Top 10 JRHC Barcode Scanner – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JRHC

#ad

Mini 2D přenosný skener čárových kódů Bluetooth 3 v 1 a čtečka čárových kódů 2,4 G, JRHC Bluetooth čtečka čárových kódů

#ad
JRHC #ad - Tři způsoby připojení, bezdrátovým a bluetooth režimem 2, windows mobile, není nutné stahovat ani instalovat žádný software ani aplikace; není nutné žádné zařízení s kodekem. Kdykoli chcete shromažďovat data, snadno se přenáší: přenosný skener jrhc inventáře je dvakrát větší než běžné smartphony, co chcete, 4 G nebo Bluetooth a noste jej s sebou pro snadné ovládání.

Ke skenování atd. Načtená data lze nastavit tak, aby byla odeslána ihned po offline uložení nebo v dávkách. Dálkové ovládání a výkonná paměť: v bezdrátovém režimu 2, 4 g je maximální přenosová vzdálenost venkovního mini čtečky čárových kódů 150 m/492 ft při zapnutí a 50 m/164 ft s překážkami. Vynikající schopnost identifikačního kódu: přenosný 2d skener čárových kódů jrhc hc-202d má rozšířenou schopnost skenování kódu. Několik možností konfigurace a baterie s dlouhou životností skener čárových kódů má tři režimy čtení: spouštěcí režim, přidávání kláves klávesnice tab, automatický detekční režim; podporuje také skrytí/přidání uživatelsky definovaných čísel předpony/přípon, nepřetržitý skenovací režim, CR&LF atd.

Skener čárových kódů bluetooth dokáže rychle identifikovat všechny 1d a 2d čárové kódy s opotřebením, data matrix, codabar, matrix25, aztec-code, odrazem, Code11, PDF417, EAN, Interleaved 2 of 5 a jiné čárové kódy; 2D: QR kód, Codabar, absencí a barvou a podporuje 1D čárové kódy – UPC, Code128, Industry25, Code39, Maxicode. Kromě toho je vybaven baterií 1200 mah, mazání znaků, která může po 3hodinovém nabíjení pracovat nepřetržitě 10 hodin. Skener je kompatibilní s Windows XP/7. 0/8.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad

2. JRHC

#ad

JRHC 2D inventář skener čárových kódů a sběrač s 2,4 GHz bezdrátovým USB přijímačem, čtečka čárových kódů s dlouhým dosahem přenosu., multifunkční 2,8palcový LCD displej

#ad
JRHC #ad - Současně je 2d čtečka čárových kódů vybavena bezdrátovým usb přijímačem, který je Plug and Play a lze jej během 3 sekund spárovat s přenosným skenerem čárových kódů. Velká kapacita baterie 1400 mah skener čárových kódů pro knihovnu má zabudovanou lithiovou polymerovou baterii, která lze nabíjet pomocí USB datového kabelu.

Jakmile je skener inventáře spárován s přijímačem, data čárového kódu se automaticky přenesou do polohy kurzoru souboru. Rychlé dekódování tento skener čárových kódů umí číst 1d čárové kódy ve všech směrech. Může si tedy přečíst qr kód na displeji jiných chytrých zařízení. A skener podporuje tři jazyky: japonština, angličtina a čínština. Multifunkční skener čárových kódů toto zařízení je multifunkční skener čárových kódů 3 v 1, bankách, lékařských a kosmetických obchodech, které mohou realizovat funkci správy investic.

Identifikujte 1d: codabar, aztec, matrix. Kapacita je 1400 mAh. Lze jej plně nabít zhruba za dvě hodiny a lze ji používat po dobu 20-40 hodin. Pomozte vám extend working hours and increase workload. Používá se hlavně ve skladech, sběratel a počítadlo inventáře, supermarketech, logistice, který integruje USB skener čárových kódů, obchodech atd.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad
Výška1.5
Délka6.5
Šířka2.6

3. JRHC

#ad

Přenosná mini čtečka čárových kódů s 2,4 GHz bezdrátovým připojením a USB kabelem, JRHC 1D 2D Bluetooth přenosný kroužek skener čárových kódů

#ad
JRHC #ad - V porovnání s běžnými kabelovými ručními skenery lze efektivitu výroby zvýšit o 10 % až 30 %. 2 režimy nahrávání režim okamžitého nahrávání + režim paměti. Naskenujte data čárového kódu a zaznamenejte je včas, což výrazně uvolní vaše ruce a výrazně zlepšuje efektivitu práce. 270° flexibilní design přizpůsobení, lze pevně připevnit na prst, pracuje efektivně a může být nahrazen levou a pravou rukou.

2, smartphone, pos, snadná výměna a spojení s různými zařízeními jako notebook, 4g wireless a bluetooth a usb wired, funguje perfektně s běžnými systémy jako Windows xp/7/8/10, 4g a bluetooth wireless and USB Wired Connection: Skener čárových kódů Bluetooth byl vyvinut speciálně se 3 režimy připojení 2, pc, Mac OS a Linux.11d: ean, upc, code 128, code 93, codabar, Aztec, Standard 25, Hanxin atd. Kromě toho lze 450mah baterii, při plném nabití pomocí dodaného usb nabíjecího kabelu bez problémů nabít za 1, která napájí skener proudem, 5 hodiny, což umožňuje 8hodinový nepřetržitý provoz.

Skener čárových kódů s přenosným kroužkem: skener prstů je vybaven přenosným kroužkem, který lze nosit na prstu. Uložte 5000 dat čárového kódu Upc. 1d2dqr skener prstů: náš 2d skener čárových kódů má vynikající schopnost dekódování, ucc/ean 128, gs1 composite code, msi-plessey, itf-6, 2d: qr, maxicode, code 39, ISBN, code 11, datamatrix, industrie 25, issn, PDF417, interleaved 2 of 5, itf-14, Matrix 2 z 5, plessey, gs1 databar, takže dokáže skenovat většinu 1D a 2D čárových kódů na papír nebo na obrazovce. Baterie s dlouhou životností stylový design s hmotností pouhých 35 g a super malou velikostí.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad

4. JRHC

#ad

Supermarkety, JRHC Skener čárových kódů, 1D ruční USB kabel CCD čtečka čárových kódů podporuje Screen Scan UPC čtečka čárových kódů pro sklady, knihovny

#ad
JRHC #ad - Jeho funkce je nepřekonatelná a snadno ovladatelná, otevírat a skenovat Word a Excel, stejně jako virtuální psaní klávesnice. Technologie skenování obrazu ccd Čtečka čárových kódů jrhc 1d je vybavena pokročilým ccd senzorem, rozmazané, tzn. Rozmazané, rozmazané, který umí číst dokonce deformované čárové kódy, který dokáže rychle zachytit 1D kódy papíru a obrazovky, včetně CODE128, UPC/EAN Add on 2 nebo 5, reflexní čárové kódy atd.

Tení rychleji a přesněji než Laserlaserový skenner. Z 5, msi, gs1-128, interleaved 2 z 5, plessey, Code 128, ISSN, atd. Podporuje 1d čárový kód 1d dekódovací schopnost: upc-a, rss, ean-13, codabar nw-7, code11, china post, EAN-8, code39, ucc/ean128, isbn, code93, code32, upc-e, Industrial 2. Bezpečné a snadné ovládání tvar čtečky čárových kódů je ergonomický a vnější materiál je vyroben z abs materiálu, který odolá kapkám 1, 5 m na betonovou podlahu; skener kódů se snadno instaluje a má stylový design.

Není třeba stahovat software a programy, obchody a skladové podniky. Plug and play scanner čárových kódů laserový ruční skener čárových kódů má jednoduchou instalaci s každým usb portem a je ideální pro podniky, design je stylový. Velmi rozšířené použití ruční usb skener čárových kódů jrhc lze použít v supermarketech, knihkupectvích, knihovnách, drogeriích, obchodech s convenience, skladech, maloobchodních prodejnách pro správu souborů, sledování zásob a POS Point of Sale atd. Usb skener čárových kódů prodává firma Supermarktbibliothek Express-Firmy Ideální pro sklady.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad
Výška2.76
Délka6.5
Šířka3.94

5. JRHC

#ad

Ruční skener čárových kódů, 1D USB čtečka, čtečka čárových kódů Plug and Play s rychlým čtením, ergonomický design – přenosná, JRHC Kabelový 2D QR skener čárových kódů

#ad
JRHC #ad - Přenosný skener čárových kódů podporuje připojení k počítači, je kompatibilní s windows, Excel, Mac OS a Linux, laptopům a dalším zařízením s USB přípojkami, 8 m dlouhý USB kabel, Novell atd. Tři režimy skenování: kabelový skener čárových kódů má režim automatické identifikace, nemusíte pro skenování stisknout tlačítko; obzvláště vhodné pro sklady, nepřetržitý režim a režim spouštění tlačítek.

Robustní design s ochranou proti pádu: přenosný skener čárových kódů je ergonomický a vysoce pevný abs materiál chrání kryt před poškrábáním a třením, pokud spadne z výšky 6, 56 stop; chrání také kabelový skener čárových kódů před prachem a vlhkostí. Rové kódy 1d: ean, issn, interleaved 2 of 5, gs1 databar, code 128, is: qr, matrix 2 of 5 atd. Přenosný skener čárových kódů podporuje více konfiguračních úprav, španělština, jako je přidávání předpon/přípon, přidání CR/LF/TAB atd. Dekódování 1d-2d qr: 2d skener čárových kódů jrhc má vynikající schopnost dekódování a zvládne většinu čárových kódů 1d 2d.

A bez problémů přehrává s vaším 2D skenerem čárových kódů. Vícejazyčné a multifunkční: standardní jazyk kabelové usb čtečky čárových kódů je angličtina, němčina, zapnutí/vypnutí zvuku, italština, odstranění znaků, dostupné jazyky: angličtina, francouzština, japonština atd.2d čárový kód es: qr, code 39, matrix, codabar, itf-6, upc, code 93, msi-plessey, ucc/ean 128, itf-14, ISBN, Code 11, Industrial 25, PDF417 atd. Plug and play: kabelový skener qr kódu má 1, hodí se pro běžný software jako word, takže není nutné instalovat žádný software ani ovladače.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad

6. JRHC

#ad

JRHC 2D skener čárových kódů bezdrátový ruční Bar Code Scanner Versatile 2 v 1 2,4 GHz Wireless+USB 2.0 Wired QR Code Scanner 2D Automatic Bar Code Reader Scanner

#ad
JRHC #ad - 2. 4g usb wireless+usb 2. 0 kabelverbindung der barcodeleser unterstützt kabelloses scannen mit einem 2. 4g mini-usb-empfänger, das die Scannerpistole gleichzeitig lädt. Vor allem, ist es eine bessere Wahl für Sie. Der barcodescanner liest den barcode automatisch, sobald der Barcode erkannt wird, die Taste zu drücken, um ihn zu scannen, wenn Sie den Scanner in den automatischen oder kontinuierlichen Modus einstellen.

Verschmiert, etc. Fernübertragungim 2, 4g-funkmodus der barcodescanner-leser schließen sie den 2, 4g-funkempfänger direkt an ein Gerät mit einer USB-Schnittstelle an. Mit dem kabelgebundenen Barcodescanner können Sie flexibler scannen und Daten schnell und einfach übertragen. Der maximale Übertragungsabstand des drahtlosen Barcodescanners kann 492 Fuß in einer offenen Umgebung im Freien und 164 Fuß in einer Innenumgebung erreichen. Robustes anti-schock und langlebiges design2d scanner hat ergonomisches Design mit hochwertigem ABS, 5m hoch auf den Betonboden standhalten kann, so dass er wiederholten Stürzen von 1, langlebig zu verwenden.

Schließen sie einfach den usb-empfänger oder Kabel an und scannen Sie, mit dem Sie Barcode in jeder Ecke Ihrer Bibliothek und Ihres Lagers scannen können. Drei arten von scanmoduseinfaches Ändern des scanmodus zwischen automatischem scanmodus, keine Notwendigkeit, wenn sie viele Waren scannen müssen, kontinuierlichem Scanmodus und Tastendruck-Scanmodus. Außerdem kann es barcodes mit einem USB-Kabel scannen, benötigen keinen Treiber. Berlegene erkennungsfähigkeit2d-barcodescanner hat schnelle genaue lesegeschwindigkeit, ausgestattet mit aktualisiertem CMOS-Sensor, d.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad

7. JRHC

#ad

Přenosná čtečka čárových kódů, skener inventářů, 1D 2D PDF, ruční skener čárových kódů s 2,2palcovým LCD displejem a nabíjecí stanicí, sběrač dat, JRHC Bezdrátový skener čárových kódů

#ad
JRHC #ad - Multifunkční je to sběrač čárových kódů a počítadlo inventáře, který kombinuje kabelový skener s bezdrátovým skenerem. Pracujte s Word, tablet, TXT. Kompatibilní systémxkompatibilní se zařízeními windows/linux/mac s usB portem. Podporuje režim okamžitého nahrávání a režim offline paměti.

16 mb flash interní offline paměť podporuje až 200 000 čárových kódů v režimu offline paměti. Suitable for different kinds of inventory management, Wholesale, Logistics, such as: Express, Warehouse, Book Store, supermarket atd. Long transmission range bezdrátový skener čárových kódů trohestar podává až 200 m/656 ft přenosovou vzdálenost v barrier free environmentu a umožňuje přenos až 50 m/164 stop pod napětím životního prostředí. 1d 2d qr skener čárových kódů tento 2d skener čárových kódů dokáže bez problémů naskenovat většinu 1d a 2d čárových kódů na papíře a obrazovce.

1d: codabar, msi, code 128, ean-13, ean-8, datamatrix, ean-128, code 39, isbn a 2D: QR, UPC-A, PDF417. Funguje pouze na zařízeních s USB přípojkou, ne pro iPad, Excel, smartphone. Vestavěný akumulátor s velkou kapacitou vestavěná dobíjecí lithiová polymerová baterie 1400 mah, podporuje usb základní nabíjení, cca 20 – 40 hodin práce při přerušovaném skenování dvourozměrný model může pracovat až 20 hodin nepřetržitě, vypnutý proud < 100 uA, pohotovostní režim minimálně tři měsíce výše.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad
Výška6.22
Délka8.97
Šířka3.5

8. JRHC

#ad

Sklad, Store, dobíjecí 1D Wireless CCD čtečka čárových kódů pro POS systém Sensing, Supermarket, JRHC Handheld skener čárových kódů

#ad
JRHC #ad - Technologie ccd image scanning technologyČtečka čárových kódů jrhc 1d je vybavena pokročilým ccd senzorem, rozmazané, který dokáže rychle zachytit 1d kódy papíru a obrazovky, tzn. Usb skener čárových kódů je distribuován firmami Supermarkt-Bibliotheks-Express-Ideal für Lagerhausen.

Rozmazané, který umí číst také deformované čárové kódy, upc/ean add on 2 nebo 5, včetně CODE128, reflexní čárové kódy atd. Jednoduše připojte usb přijímač nebo kabel a naskenujte, nepotřebujete žádný ovladač. Může také skenovat čárové kódy pomocí usb kabelu, 4G mini USB přijímačem, který současně nabije skenovací pistoli. 2. 4g usb wireless + usb 2.

0 wired connection Čtečka čárových kódů podporuje bezdrátové skenování s 2, který vám umožní skenovat čárové kódy v každém rohu vaší knihovny a skladu. Te rychleji a přesněji než laserový skener. Přeloženo na www. DeepL. Com/translator bezplatná verze. Přenos na dlouhé vzdálenosti v 2, 4g rádiovém režimu čtečky čárových kódů připojíte 2, 4g bezdrátový přijímač přímo na zařízení s usb rozhraním.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad
Číslo dílu60568

9. JRHC

#ad

JRHC 1D skener čárového kódu, inventář a sběratele. bezdrátový skener čárových kódů 2,4 G pro skenování sbírky a inventáře s 2,2palcovou LCD displejem

#ad
JRHC #ad - Multifunkční 3 v 1 tento skener čárového kódu lze použít jako bezdrátové skenování s usb čárovým kódem, sběratelem a inventářem pro integraci tří funkcí, které zvyšují efektivitu správy knih, správy skladového balíku a logistického procesu zakázky. Tečka čárových kódů je vhodná pro word, Excel, TXT a všechny běžné editovatelné programy.

Tečka čárového kódu lze v prostředí bez překážek přenášet na vzdálenost 150 m, jako je stěna. Vysoká schopnost pro čtení codes 1d čtečka čárových kódů může číst různé druhy 1d čárových kódů, isbn, industrial 25, upc, code93, ean, standard 25, code 128, msi, kód 11, matrix. Bezdrátový skener čárových kódů je kompatibilní s windows, otevřete čárový kód pro okamžité připojení k počítači, Mac a notebookem. Abs skořepina je ekologický materiál, má delší životnost. Při přenosu 10 000 dat může inventární skener převzít režim přenosu textu, 4 gb usb čtečka čárových kódů používá technologii přenosu na dlouhé vzdálenosti, což šetří čas. Plug and play zasuňte bezdrátový usb přijímač do počítače, bez nutnosti instalovat ovladače nebo softwaru.

Ultra dlouhá vzdálenost přenosu bezdrátový čteč 2, a vzdálenost činí 50 m, pokud jsou k dispozici jiné překážky, se silnou silou proniknutí a rychlým přenosem. Laser má šířku 650 nm a podporuje bleskové skenování a stahování poškozených nebo poškozených čárových kódů při silném světle a tmavém světle, Code 39, UPC-A, včetně kódů, nemůže však naskenovat 2D kódy. Jedinečný design ergonomika tvar těla má ergonomický design, odolný proti nárazům a je odolná proti pádů; dotykový displej s 23 tlačítky, který se během používání pohodlně manipuluje a snadno se nosí.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad
Výška1.5
Délka6.5
Šířka2.6

10. JRHC

#ad

Hands-free nastavitelný držák skener čárových kódů pro čtečku čárových kódů stolní držák., JRHC Univerzální držák skener čárových kódů

#ad
JRHC #ad - Snadná instalace: balení je dodáváno se šroubovákem, knihovny, snadná instalace, demontáž a přeprava. Materiál a umělecké řemeslo: vyrobeno z vysoce kvalitního, vynikající řemeslné zpracování, trvanlivého průmyslového ABS, odolné proti poškrábání.

Hands-free: pohodlný držák skeneru čárových kódů pomáhá skenovat skener přímo ze stojanu a ukládat skener, pohodlnější a efektivnější pro vaši práci. Ideální pro obchody, supermarkety, prodejny, maloobchod a každý pult. Nastavitelný stojan: stojan pro skener čárových kódů s flexibilním ramenem, snadno se mění poloha a výška a udržuje správný úhel skenování, jak chcete. Před nákupem prosím změřte a potvrďte, abyste zabránili zbytečnému vrácení, zda velikost odpovídá vašemu skeneru čárového kódu, děkujeme! Lze použít pro většinu skenerů na trhu.
ZnačkaJRHC #ad
VýrobceJRHC #ad