Top 10 Mini Staub Gebläse – Stlačený vzduch pro čištění elektroniky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IT Dusters

#ad

Stlačený vzduch, IT Dusters CompuCleaner Xpert Elektrický prachový dmychadlo, fukar prachu

#ad
IT Dusters #ad - Tím, vám ušetří peníze a dlouhodobě drasticky snižuje plýtvání a výdaje. Nastavitelný výkon xpert: použijte obousměrný kolébkový spínač pro plynulé přepínání mezi 2 režimy výkonu pro maximální kontrolu a jemnost. S hmotností pouhých 950 g lze compucleaner xpert používat v jakémkoli úhlu, což jej činí super manévrovatelným.

Profesionální hloubkové čištění: zaseknutý prach a nečistoty z pc, tablety a televizory lze bezpečně odfouknout silným proudem vzduchu. Kompletní konstrukce: vyberte si mezi 3 jedinečně tvarovanými, nestatickými nástavci trysek pro přesný směr a ovládání vzduchu jednoduchým kliknutím. Díky použití výkonného a přesto energeticky účinného elektrického motoru napájeného ze sítě může CompuCleaner poskytnout trvale výkonné čištění, že CompuCleaner nahrazuje potřebu jednorázových vzduchových sprejů,. ErgonomickÝ: lehký a robustní design obsahuje průmyslový motor s výkonem 550 w 0, 9 hp, který nikdy neztrácí tlak a je dimenzován pro dlouhou životnost.

S nekončícím přívodem vzduchu je snadné odstranit nejodolnější prach z těžko přístupných a citlivých aplikací. Uvolněte bouřlivý proud vzduchu v režimu plné rychlosti nebo použijte režim s polovičním výkonem pro jemné čištění citlivějších aplikací. Použití v kombinaci s 3dílnou sadou kartáčů esd pro důkladné čištění i těch nejcitlivějších dílů. Ištění vzduchem umožňuje efektivní bezkontaktní čištění, laptopů jednoduše sfouknout.
ZnačkaIT Dusters #ad
VýrobceIT Dusters #ad
Výška8.11
Délka4.53
Hmotnost2.65
Šířka8.46
Číslo díluEG-2000
ModelkaEG-2000

2. Eave

#ad

Air Duster prachovka na čištění PC, vzduchový ventilátor pro klávesnici, Eave Elektrický prachový ventilátor, sněhovou trubici, kalkulačku, laptop, 2 nastavitelné rychlosti

#ad
Eave #ad - 5, náš elektrický čistič vzduchu může generovat silnou foukací sílu až 43 m/s, hostitele počítače, která je vybavena vysoce výkonným motorem 500 W, aby vyfouklo prach nebo drobky z trhlin nebo rohů klávesnice, což je šíleně silné, auta, počítače, 1 oz: nesrovnatelná síla foukání Čistička vzduchu eave, klimatizace atd. Rychlonafukovací pumpa se 3 tryskami/adaptérynainstalujte si nafukovací trysku na tento vzduchový ventilátor, plavecké kruhy, které uspokojí vaše nafukovací potřeby pro nafouknutí různých nafukovacích přístrojů s lehkostí a rychlostí, balónky, okamžitě obdržíte elektrickou vzduchovou pumpu! Součástí dodávky jsou trysky ve 3 velikostech, jako jsou nafukovací matrace, nafukovací bazény a další.

Ručně držený a snadno ovladatelný elektrický vzduchový ventilátor od eave je přenosný a lehký a dodává se s celkem 6 nástavci pro různé účely k zaprášení a nafouknutí. Nemusíte svou peněženku zatěžovat nekonečnými vzduchovými kapsami, připojte jej a vytvořte silnější tlak vzduchu, ani nemusíte trpět chemickými pachy a zbytky. 2 nastavitelné rychlosti elektrický vzduchový ventilátor eave má dvě rychlosti, z nichž si můžete vybrat podle toho, co se má vyčistit, a lze jej jednoduše přepínat jednoduchým ovládáním tlačítkem: Stiskněte ozubené kolo "" pro nízkou rychlost, stiskněte rychlostní stupeň "" pro vysokou rychlost a rychlostní stupeň "O" pro vypnutí.3

3 m dlouhý síťový kabel pomáhá provádět čištění na dálku a flexibilně, aniž byste se museli ptát na prodlužovací kabely. Dné další nádoby na stlačený vzduch stále utrácíte spoustu peněz za drahý stlačený vzduch z plechovky? vyzkoušejte náš elektrický vzduchový ventilátor, který je mnohem silnější než vzduch z plechovky, což z něj dělá skvělou alternativu k těmto vzduchovým dózám. Vylepšený vysavač na stlačený vzduch od eave je skutečným expertem na čištění těch nejodolnějších s minimálním obsahem tuku na loktech!
ZnačkaEave #ad
VýrobceEAVE #ad
Číslo díluAD15
ModelkaAD15
Záruka12 měsíců.

3. ATEngeus

#ad

Sofa, ATEngeus Elektrische Staubgebläse, Auto, Druckluftspray Reinigungsset für Laptop, wiederverwendbarer Staubgebläse ersetzt Druckluft, Maximal 43 m/s, 2 -Gang Air Duster

#ad
ATEngeus #ad - Leistungsstarker luft-staubwedelunser luft-staubwedel besteht aus 500-w-gebläsemotor, kann bei 43 m/s und 96 MPH sofort blasen und kontinuierlich Hochdruckluft liefern. Alternative zu druckluftdosen wiederverwendbar und ungiftig. Sie können den Schalter auf niedrige oder hohe Geschwindigkeit drücken.

Sie können einen elektrischen Staubwedel von ATEngeus besitzen. Die windgeschwindigkeit der niedrigen Geschwindigkeit beträgt 72 g, die hohe Geschwindigkeit beträgt 145 g. 2 geschwindigkeitseinstellungender staubwedel ist mit 2 geschwindigkeiten eingestellt. Es gibt einen kreis am Ende der Schnur, bequem zu verstauen. Sie können geld, gas, Wasser sparen und die Umwelt schützen. Praktisches design & extra lange schnurunser pc-reiniger verfügt über ein extra langes 3 m langes Kabel und mit einem Gewicht von nur 0, so dass Sie den Luftwedel an jeder Haube hängen können, 6 kg.

Dies ist eine einmalige Investition, so dass Sie nie wieder Luft kaufen müssen. Es funktioniert mit hoher effizienz und der Staubentfernungseffekt ist bemerkenswert, Sie können verschiedene Orte mit verschiedenen Hilfsdüsen reinigen. Aufblasfunktion mit der luftdüse kann der Luftduster als Inflator verwendet werden, Schwimmkreis, Nackenrolle, um Matratze, Ballon und andere Niederdruck-aufblasbare Produkte aufzupumpen.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška2.87
Délka8.26
Hmotnost2.14
Šířka6.18
Číslo díluTAD07
ModelkaTAD08
Záruka1 YEAR

4. ATEngeus

#ad

Handheld Schnurloser Luftstaub, Air Duster, für Computer, 41000 RPM PC Reinigungsset, Tastatur, Auto, Elektrische Staubgebläse, Haustierhaus, Tragbare Druckluftkanne mit USB-Kabel und Reinigungsbürste

#ad
ATEngeus #ad - Ausgestattet mit düse und Reinigungsbürsten, Sofas, um winzigen Staub tief zu reinigen. Im gegensatz zu herkömmlichen "Dosenluft-Niederschlagsgeräten" sind elektrische Luftstaubwedel bequemer/kostengünstiger als ständig Einkauf von Dosenluft. Das netzteil und die Geschwindigkeitsregelungstaste sind integriert.

Drehen sie nach links, um den Wind hinzuzufügen. Geringes gewicht und kleine größe, bequem zu halten und platzsparend, bequem zu tragen, kabelloses Design und ergonomisch geformter Griff, 8 x 6, im Büro oder auf Reisen. Geeignet für die reinigung von computern, PS5 und Klimaanlagen, medizinischen Geräten, Kameraobjektiven, elektronischen Geräten, usw. Wenn sie irgendwelche probleme haben, enthält keine chemischen Substanzen, können Sie sich gerne an uns wenden. Sie müssen nur einmal auf den netzschalter drücken, und drehen Sie nach rechts, um den Wind zu reduzieren, um zu arbeiten. Wiederaufladbarer luft-staubwedel elektrischer luft-staubwedel verfügt über eine schnellladetechnologie, nach voller Aufladung kann er kontinuierlich für 30 Minuten arbeiten, ausgestattet mit dem Typ-C-USB-Ladeanschluss, voll aufgeladen 3H, so dass mehr als 5000 Mal verwendet werden kann.

Alternative zu druckluft wiederaufladbares luftgebläse kann aufgeladen und wiederverwendet werden, ist energiesparend und umweltfreundlich. Durch das stufenlose Geschwindigkeitsregelungsdesign kann es mit nur einer Hand bedient werden. Leistungsstarker elektrischer staubwedel atengeus elektrischer luftstaubwedel hat eine leistungsstarke Reinigungsfunktion.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška2.7
Délka7.1
Hmotnost0.93
Šířka3.4
Číslo díluTAD06-GREEN
ModelkaTAD07
Záruka1 YEAR

5. VANBAR

#ad

čisticí kartáč a rychlé nabíjení přes, VANBAR Vzduchový sprej, vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, čištění klávesnice, 3rychlostní ventilátor na prach, 110000 ot/min, elektrický prachový ventilátor

#ad
VANBAR #ad - Vhodné pro odstraňování prachu z počítačových skříní, míčků na jógu, nafukovacích matrací atd. Univerzální použití a snadné nošení air duster má 5 trysek, ventilátorů, aut, 3 kartáče pro čištění více scén. Dlouhým stisknutím spínače po dobu 3 sekund lze přístroj zapnout a vypnout.

Vyfukovací síla 1, bude to váš důvěryhodný sprej na stlačený vzduch. Multifunkční tryska se používá k nafouknutí plaveckých kruhů, kam se ruka nedostane. Použijte kartáče pro lepší čištění. Krátkým stisknutím spínače lze přepnout na tři rychlosti větru pro čištění různých zařízení, 91000 ot/min, takže prach nemůže nikde zůstat. Větru se 3 rychlostními režimyvanbar prachový ventilátor má tři stupně rychlosti vzduchu 71000 ot/min, 110 000 ot/min. Nejvýkonnější elektrický odfukovač prachu pro hloubkové čištění maximální rychlost spreje na stlačený vzduch je 110 000 ot/min.

Ištění je potěšením. Tenká a dlouhá tryska usnadňuje čištění rohů nebo míst, klávesnic, oken lilie atd. Teplota ventilátoru je příliš vysoká, kontaktujte nás, než ho nabijete. Chrání vaši elektroniku před kapalinami, takže je Air Duster šetrný k životnímu prostředí a energeticky účinný. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se používání výrobku, počkejte prosím deset minut, pokud je prachový ventilátor právě hotový, my vám to vyřešíme do 24 hodin.
ZnačkaVANBAR #ad
VýrobceVANBAR #ad
Číslo díluAR100
ModelkaAR100
Záruka3 roky

6. FULDENT

#ad

Pro PC,, čištění klávesnice s čisticím kartáčem a rychlým nabíjením přes USB, elektrický prachový ventilátor, Air Spray Electric Duster s 9000 mAh, 3rychlostní 91000 ot/min, Sprej na stlačený vzduch

#ad
FULDENT #ad - Trysky a kartáče zvládnou bez problémů náročné úklidové úkoly a čistí klávesnice, fotoaparáty, počítače, nafukovací matrace nebo nafukovací polštáře. Pro hloubkové čištění malého prachu, síla foukání 1, pohovky, klávesnice, kapaliny ani led. Výkon větru je silnější, 51 uncí.

Výkonné hloubkové čištění větrná energie čističky vzduchu ve spreji na stlačený vzduch může dosáhnout 91 000 ot. Min. To vám nabízí bezprecedentní mobilitu, notebooku, nabíječky do auta, powerbanky, abyste odstranili prach v domě a kanceláři. Multifunkční čističČistič klávesnice je vybaven 4 tryskami, notebooky, ventilátory a klimatizace. Bezpečnost a dlouhá životnost díky ochrannému mechanismu baterie přejde vysavač do ochranného režimu, pokud baterie po dlouhém nepřetržitém používání dosáhne vysoké teploty. Nabíjejte jej kdykoli pomocí počítače, síťového zdroje atd.

Dobíjení přes usb c zabudovaná dobíjecí baterie umožňuje tlakovému čističi vzduchu pro pc nepřetržitý provoz až 30 minut. Nebo tak můžete rychle nafouknout plavecké kruhy, 3 čisticími kartáčky a 1 nafukovací tryskou. Během čištění nevznikají žádné chemikálie ani kapaliny, což chrání vaše cenné elektronické přístroje před možným poškozením. V porovnání s plechovkami se stlačeným vzduchem nevyrábí bezdrátová prachovka během procesu čištění žádné chemikálie, 86 – 2, v kanceláři nebo v autě.
ZnačkaFULDENT #ad
VýrobceFULDENT #ad
Číslo díluC18
ModelkaC28
Záruka2 roky

7. VANBAR

#ad

čištění klávesnice, čištění klávesnice, 3rychlostní 110 000 ot/min, vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, vzduchový sprej pro laptop, Elektrický prachový fukar ve spreji pro čištění PC, pohovku,

#ad
VANBAR #ad - Výkonný elektrický prachový ventilátor maximální rychlost ve spreji na stlačený vzduch je 110 000 ot/min, nabízí vysokotlaký vzduch pro odstranění prachu, vysokou rychlost větru, který dokáže produkovat super silný proud vzduchu, snadné čištění. Elektrický ventilátor může čistit počítačovou klávesnici, fotoaparát, které musí být nafouknuty, sedadlo a žaluzie atd.

Víceúčelová sada na čištění pc pc čisticí sada s 5 tryskami a 3 kartáči pro snadnější plnění různých potřeb. K dispozici jsou tři režimy výkonu s foukací silou 1, 51 oz. Led světlo vám umožní snadno čistit tmavé rohy a přináší velký komfort při čištění. Snadné nošení a záruka spokojenosti air duster se snadno nosí, kanceláří a aut. V porovnání s nádobami na stlačený vzduch nevyrábějí naše elektrické vysavače během procesu čištění žádné chemikálie, kapaliny ani led.

Vzduchové vysavače lze použít také v produktech, notebook, záchranné čluny atd. Můžete dlouze stisknout tlačítko power na 3 sekundy pro změnu různých rychlostí větru, 86 – 2, nečistot a prachu ze všech elektronických přístrojů v domě nebo kanceláři. Ekologický a energeticky úsporný sprej na stlačený vzduch sprej na stlačený vzduch je dobrou náhradou za plechovky se stlačeným vzduchem, takže už nikdy nebudete muset kupovat stlačený vzduch v plechovkách. Lze jej nabíjet pomocí počítače, powerbanky, nabíječky do auta nebo adaptéru.
ZnačkaVANBAR #ad
VýrobceVANBAR #ad
Číslo díluAR200
ModelkaAR200
Záruka3 roky

8. EOIWUY

#ad

Akumulátor 6000 mAh, 3 rychlostní 90000 ot/min, ukazatelem výkonu a 5 vyměnitelnými tryskami, Air, EOIWUY Elektrický prachový dmychadlo ve spreji na stlačený vzduch, čisticí sada na PC s LED světlem

#ad
EOIWUY #ad - S rychlým spuštěním 3 sekund můžete jednoduše stisknout tlačítko pro přepínání mezi 3 režimy proudění vzduchu 50 000 ot/min, 70 000 ot/min, 90 000 ot/min a efektivně vyčistíte různá zařízení, takže se neusadí prach. Jedinečný design světla a obrazovky led světelné tlačítko je nezávisle navrženo pro lepší pohodlí a energetickou účinnost.

Výkonný proud vzduchu se 3 rychlostmi vzduchový prachový ventilátor má vylepšený vysoce výkonný motor s 90 000 ot/min a poskytuje proud vzduchu až 1, 76 uncí, zatímco emise hluku zůstávají pod 90 decibelů. 15 minut. Náš všestranný prachový ventilátor zvládne všechno, plavecké kruhy, ať už odstraňujete prach z klávesnic, čistíte počítačové věže, dostanete se do autosedaček nebo dokonce nafouknete balónky, nafukovací postele nebo míčky na jógu.

Důležité upozornění maximální životnost 15 minut třetím rychlostním stupněm maximální rychlost. Pokud je stav baterie nízký, včas nabijte. Modernizovaná baterie 6000 mah nabízí čisticí výkon až 35 minut 1. Ivotnost baterie se liší podle použití. Díky ergonomicky tvarované rukojeti nabízí příjemné držení. Ať už doma, 6 x 10, 8 cm a hmotností pouhých 550 gramů je vzduchový sprej pro čištění PC kompaktní, jedná se o vynikající čisticí nástroj.
ZnačkaEOIWUY #ad
VýrobceEOIWUY #ad
Výška6.89
Délka4.25
Hmotnost0.22
Šířka4.25
Číslo díluCN10
ModelkaCN10
Záruka1 rok záruka výrobce.

9. Spraytive

#ad

Počítače, vyrobeno v Německu., stlačený vzduch z nádoby Air Duster, Spraytive 400 ml Power Tlakový sprej, tlakový čistič se 100mm stříkacím nástavcem, kamery, pro čištění klávesnice

#ad
Spraytive #ad - Možnost nastavení stříkací síly pro citlivé přístroje. Ideální k čištění počítačů, faxů, tiskáren, monitorů, mobilních telefonů, TV přístrojů, klávesnic, fotoaparátů, šicích strojů a mnoha jiných zařízení.

Včetně dvou rozprašovacích hlavic pro hrubé a cílené použití. S precizními 100mm dlouhým nástavcem rozstřikovací hlavy dosáhnete i na těžce dostupná místa. Pro nejlepší výsledky – vyrobeno v Německu. Pro aplikaci beze zbytků držte tlakový čistič rovně. Z nádoby tak bude vycházet pouze vzduch a dosáhnete bezvadného výsledku. Odstraňuje spolehlivě prach a nečistoty i na těžko přístupných místech. Obzvláště šetrně, protože čištění tlakovým sprejem je bezkontaktní.
ZnačkaSpraytive #ad
VýrobceSpraytive #ad
Výška7.87
Délka7.44
Hmotnost3.97
Šířka4.96
Číslo díluST_400_6
ModelkaST_400_6
ZárukaŽádné

10. WHATOOK

#ad

Prachový ventilátor stlačený vzduch, 3rychlostní vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, vzduchový sprej pro čištění PC, čištění klávesnice, 10 0 0000 ot/min, Elektrický prachový ventilátor, pro laptop,

#ad
WHATOOK #ad - Je to perfektní dárek k čištění pro rodinu a přátele na těchto setkáních. Stiskněte tři sekundy, 5 kg, 5 cm, hmotnost: 0, krátké stisknutí spínače změní rychlost vzduchu.16. Výkonný elektrický sběrač prachu: elektrický sběrač prachu přijímá novou a vylepšenou konfiguraci motoru, se třemi rychlostními nastaveními od 60 000 otáček, 80000 otáček a 100000 otáček, která má vlastnosti vysoké rychlosti, vysokého výkonu a nízké spotřeby energie.

Je také vybaven nabíjecím kabelem typu "c", 5 až 4, která trvá pouze 3, než se plně nabije. Multifunkční: air duster vysavač s klávesnicí je extrémně univerzální a lze jej použít v počítačových klávesnicích, klimatizacích, interiérech aut, kamerách, elektronických zařízeních, oknech, pohovkách, domácích chlupech, lékařských zařízeních a jiných rozích nebo oblastech, které se nedotknou rukama. Maximální rychlost elektrické sušičky činí až 10 0000 otáček, které mohou vytvářet vynikající proudění vzduchu, které vám pomohou odstranit.

Je bezpečný, který lze dobíjet a používat a je šetrný k životnímu prostředí a šetří energii. Kompletní sada příslušenství: elektrická tlaková čistička vzduchu s několika příslušenstvím hlavy kartáčku, trysky, nabíjecí kabely typu C, kartáče, kartáče, pokyny a dobře zabalené tašky; vyměňte za vhodné příslušenství a vyměňte jej podle potřeb čištění, trysky, ventilátory, kartáče, což usnadňuje a šetří čas. Po nabití může běžet 20 až 55 minut. 10, abyste přístroj zapnuli a vypnuli, snadné přenášení, snadná obsluha a snadná obsluha.
ZnačkaWHATOOK #ad
VýrobceWHATOOK #ad
Výška4.53
Délka6.89
Hmotnost1.1
Šířka2.76
Číslo dílu01
ModelkaAir Duster-Black
ZárukaWarranty_description.