Top 10 Monopoly München – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hasbro Gaming

#ad

S 8 hracími figurkami figurky se mohou lišit, Monopoly hra, od 8 let pro děti, rodinná desková hra pro 2 až 6 hráčů

#ad
Hasbro Gaming #ad - Zde zazvoní pokladna! která herní figurka by měla být? součástí dodávky je 8 figurek na hraní: válec, kočka, tučňák, závodní auto, pes, pískací kačenka, loď a buď náprstek nebo T-Rex.

Koupit, pronajímají nájem a rozšiřují svůj vliv na herní plán, prodat a obchodovat: hráči kupují sousedství, prodávají pozemky, aby měli u této hry pro dospělé a děti od 8 let nános vpředu. SlavnÁ hra o velkÉ dÁle: klasika při rodinném herním večeru! Při nákupu Monopoly si hráči nakupují, prodávají, sníte a plánují si cestu na vrchol. Oblíbený pro rodinný herní večer: díky klasickému hernímu průběhu Monopoly je tato desková hra Monopoly oblíbenou volbou pro rodinné herní večery a vynikající dárek pro rodiny a děti.

Stavba domů a hotelů: máte rádi pocit, když spoluhráč přistane na jednom z vašich pozemků a pak musí zaplatit? Čím více pozemků je v této oblíbené rodinné hře postaveno, tím více nájemného je splatné.
ZnačkaHasbro Gaming #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.51
Délka1.61
Hmotnost1.68
Šířka15.75
Číslo díluC1009594
ModelkaC1009594

2. Winning Moves

#ad

Bundesliga Edition, věk 8+, Monopoly, německy, Bundesliga zboží pro fanoušky, Winning Moves

#ad
Winning Moves #ad - Monopola v edici svazku – objevte nyní věčnou tabulku Bundesligy ve vlastním monopolu. MusÍ mÍt pro vŠechny fundesliga fanoušky – kdo se mimo herní dny nemůže nabažit Bundesligy, pro koho je tento fotbalový monopoly ideálním fanouškovským artiklem.

Hrát od 8 let – tato společenská hra od winning moves je vhodná od věku 8 let a lze ji hrát se dvěma až šesti hráči. Se skvělými herními figurkami v designu fotbalového míče – edice monopoly Bundesliga přichází s hracími figurkami jako branka, fotbal nebo mistrovská mísa, se kterými mohou hráči přetáhnout přes hrací desku. Vzrušující design – hrací deska ukazuje nejlepší mláďata na věčném stole fotbalové Bundesligy, od FC Bayern Mnichov až po Karlsruher SC nabízí tato desková hra hráčům možnost chytit si své oblíbené kluby.
ZnačkaWinning Moves #ad
Výrobcewinning moves #ad
Výška10.51
Délka15.75
Hmotnost2.24
Šířka1.97
Číslo díluWIN47032
ModelkaWIN47032
Zárukane

3. Winning Moves

#ad

Monopoly, věk 8+, Winning Moves, německy, Památky Německa, stolní hra

#ad
Winning Moves #ad - Mimořádný dárek pro fanoušky německa – monopoly v německé edici památek jsou mimořádným dárkem a hodí se skvěle jako suvenýr. Klasiky dekovÉ hrady se sejÍ s pamÁtky nĚmecka – monopoly památky německo jsou deskovou hrou pro všechny milovníky německé kultury a krajiny.

Kupte si nejoblíbenější památky z německa – vydejte se na vzrušující cestu po Německu a kupte údolí Mosely, zámek Neuschwanstein a mnoho dalšího. Jedinečná monopola – s 6 klasickými hracími figurkami a cestovními průvodci a informačními kartami namísto známých map pro události a společenství je hra obzvlášť zábavná. Od 8 let – monopoly lze hrát od 8 let a minimálně 2 hráči.
ZnačkaWinning Moves #ad
VýrobceWinning Moves #ad
Výška1.97
Délka10.63
Hmotnost2.31
Šířka15.75
Číslo díluWM04213-GER-6
ModelkaWIN49210
ZárukaBez záruky

4. Hasbro Gaming

#ad

Doba hraní cca 20 min., Monopoly Rozbušená desková hra, rychlá rodinná hra Monopoly pro 2–4 hráče

#ad
Hasbro Gaming #ad - Boj o místo pozemku: hráči musí postupovat strategicky, když své karty odkládají na herní plán, aby si mohli nárokovat pozemky jako své vlastní. Lze hrát v cca. Koupit budovy a vyhrát.

Monopoly vyzorovaný je rychlá desková hra s kartami, kterou lze hrát v průměru za 20 minut. K vítězství se musí postavit nejdelší skyline: jakmile hráč vlastní pozemek, může do svého panoramatu přidat budovu. S každou odkrytou kartou stoupá napětí a riziko: každý hráč hodí kostkami a odkrývá mnoho karet ze své hromady. Kdo jako první hráč dosáhl cílové značky svého panoramatu, vyhrává.

20 minut: zapomeňte na vše, co jste kdy o monopolu věděli. Otočte karty a objevte hotovostní karty. Rychlá hra monopoly: tato monopoly hra pro dospělé a děti od 8 let rozpotí hráče, když otestují své štěstí! kostky. Kdo má štěstí, odkrývá peněžní karty – ale s každou další kartou se zvyšuje riziko bankrotu.
ZnačkaHasbro Gaming #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.5
Délka1.62
Šířka10.5
Číslo díluF8555100

5. Hasbro

#ad

Perfektní na cesty a poznávání světa, se známým panem Monopoly, desková hra pro děti a dospělé, Hasbro Monopoly Cestování po celém světě, vhodné od 8 let

#ad
Hasbro #ad - M více cestujete, tím více změníte hru. Razítkem na cestovním deníku mohou hráči trvale zaznamenávat své vzpomínky a učinit ze strategické deskové hry vždy zážitek. S kartami událostí mohou hráči zaznamenávat své cesty.

Majetky představují památky z celého světa a dělají z této dobrodružné verze Monopoly zábavnou hru pro rodiny a děti od 8 let. Samobarvicí razítka označují různá místa, která hráči navštívili, a označují vlastnictví na omyvatelném herním plánu. Desková hra monopoly je skvělým dárkem pro přátele a rodinu, který jistě přinese radost a zábavu po mnoho let.

Navštivte s monopoly cestováním po celém světě a objevte nové destinace, abyste cestu dokončili a vyhráli. Seznamte se se světem a objevte dosud neznámá místa, zatímco trávíte čas s rodinou. Díky omyvatelnému hernímu plánu lze tuto rodinnou deskovou hru hrát znovu a znovu, aniž by to bylo nudné.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.5
Délka1.62
Hmotnost1.76
Šířka15.75
Číslo díluF4007100
ModelkaF4007100

6. Hasbro

#ad

Monopoly für schlechte Verlierer Desková hra od 8 let – hra, při které se vyplatí ztratit

#ad
Hasbro #ad - Mr monopoly: být volnější je opravdu zábava! kdo shromáždil 4 značky loser, může je použít proti Mr. Vyměňte postavu monopoly a jako tahle "pochodovat" kolem hracího pole a peníze místo placení.

Skvělá rodinná hra: tato monopoly hra dělá radost celé rodině a je vhodná od 8 let. Sbírejte značky: u monopoly pro špatné poražené jsou tato zbytečná hrací pole, na kterých hráči platí daně nebo nájemné nebo musí jít do vězení, obzvláště oblíbená, protože zde se sbíráme značky poražených. Tak bude příští rodinný herní večer nebo rodinné setkání velkým úspěchem.

Vítězové jsou: všichni jsme to už zažili, ale nyní je prohra opravdu zábava! Dokonce i mapy událostí a společenství jsou u této hry na straně zápasníků. Ztracený vyhrál: pomsta je sladká! v tomto vtipném vydání monopoly se obtěžující věci jako placení nájemného nebo do vězení konečně vyplatí.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška15.75
Délka1.57
Hmotnost2.12
Šířka10.63
Číslo díluE9972100
ModelkaE9972100
ZárukaBez záruky

7. Winning Moves

#ad

Monopoly, německy, Společenské hry, věk 8+, Bremen, Winning Moves

#ad
Winning Moves #ad - Skvělý design – nejen hrací prkénko, ale také společné karty jsou přizpůsobeny městu Brémy. Pro hráče od 8 let – monopoly bremen od winning Moves je vhodný pro dva až šest hráčů od 8 let. Desková hra s atrakcemi z brzd – u této verze oblíbené klasiky deskových her si všichni Brémové přijdou na své náklady a mohou zachytit památky jako radnice. Perfektní dárek – pro všechny brémy je tento monopoly vhodným nápadem na dárek, aby byl herní večer výjimečný. Brémy jako monopola – vydejte se na cestu přes Brémy v novém Monopoly Brémy.
ZnačkaWinning Moves #ad
VýrobceWinning Moves #ad
Výška10.51
Délka15.75
Šířka1.97
Číslo dílu48312
Modelka48312
Zárukane

8. Monopoly

#ad

Includes Fan Vote Community Chest Cards, Package May Vary, Monopoly Board Game for Kids Ages 8 and Up, Monopoly Hra, Family Board Game for 2 to 6 Players

#ad
Monopoly #ad - Toto vydání obsahuje 16 výherních karet, že jsou součástí komunity. PoznÁmka zboží je anglická verze. Rychlá hra pro obchodování s nemovitostmi. Hráči nakupují, prodávají, sní a plánují si cestu k bohatství s deskovou hrou Monopoly.

Je to skvělá hra pro herní večer s rodinou nebo kdykoliv pro vnitřní zábavu. HrÁČi nÁkup, prodávají pozemky, prodÁvejte a obchodÁvejte pro vyhraji hráči kupují čtvrti města, vyžadují nájemné a staví impérium na hře Monopoly pro dospělé a děti od 8 let. Je nedílnou součástí rodinného večera na hraní. Cha-ching. Fanoušci hlasovali pro karty, které by rádi viděli, z nichž každá odráží některé skvělé věci o tom, a hlasování probíhá.

Balení se může lišit. V této rodinné deskové hře mohou hráči nasbírat více peněz na nájemné, čím více staví. Testovací karty komunity. Stavte domy a hotely miluji pocit, když protivník přistane na vlastním pozemku. Co je vaŠe token k hracím značkám patří rubber ducky, penguin, hazel, racecar, t-rex, Scottie, Hat a Battleship.
ZnačkaMonopoly #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.51
Délka1.61
Hmotnost1.81
Šířka15.75
Číslo dílu5010993916689
Modelka5010993916689

9. Winning Moves

#ad

Winning Moves Monopoly, Mega Deluxe Edition luxusní stolní hra hra společenská hra, od 8 do 99 let

#ad
Winning Moves #ad - Zapojíte se do obchodu s nemovitostmi nebo bylo pro vás všechno jen sen? . To platí pro hru pravděpodobně nejluxusnější verze světově proslulé deskové hry. Chtěli byste raději koupit fifth avenue v New Yorku nebo raději Old Bond Street v Londýně? Rychlou hru zajišťují tempo kostky a lístky na raketoplán, které výrazně zkracují dobu hraní. Nechtěli jste někdy být majitelem nejluxusnějších ulic na světě a stavět tam domy, hotely nebo dokonce mrakodrapy? S Monopoly Mega Deluxe je to nyní možné.
ZnačkaWinning Moves #ad
VýrobceWinning Moves #ad

10. Gomazing

#ad

Monopoly Tegernsee Desková hra Společenská hra Hra Rodinná hra

#ad
Gomazing #ad - Konečně to také v jedné z nejoblíbenějších a nejvzrušujících regionů Německa nyní zcela oficiálně znamená: "Zůstaň před losy a vystupuje 200". Monopoly, světově proslulá hra o základní vlastnictví a nemovitosti tě s touto exkluzivní edicí stane nádherným Tegernským jezerem.
ZnačkaGomazing #ad
VýrobceGomazing #ad