Top 10 Lavendel Pflanze Im Topf – Semena bylin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OwnGrown

#ad

Kopřiva, anýz, heřmánek, Sada semínek čaje, sléz – semena bylin – čaj – čajový box – OwnGrown bylinky, bylinek: 8 druhů osiva na balkon a zahradu – máta peprná

#ad
OwnGrown #ad - Ajové bylinky z vlastního pěstování: 8 druhů osiva pro pěstování aromatických a čerstvých bylin v květináči na parapetu, balkóně, ve vysokém záhonu nebo v bylinkovém záhonu. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr: adventní kalendář s bio semeny, nápady na dárek, semínek květin, sada bonsají, sada jedlých květů, kalendář na květiny atd.

Vybraný výběr v dárkové sadě na čaj: krabička na osivo obsahuje mátová semínka, kopřivu, kořeněnou fenykl, heřmánkový semínko, sléz Mauritánský, řebříček obecný, muškátovou šalvěj a anýz.

Návod k výsevu na každém balení. Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady a přátele čaje! Sada krásných divokých bylinek: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. Pečlivě sestavený box na čaj bez genetického inženýrství a pesticidů. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu každé rostliny.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Hmotnost0.09

2. OwnGrown

#ad

Estragon, Sada koktejlových bylinek: 8 druhů vybraných koktejlových bylinek pro čerstvé bylinky, balkon nebo zahradu – meduňka, mátová semena OwnGrown, rostliny na okenní parapet, bazalka

#ad
OwnGrown #ad - Vypěstujte si svůj vlastní koktejlový závod pro domácí nápoje a chutné, nealkoholické koktejly. Delicious odrůdy v koktejlové sadě: anýzový yzop, semena citrónového balzámu, semena jablečné máty, semena citronové bazalky, semena zelené máty spearmint, semena estragonu, skořicové bazalky a červené bazalky.

Krásná sada rostlinných semen: krásná krabička na semena je ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek do zahrady, rajčata, dárky pro přítelkyni, jedlé květy dekorace na dorty jedlé jako květinová dekorace, semena bonsají, bio zelenina, semena květin, dárky pro milovníky zahrady a další! Máme velký výběr u own grown: sada na pěstování rostlin pro děti, levandule atd.

Erstvé bylinky: osivo odolné proti semínkům pro 8 čerstvých, lahodných bylinek z vlastního pěstování. Návod k výsevu a inspiraci k přípravě najdete na každém sáčku. Pro lahodné nápoje – ať už gin basil smash, malinový mojito bez alkoholu, domácí limonáda, ginový tonikum nebo hugo.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

3. Florapartner

#ad

Italský XL, rozmarýn Rosmarius officinalis 14 cm hrnec 1 ks

#ad
Florapartner #ad - Výborně se hodí k masu a rybám, zjemňuje ale také přílohy jako brambory. Rozmarýn lze sklízet po celý rok, přičemž by se měl v chladnějším ročním období krájet méně. 1 velké italské venkovní rostliny dodávané v květináči 14 cm. Víceletá a zimovzdorná. Přímo a čerstvě z naší školky! Včely a pastviny. Italský xl rozmarýn je důležitým kořením především ve středomořské kuchyni.
ZnačkaFlorapartner #ad
VýrobceFlorapartner #ad
Hmotnost1.1

4. Plants by Frank

#ad

48 x Ø7 cm, Levandulová rostlina 8 x 6dílná sada levandule angustifolia, levandulové rostliny mrazuvzdorné, pravá levandule, levandulová rostlina -, 15 cm, levandulový keř, zahradní rostliny

#ad
Plants by Frank #ad - Levandulové rostliny potřebují málo hnojiva a vody. Radost po mnoho let: naše levandule v sadě s odborným označením Lavandula Angustifolia je levandulová víceletá zimovzdorná robustní a trvalá.

Odolná proti slimákům a přitahuje včely a motýli: pravá levandule mrazuvzdorná, ať už v levandulovém květináči nebo přímo na zahradě, je vynikající rostlinou, která přiláká včely a motýly do zahrady. Nádherně vonící: levandulové rostliny se pěstují v čisté bio půdě, čímž rostlina dostane optimální zásobování živinami, což vede k intenzivnější vůni.

Bezpečně zabaleno: levandulová rostlina v květináči je dobře zabalena do promyšleného systému balení, takže rostliny se dostanou čerstvé ze školky s dostatečnou vlhkostí přímo k vám domů. Snadná péče: levandule je jednoduše pletená a potřebuje jen málo pozornosti k prospívání.
ZnačkaPlants by Frank #ad
VýrobcePlants by Frank #ad
Výška23.62
Délka23.62
Hmotnost26.46
Šířka15.75
Číslo dílu7158

5. OwnGrown

#ad

Semena šruchy, semena pampelišky – bylinky, Sada semen divokých bylinek: 12 druhů osiva divokých bylin na balkon a zahradu – semena divokého česneku, bylinky OwnGrown, semena šťovíku, semena česneku

#ad
OwnGrown #ad - Krásná krabička s divokými bylinami: k praktickému skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr: bio semena, zelenina, semena semen, zimní zelenina semena mrazuvzdorná, semena dýně, semena květin, semena divokých květin, semena květin atd.

Návod k výsevu na každém balení. Pečlivě sestavený box se semeny bylin, bez genetického inženýrství a pesticidů. Jedlé divoké rostliny: divoká majoránka, yzop sporýš, kerblík, kmín, portulace, pampeliška, brutnák lékařský, divoký česnek, česnek česnek koření, pimpinela, šťovík, zahradní legrace letní špenát.

K tomu tipy pro péči, sklizeň a přípravu každé rostliny. Divoké bylinky z vlastního pěstování: 12 druhů osiva odolná proti semínkům pro pěstování aromatických a čerstvých bylin v květináči na parapetu, na balkóně, ve vysokém záhonu nebo v bylinkovém záhonu. Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady a bylinkovou zahrádku.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

6. mgc24

#ad

Standard, MGC24® pokojový skleník »Green House« | pěstební miska s víkem a větráním | jednotlivě nebo jako pěstební kompletní sady

#ad
mgc24 #ad - Rozměry dxŠxv: 38 x 25 x 18 cm | barva: zelená | rozsah dodávky: pokojový skleník miska na pěstování + víko + 2, 5 l kokosová zemina + 24 rašelinových květináčů. Lehký kryt je čirý/průhledný a má dva větrací otvory s plynule nastavitelným posuvným regulátorem pro individuální rovnoměrné větrání a regulaci vlhkosti vzduchu a teploty ve vnitřním prostoru skleníku.

Zelená miska na pěstování je plně vodotěsná a nabízí místo až pro 28 květináčů. Hodí se rovněž pro použití ve venkovních prostorách, jako je zahrada, terasa, balkon atd. Sada na pěstování se skládá z: pokojový skleník mgc24 + 24 rašelinových květináčů + 2, 5 l pěstební zeminy. Dekorativní mgc24 greenhouse je stabilní pokojový skleník z plastu pro pěstování nebo rozmnožování bylin, ovoce, sazenic, řízků, salátu, zeleniny, květin atd.

Se startovní sadou mgc24 může začít pěstování. Díky svému obdélníkovému tvaru najde kompaktní pěstební dům místo i na úzkých okenních parapetech nebo kuchyňských pultech. Laby ve dně misky zajišťují optimální distribuci vody pro použitý substrát nebo květináče na pěstování.
Značkamgc24 #ad
Výrobcemgc24 #ad
Výška14.96
Délka9.84
Šířka7.09
Číslo díluMGC2001

7. unsere-gaertnerei-mueller

#ad

3dílná sada bylinek nesmrtelnosti Jiaogulan 12 cm květináč

#ad
unsere-gaertnerei-mueller #ad - 3 silné rostliny bylina nesmrtelnosti. V květináči 12 cm. Bylina nesmrtelnosti je víceletá a platí do cca - 15 °C jako zimovzdorný. Z vlastní výroby mateřského mlýnku. Obdržíte:.
Značkaunsere-gaertnerei-mueller #ad
Výrobceunsere-gaertnerei #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost4.41
Šířka7.87
Číslo dílu49-418x3
Modelka49-418x3

8. Samenliebe

#ad

Bio, vnitřní i balkonové zahrady, Samenliebe Bio bazalka semena staré odrůdy fialové aromatické zahradní bylinky kuchyňské bylinky červené 500 semínek odolné vůči semínkům a osiva bylin pro kuchyň

#ad
Samenliebe #ad - Tím záměrně zajistíme rozmanitost osiva pro příští generaci. Název: ocimum basilicum – a vystačí na cca 430 rostlin k výsevu ve skleníku, vysokém záhonu nebo květináči.

Zvláštní druhové vlastnosti: roční, jedlý, velmi potřebuje teplo, vhodný pro včely, starý druh, letní zelený, vhodný na balkon/květináč. Sáček se semeny bazalky – lat. Samenliebe klade zvláštní důraz na zachování historických odrůd. Naše jedinečné sáčky na semena jsou velmi udržitelné produkty a hodí se jako vynikající zahradní dárek pro všechny amatérské zahradníky. Semeno bio bazalky s názvem odrůdy – fialová – je oblíbená kuchyňská bylina pro Tvůj bylinkový záhon nebo bylinkovou zahrádku.
ZnačkaSamenliebe #ad
VýrobceSamenliebe #ad
Číslo dílu4260641535415

9. Nojaus Seklos

#ad

Gentechnikfrei, Nojaus Seklos, 14 Packungen Verschiedene Kräutersamen, Höchste Qualität, Toll für Drinnen Oder Draußen

#ad
Nojaus Seklos #ad - Für drinnen & draußen: die samen sind sowohl für den Innen- als auch für den Außenbereich geeignet, wodurch sie perfekt für jede Art von Garten sind. Gentechnikfrei & hochwertig: jede packung enthält Samen von höchster Qualität, die ohne den Einsatz von Gentechnik angebaut werden. Vielfältige sorten: enthält 14 unterschiedliche Kräutersamen, darunter Lavendel, Oregano und Rosmarin, die Ihre Küche mit frischen Aromen bereichern.
ZnačkaNojaus Seklos #ad
VýrobceNojaus Seklos #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost0
Šířka3.15

10. OwnGrown

#ad

Rozmarýn OwnGrown, Semena rozmarýnu: Premium rozmarýn osivo pro pěstování cca 20 × rozmarýnu trvalka – rozmarýn semena rostlin balkon a zahrada – semena kuchyňských bylin – bylinky

#ad
OwnGrown #ad - To je zcela normální. Nebuďte tedy zklamáni, pokud nevyklíčí hned. Rozmarýn je víceletý, skleník, bylinkový záhon, není zimovzdorný. Rozmarýn zasejte mezi březnem a červnem v květináči nebo misce, později vložte do otevřeného terénu, vyvýšeného záhonu nebo do bylinkové zahrady na balkon.

Může to vyžadovat několik pokusů a trochu trpělivosti. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr u own grown: mátová semínka, semena nasturtium, dárková sada, bazalka, semena, zelenina, květinová semínka, levandulová rostlina, semena nasturtium, květiny atd. Pěstujte rosemarín sami: osivo odolné proti semínkům pro pěstování cca 20 aromatických rozmarýnových rostlin.

Ze střední a provensálské kuchyně je tato lahodná rostlina neodmyslitelná! domácí marinády, čerstvá zeleninová jídla, kořeněné rajčatové omáčky nebo saláty se obzvláště dobře daří. Pěstování rozmarýnu ze semen není snadné. Perfektní na balkon, zahradu. Přesné pokyny pro výsev kuchyňských bylin na obalu.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad