Top 10 Laresar Akku Staubsauger – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Laresar

#ad

Kartáč proti angle, vysavač na tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/dům, animovaný barevný displej, 38 kpa/55 min/450 W, Laresar Akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač s vonnou kartou

#ad
Laresar #ad - Vůně k naplnění. Hlavu kartáčku vysavače lze naklonit po stranách o 0 ° až 180 ° a nahoru a dolů od 0° do 90° pro snadné čištění všech rohů. Vybavena několika filtračními systémy pro oddělení prachu a vzduchu, nově vytvořená filtrační vrstva z vonné fólie na výstupu vzduchu odstraňuje pachy ze vzduchu, zatímco současně odsává odpadky a vzduch dodává vůni.

Otočené štětiny ve tvaru písmene v mohou dobře sbírat vdechované chloupky a nečistoty a redukovat zamotání. Zobrazuje osm stavů vysavače v reálném čase v animovaném formátu. Je vhodný pro čištění všech druhů tvrdých podlah, koberců a mramorových podlah. A lze ji zakoupit samostatně u Amazonu. Kromě toho nabízí tři řešení chyb pro rychlejší vyřešení neočekávaných problémů s vysavačem.

Perfektní pro čištění prachu, drobků, steliva pro kočky a dalších. K tomu patří: tři režimy sání, indikace nabíjení, alarm při poruše nabíjení, alarm při nízkém stavu baterie, alarm při ucpání podlahových kartáčů a alarm při ucpání vzduchových kanálů. Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi vám pomůžeme. 6 světlých led světel osvětluje rohy, takže není místo pro ukrytí prachu. Režim eco 55 minut, střední režim 30 minut, vysokorychlostní režim 20 minut.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška46.46
Délka10.24
Hmotnost5.29
Šířka9.84
Číslo díluELITES6
ModelkaELITES6

2. BuTure

#ad

BuTure Akumulátorový vysavač 450 W, dotyková obrazovka, nástěnná nabíjecí stanice, na tvrdé, doba provozu až 55 minut, 38 kPa, s automatickým režimem, tichý bezkabelový vysavač s válečkem proti angle

#ad
BuTure #ad - Hloubkové čištění všech podlah tvrdé podlahy/koberce. Díky 7 × 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, zvířecí chlupy, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. Chytrý akumulátorový vysavač – přeruší tuhý a neflexibilní režim čištění. Vybaven automatickým režimem, díky senzorům přizpůsobuje akumulátorový vysavač automaticky sací výkon a optimalizuje provozní dobu v závislosti na podlaze tvrdé podlahy/koberec.

Led přední světla pro čištění pod nábytkem a postelemi, abyste nepřehlédli žádný skrytý prach. Výkonný a s dlouhou životností – bezdrátový vysavač buture vc50 je vybaven sacím výkonem až 38000 pa, takže můžete snadno odstranit prach, nečistoty a další. Nástěnná nabíjecí stanice – na rozdíl od běžného nástěnného držáku je bezdrátový vysavač vc50 vybaven nabíjecí stanicí namontovanou na stěně, pomocí které můžete svůj akumulátorový vysavač přímo nabít během jeho skladování. Akumulátor je kromě toho vyjímatelný, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nabíjení.

Perfektní akumulátorový vysavač pro zvířecí chlupy – ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat! velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zakomponované částečky nečistot a zvířecí chlupy z koberců nebo tvrdých podlah. Inteligentní dotykový displej – dotykový led displej vám umožňuje přepínat mezi automatickým a manuálním režimem během vysávání a poskytuje vám přehled o všem v reálném čase, od výdrže baterie vysavače až po údržbu. Pokud je válečkový kartáč/hostitel zablokován, vydá dotykový displej červený alarm pro připomenutí.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceS16 #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost3.97
Šířka1
Číslo díluVC50
ModelkaVC50

3. HOMPANY

#ad

Zvířecí, až 55 minut, HOMPANY Akumulátorový vysavač 500 W/40 000 Pa, vysavač s rukojetí pro tvrdé podlahy, 5 otvorů s vysokou účinností, vzpřímený, koberec, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem

#ad
HOMPANY #ad - Bezdrátový vysavač můžete umístit kdekoliv a mít volné ruce kdykoli a kdekoliv. Silná sací síla + dlouhá výdrž baterie vysavač smartvac 12 používá extrémně tichý motor 500 w, zvířecích chlupů, dlaždic, koberců s krátkým vlasem, který může poskytnout silný sací výkon až 40 000 Pa. Není nutné instalovat nástěnný držák, čímž se účinně zabrání poškození stěny a uživatelé nájemních domů jsou velmi uživatelsky příjemní.

Zobrazení zbývajícího výkonu v reálném čase vám může pomoci lépe zachytit rytmus čištění a smysluplně rozdělit zbývající výkon. Inteligentní chybová hlášení vám mohou pomoci intuitivněji porozumět problémům s akumulátorovými chlupy a usnadnit pravidelné čištění a údržbu. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametovou konstrukci válečku, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, posunutí dopředu.

Nabíjení trvá 4 hodiny a může běžet autonomně od 20 minut maximální sací výkon až 55 minut minimální sací výkon. Pokud byste při používání výrobku narazili na potíže, dejte nám prosím šanci a my vám pomůžeme problém rychle vyřešit. Vizualizace + smart dual screen s elegantním velkým chytrým led displejem můžete snadno zkontrolovat provozní stav akumulátorového vysavače bez sáčků. Usnadňuje a usnadňuje čištění sevýrazně zlepšit efektivitu. Zákaznický servis 7 x 24 h zákazníci hompany mají 2 roky zákaznického servisu + 1 rok vrácení a výměny.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška44.09
Délka9.83
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluAC-BILL-16
ModelkaSmartvac 12

4. Buture Pro

#ad

Barevná dotyková obrazovka, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma, akumulátorový, až 55 min, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, Buture Pro Akumulátorový vysavač, 38000 PA/450 W

#ad
Buture Pro #ad - Výkonný sací výkon 450 w/38 kpa akumulátorový vysavač buture pro bp10 má vylepšený, který zajišťuje delší životnost a nižší hlučnost akumulátorového vysavače. 55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze.

Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům. Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění. Dokáže efektivně čistit zvířecí chlupy, obilí, zbytky papíru, mouku, stelivo pro kočky, kávová zrna, výkonný 450W motor, zvířecí trus, prach atd.

Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry. Multifiltrační systém a 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. Nádoba na prach o objemu 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače BP10 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, což usnadňuje čištění. A tak zajišťuje důkladné čištění vašeho domova.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

5. HOMPANY

#ad

HOMPANY Zcela nový akumulátorový vysavač

#ad
HOMPANY #ad - Er wird mit einem flexiblen Teleskoprohr 45-70 cm verwendet, um verschiedene Bedürfnisse zu erfüllen. 40000pa/500w starke saugleistungder akku staubsauger wurde mit einem 500w bürstenlosen motor aufgerüstet, was die arbeitseffizienz erheblich verbessert.

Das verbesserte doppelgriff-design kann vollständig parallel zum Boden sein, und das LED-Licht des Staubsaugers kann alle toten Ecken und Ritzen beleuchten. Led hd display&no dead-end cleander akkustaubsauger ist mit einem led hd display ausgestattet, um den innersten teil der Möbel und unter dem Bett zu erreichen, das die verbleibende Leistung und den Reinigungsmodus in Echtzeit anzeigt. Bei minimaler saugleistung beträgt die Laufzeit des Akkus bis zu 55 Minuten. Mit einem geräuschpegel von
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Hmotnost5.82
ModelkaSmartVac 13..

6. BuTure

#ad

1,5l tyčový vysavač s LED displejem, výdrž až 55 minut, karta s vůní pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí, 38000 Pa, kartáč proti angle, 450 W, BuTure Bezdrátový akumulátorový vysavač VC60

#ad
BuTure #ad - Perfektní stabilní vysavač pro zvířecí chlupy – efektivní čištění zvířecích chlupů, které efektivně redukují zamotání. 1, ale také účinně zabraňuje vniknutí prachu zpět do vzduchu v místnosti, 99 % prachu, takže si již nemusíte dělat starosti, 99% filtrování + 1, pylu a alergenů, že by se čištění přerušilo.

Více zápachu ve vysavači? - neustálé vysávání nečistot, prachu, osoby citlivé na zápach a domácí zvířata. Výkonný sací výkon a dlouhá doba provozu – vysavač vc60 má vylepšený motor o výkonu 450 w, které poskytují vynikající čisticí výkon až 55 minut, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců. A pokud se vysavač rozbije, pomocí kterého můžete problém rychle vyřešit. Tento akumulátorový vysavač je vybaven několika bateriemi s vysokou kapacitou, což výrazně zlepšuje provozní účinnost. Jemné štětiny zajišťují, že i citlivé tvrdé podlahy a koberce budou důkladně vyčištěny, aniž by zanechaly škrábance nebo stopy opotřebení, ideální pro majitele domácích zvířat a alergiky.

99, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, 5l nádoba na prach – akumulátorový vysavač má filtrační systém s více kužely a cyklónové oddělení je efektivnější. S naší dodávanou voňavou kartou se pachy nejen překrývají, děti, ve kterých se nacházejí miminka, zvýšíte vaši pohodu. To dokáže odstranit nejen 99, což by mohlo vést k sekundárnímu znečištění.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1
Šířka1
Číslo díluVC60
ModelkaVC60

7. BuTure

#ad

Odnímatelná baterie, tvrdá podlaha, akumulátorový vysavač, 38000 PA/450 W, koberce, bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, barevná dotyková obrazovka, BuTure Akumulátorový vysavač JR700, zvířecí chlupy

#ad
BuTure #ad - Elektrický kartáč rotující o 180° horizontálně/90° vertikálně je flexibilní pro čištění rohu. Bezkonkurenční sací výkon 450 w a 38 kpa! nejvýkonnější akumulátorový vysavač od buture je konečně na trhu! s vylepšeným bezkartáčovým 450W motorem se jeho životnost pětkrát prodlužuje ve srovnání s kartáčovým motorem.

Můžete včas zjistit stav baterie, zamotaného kartáčového válce a zablokovaného přívodu vzduchu. Délku teleskopické trubky lze změnit ze 42 cm na 65 cm. Nádoba na prach o objemu 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, 5l nádoba na prach Na výstup vzduchu vysavače JR700 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, což usnadňuje čištění. Doba provozu 55 minut bezdrátový vysavač je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 m² s maximální dobou čištění 55 minut.

Univerzální elektrický kartáč ani-tangle akumulátorový vysavač buture jr700 je vybaven nejmodernějším elektrickým kartáčem Anti-Tangle. Těrbinová hubice a kulatý kartáč pro různě úzké prostory. Mnohostranné příslušenství led světla vysavače jr700 mohou osvětlit tmavé prostory. 38 kpa, obratem ruky zachytí všechny usazeniny a zvířecí chlupy. Multifiltrační systém a 1, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

8. Roanow

#ad

450 W/38000 Pa, koberec, s LED displejem, zvířecí chlupy, lehký vysavač proti angle, 1,5 l, tyčový vysavač na tvrdé podlahy, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, bezdrátový vysavač až 55 minut

#ad
Roanow #ad - 55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, 4h rychlé nabíjení, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Velký objem nádoby na prach o objemu 1, 5l nádoba na prach bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, že by se čištění přerušilo.

Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč. Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, zvířecí chlupy a skvrny, který může okamžitě vysávat nečistoty, dlaždice, nečistoty, snadno se čistí tvrdé podlahy, koberce a podlahy z tvrdého dřeva.

Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání. Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. 99, 5 litru pro úklid celého domu, takže si nemusíte dělat starosti, 99% filtrační systém a 1, 99 % jemného prachu, která zachycuje 99, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

9. HONITURE

#ad

Výdrž až 55 minut, koberec, HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa, zvířecí chlupy, akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy

#ad
HONITURE #ad - Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. 7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %.

Odnímatelný akumulátor lze nabíjet jednotlivě nebo na hlavním zařízení. Hladké štětiny zabraňují zamotání vlasů na válečku. Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, takže snadno zachytí nečistoty, drobky, prach, zvířecí chlupy a jiné nečistoty. Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny.

Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání. Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Hmotnost7.94
Číslo díluLIFX24S13
ModelkaLIFX24S13

10. ORFELD

#ad

450 W/35 kpa vysavač bezdrátový se samostatně stojícím designem, ORFELD Akumulátorový vysavač, akumulátorový vysavač až 55 mins s kartáčem proti angle a 99,9% filtračním výkonem pro tvrdé

#ad
ORFELD #ad - Naši akumulátorové vysavače vítěz testu 2023 používají pětikuželové zařízení na oddělení prachu a vzduchu, úroveň naplnění nádoby na prach, které efektivně zachycuje 99, který zobrazuje proud baterie, 9 % malých prachových částic a uvolňuje vyčištěný vzduch. Zažijte úroveň čistoty, kterou jste ještě nikdy předtím neviděli.

Rozlučte se s malými částicemi, zvířecími chlupy a nečistotami na kobercích, dřevěných podlahách a dlaždicích. Jsme tu vždy, že vaše přání vyřešíme do 24 hodin. Hlava kartáčku nabízí pozoruhodnou flexibilitu a pohybuje se od 0° do 180° do stran a od 0° do 90° nahoru a dolů, spolu s jasnými LED světly pro lepší čištění rohů. Výdrž 55 minut a odnímatelná baterie náš vysavač je vybaven vysoce kapacitními, odnímatelnými bateriemi, takže náš akumulátorový vysavač čistí až o 35 % déle. Ištění plochy 2 500 čtverečních stop na jedno nabití již není sen.

Akumulátorový vysavač v16 pro je váš bezhlučný čisticí asistent, připravený k použití. Kromě toho jsme jen zprávu pryč, abychom vám pomohli. 35 kpa silná sací síla pro efektivní čištění bezdrátový vysavač od orfeld má motor 450 w pro silný sací výkon 40 000 pa. Snadná péče o vlasy s kartáčem proti zamotání náš akumulátorový vysavač se dodává s vylepšeným kartáčem proti zamotání vlasů ve tvaru v, který efektivně snižuje zamotání vlasů. Zaručujeme, pokud potřebujete příslušenství.
ZnačkaORFELD #ad
VýrobceORFELD #ad
Hmotnost6.39
Číslo díluV16 PRO Staubsauger
ModelkaV16 PRO