. Jubiläum mit Harry als goldene Minifigur

#ad
LEGO #ad - Dieses lego harry potter set zum 20 . Jubiläum enthält figuren von harry Potter, Hermine Granger und Ron Weasley sowie 2 Überraschungskartenelemente zum Sammeln von insgesamt 16.

Dieses spielzeug ab 7 jahren gehört zu einer Reihe von modularen Sets, die kombiniert und neu angeordnet werden können, um ein eigenes Modell des Hogwarts-Schlosses zu bauen. Enthalten ist die berühmte baubare Badezimmerszene der Maulenden Myrte zum Üben von Harry-Potter-Zaubersprüchen mit viel authentischem Zubehör. Dieses harry potter spielzeug für jungen und mädchen enthält eine exklusive, goldene Harry Potter Minifigur, um das 20-jährige Jubiläum des Zauberers zu feiern. Kinder verwandeln die harry potter minifiguren ihrer Lieblingscharaktere aus den Filmen in Vincent Crabbe & Gregory Goyle, was aber auch mal schief gehen kann.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka2.83
Hmotnost0.65
Šířka10.31
Číslo dílu76386
Modelka76386
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

8. LEGO

#ad

LEGO 76402 Harry Potter Bradavice: Sada Brumbálovy kanceláře pro rozšíření zámku s Nebelvírovým mečem a minifigurkami, nápad na vánoční dárek.

#ad
LEGO #ad - Zámek lego harry potter pro děti kromě toho obsahuje 3 náhodné prvky s překvapením celkem 16, které mohou děti sbírat. Tato lego harry potter sada obsahuje zakázanou oblast knihovny v Bradavicích a Brumbálovu kancelář s autentickým příslušenstvím.

K příslušenství této hračky lego harry potter patří myslánka a mládě fénixe Fawkese, které povstalo z popela. Sada je součástí modulární řady rozšíření zámku LEGO Harry Potter, které lze různě sestavovat. Každá místnost je naplněna magickými předměty z filmů, jako je například mluvící klobouk nebo Nebelvírův meč.

Tato hračka pro děti od 8 let je skvělým dárkem ve stylu Harryho Pottera k narozeninám nebo Vánocům pro malé kouzelníky a čarodějnice. Obsahuje 6 mini figurek lego harry potter: harry potter, Hermiona Grangerová, Albus Brumbál, Severus Snape, Argus Filch a Madam Pinceová.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka13.94
Hmotnost2.22
Šířka14.88
Číslo dílu76402
Modelka76402

9. LEGO

#ad

LEGO Harry Potter 30435 Polybag, Bauen Sie Ihr Schloss von Hogwarts

#ad
LEGO #ad - Lego harry potter Promo-Set. Jede tasche enthält 1 zufällige Zauberer-Karte. Bauen sie ihr eigenes Schloss von Hogwarts.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0.59
Délka6.69
Šířka7.68
Číslo dílu30435
Modelka30435

10. LEGO

#ad

Model Bradavic pro dospělé, filmový dárek pro ženy, muže, LEGO Harry Potter Mluvící klobouk, maminku a tatínka, roztřídí tě do tvého Bradavického domu 76429, s náhodnými 31 zvukovými kombinacemi

#ad
LEGO #ad - Podmanivý zážitek: aplikace lego builder vám umožní vychutnat si každý krok svého projektu a otáčet a zvětšovat 3D náhledy modelů, sledovat pokrok ve stavbě a uložit všechny své sady na jednom místě. S hlukovým kamenem baterie jsou přiloženy: klepněte nahoře na klobouk nebo si jej nasaďte, abyste aktivovali náhodnou reprodukci 31 zvukových kombinací a dozvěděli se, který Bradavický dům pro vás klobouk vybere.

Lego sady pro dospělé: tento model lego harry potter patří do kolekce prémiových stavebnic pro dospělé, jako jste vy, kteří se rádi při kreativních projektech vypnou. Stojan s minifigurkou harryho pottera: stojan je ozdoben erby domků Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor, Havraspár a Harry nosí mluvící klobouk na hlavě.

Nápad na dárek pro dospělé fanoušky: tato speciální sada lego je skvělým dárkem pro maminku a tátu k narozeninám nebo Vánocům; nebo udělejte radost sami sobě, jiným milovníkům filmů nebo sběratelům suvenýrů kouzelného světa. Harry potter filmový dárek pro dospělé: lego harry potter mluvící klobouk je model Bradavic určený ke složení a vystavení, který tě nechá ponořit do kouzelného světa; a tento klobouk opravdu mluví.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka2.78
Hmotnost0.2
Šířka10.31
Číslo dílu76429
Modelka76429
Zárukatbd