Top 10 Kühl-gefrier-kombinationen SIEMENS – Volně stojící chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Siemens

#ad

Siemens KG39EAICA iQ500 kombinace chladničky a mrazáku, rovnoměrné osvětlení LED osvětlení, BigBox místo pro velké mražené, chlazení 249 l + 94 l mražení, LowFrost méně často rozmrazování, 201 x 60 cm

#ad
Siemens #ad - Antifingerprint: kvalitní nerezové plochy dveří chladničky jsou potaženy speciální vrstvou – spolehlivě zabraňuje otiskům prstů. Lowfrost: méně a jednodušší odmrazování díky lowfrost: technologie této volně stojící kombinace chladničky a mrazničky snižuje tvorbu ledu a je současně energeticky účinná.

Easyaccess: vše rychle po ruce: skleněné police easyaccess se snadno zatíží, přehledně a snadno se pohybují. Pro citelně vyšší komfort. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení v jedné rovině je interiér vaší stojací chladničky a mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlený, aniž by oslňoval. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška79.13
Délka25.59
Hmotnost132.28
Šířka23.62
Číslo díluKG39EAICA
ModelkaKG39EAICA
ZárukaZáruka výrobce.

2. Siemens

#ad

Siemens KG39E8XBA iQ500 kombinace chladničky a mrazáku, 201 x 60 cm, supercooling, Fresh Sense pro konstantní vnitřní teplotu, méně rozmrazování při nízkém mrazu, chlazení 249 l + 94 l mražení

#ad
Siemens #ad - Lowfrost: méně a jednodušší odmrazování díky lowfrost: technologie této volně stojící kombinace chladničky a mrazničky snižuje tvorbu ledu a je současně energeticky účinná.

Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Easyaccess: vše rychle po ruce: skleněné police easyaccess se snadno zatíží, přehledně a snadno se pohybují. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení v jedné rovině je interiér vaší stojací chladničky a mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlený, aniž by oslňoval. Supercooling: dočasně snižte teplotu své chladničky, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu. Pro citelně vyšší komfort.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška79.13
Délka25.59
Hmotnost199.96
Šířka23.62
Číslo díluKG39E8XBA
ModelkaKG39E8XBA
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. Siemens

#ad

Siemens Volně stojící kombinace chladničky a mrazničky KG36EALCA iQ500 / C / 149 kWh/rok / 308 l / čerstvý systém hyperFresh / bigBox / vnitřní LED osvětlení / superCooling, vzhled ušlechtilé oceli,

#ad
Siemens #ad - Easyaccess: vše rychle po ruce: skleněné police easyaccess se snadno zatíží, přehledně a snadno se pohybují. Pro citelně vyšší komfort. Supercooling: dočasně snižte teplotu své chladničky, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu.

Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Lowfrost: méně a jednodušší odmrazování díky lowfrost: technologie této volně stojící kombinace chladničky a mrazničky snižuje tvorbu ledu a je současně energeticky účinná. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení v jedné rovině je interiér vaší stojací chladničky a mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlený, aniž by oslňoval.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška73.23
Délka25.59
Hmotnost154.26
Šířka23.62
Číslo díluKG36EALCA
ModelkaKG36EALCA
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Siemens

#ad

203 x 60 cm, ochrana proti otiskům prstů, Siemens KG39NXIBF iQ300 kombinace chladničky a mrazáku, ochrana proti otiskům prstů, chlazení 260 l + 103 l mražení, metalická,, noFrost už nikdy odmrazovat

#ad
Siemens #ad - Multiairflow systém: chladicí systém zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v celém mrazáku. Antifingerprint: kvalitní nerezové plochy dveří chladničky jsou potaženy speciální vrstvou – spolehlivě zabraňuje otiskům prstů.

Systém multialarmu: systém vás upozorní opticky a akusticky, jakmile teplota chladničky stoupne, např. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Supercooling: snižte čas teplotu chladicí části, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu. Teplota a vlhkost vzduchu jsou všude a kdykoli stejné. Pokud jsou dveře otevřené.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška79.92
Délka26.18
Hmotnost222.67
Šířka23.62
Číslo díluKG39NXIBF
ModelkaKG39NXIBF
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Siemens

#ad

NoFrost už nikdy nerozmrazovat, 186 x 60 cm, Inox, chlazení 237 l + 119 l mražení, superCooling – rychlejší chlazení, delší čerstvost HyperFresh, Siemens KG36N2ICF iQ300 kombinace chladničky a mrazáku

#ad
Siemens #ad - Senzory monitorují a řídí automatické cykly odmrazování vašeho přístroje. Hyperfresh: delší čerstvost: zásuvka hyperfresh umožňuje optimální podmínky pro vaše potraviny – pro lepší kvalitu a maximální chuť.

Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat. Antifingerprint: kvalitní nerezové plochy dveří chladničky jsou potaženy speciální vrstvou – spolehlivě zabraňuje otiskům prstů. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Supercooling: dočasně snižte teplotu své chladničky, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška73.23
Délka26.18
Hmotnost144.85
Šířka23.62
Číslo díluKG36N2ICF
ModelkaKG36N2ICF
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Bosch

#ad

203 x 60 cm, NoFrost, VitaFresh delší svěžest, LED osvětlení, Bosch KGN392IBF série 4 kombinace chladničky a mrazáku, chlazení 260 l a 103 l mražení

#ad
Bosch #ad - Super chlazení: funkce superchlazení kombinace chladničky a mrazničky krátce snižuje stiskem tlačítka teplotu uvnitř chladničky a zajišťuje, že i čerstvé nákupy budou skladovány při správné teplotě.

Amazon exclusive edition: energeticky úsporná chladnička a mrazák disponuje třídou energetické účinnosti B. Led osvětlení: volně stojící kombinace chladničky a mrazničky ve vzhledu ušlechtilé oceli nabízí díky LED osvětlení rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicí komory. Nofrost: technologie nofrost udržuje kombinaci chladničky a mrazničky trvale bez ledu a ušetří vám časově náročné ruční odmrazování.

Vitafresh: kombinace chladničky a mrazáku se systémem čerstvosti vitafresh zajišťuje díky mimořádně nízkým teplotám a optimální úrovni vlhkosti ideální chlazení ovoce, zeleniny, mléčných výrobků, ryb a masa. Na stupnici od A-G.
ZnačkaBosch #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška79.92
Délka26.18
Hmotnost162.48
Šířka23.62
Číslo díluKGN392IBF
ModelkaKGN392IBF
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Bosch Hausgeräte

#ad

201 x 60 cm, Bosch KGE39AWCA série 6 kombinace chladničky a mrazničky, rovnoměrné osvětlení,, chlazení 249 l + 88 l mražení, LowFrost méně často rozmrazování, VitaFresh delší svěžest, LED osvětlení

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 201 x 60 x 65. Easyaccess shelf: výsuvná skleněná deska pro pohodlné nakládání a vykládání a perfektní přehled. Vitafresh: udrží čerstvé potraviny déle čerstvé. Automatické super mražení: chrání již zmrazené potraviny před odmrazováním. Led osvětlení: rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicího prostoru, s dlouhou životností. Bigbox zásuvka na mrazák: pro stohování mrazicích nádob nebo pro velké mražené potraviny.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška29.45
Délka10.2
Hmotnost164.59
Šířka23.62
Číslo díluKGE39AWCA
ModelkaKGE39AWCA
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Siemens

#ad

Chlazení 260 l, volně stojící lednice s mrazicím prostorem dole 203 x 60 cm, hyperFresh, 103l mrazák, bottleCooler,, NoFrost, SIEMENS KG39NAIAT kombinace stojící chladničky a mrazničky iQ500

#ad
Siemens #ad - Senzory monitorují a řídí automatické cykly odmrazování vašeho přístroje. Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení je interiér vaší mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlen bez oslnění.

Tak si můžete vychutnat ledově vychlazené nápoje z vaší chladicí kombinace, kdykoli budete chtít. Multiairflow systém: chladicí systém zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v celé chladicí a mrazicí kombinaci. Bottlecooler: integrovaný bottlecooler se perfektně hodí pro skladování a chlazení nápojů. Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat. Teplota a vlhkost vzduchu jsou všude a kdykoli stejné. Hyperfresh: delší čerstvost: zásuvka hyperfresh umožňuje optimální podmínky pro vaše potraviny – pro lepší kvalitu a maximální chuť.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost239.64
Šířka19.69
Číslo díluKG39NAIAT
ModelkaKG39NAIAT
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Siemens

#ad

MultiAirflow, chlazení 260 l + 103 l mražení, hyperFresh <0°>, superCooling, SafetyGlasodkládací přihrádky, Siemens KG39N2LCF iQ300 kombinace chladničky a mrazáku, noFrost, 203 x 60 cm, bottleRack

#ad
Siemens #ad - Antifingerprint: kvalitní nerezové plochy dveří chladničky jsou potaženy speciální vrstvou – spolehlivě zabraňuje otiskům prstů.

Systém multialarmu: systém vás upozorní opticky a akusticky, jakmile teplota chladničky stoupne, např. Hyperfresh: delší čerstvost: zásuvka hyperfresh umožňuje optimální podmínky pro vaše potraviny – pro lepší kvalitu a maximální chuť. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Pokud jsou dveře otevřené. Supercooling: snižte čas teplotu chladicí části, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška79.92
Délka26.18
Hmotnost176.37
Šířka23.62
Číslo díluKG39N2LCF
ModelkaKG39N2LCF
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Siemens

#ad

SIEMENS KG49NXIBF XXL-Stand---kombinace iQ300, hyperFresh, NoFrost, chlazení 311L, volně stojící chladnička s mrazicím prostorem dole 203 x 70 cm, mrazení 129l, ušlechtilá ocel, bottleRack

#ad
Siemens #ad - Hyperfresh: delší čerstvost: zásuvka hyperfresh umožňuje optimální podmínky pro vaše potraviny – pro lepší kvalitu a maximální chuť. Supercooling: dočasně snižte teplotu své chladničky, abyste rychle ochladili přidávané potraviny – pro stabilní vnitřní teplotu.

Senzory monitorují a řídí automatické cykly odmrazování vašeho přístroje. Nofrost: díky technologii nofrost už nikdy nebudete muset ručně odmrazovat. Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Xxl šířka: tato kombinace chladničky a mrazáku je se šířkou 70 cm výrazně prostornější než běžné přístroje – tak si všechny vaše pokrmy a nápoje pohodlně najdou místo.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška79.92
Délka26.26
Hmotnost244.05
Šířka27.56
Číslo díluKG49NXIBF
ModelkaKG49NXIBF
Záruka2 roky záruka výrobce.