Top 10 Nematoden Gelbsticker Set – Prostředky proti mouchám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Neudorff

#ad

10 ks, Neudorff Žluté nálepky

#ad
Neudorff #ad - Lutý odstín je speciálně přizpůsoben škůdcům rostlin a přitahuje je. Neudorff - přírodní zahradnictví od roku 1854. V našem velkém výběru ekologicky šetrných produktů se vždy používají účinné látky, které pokud možno pocházejí z přírody a nemají žádný nebo jen malý vliv na životní prostředí.

Pokud se škůdci dostanou do kontaktu s lepicí plochou, zůstanou pevně a pevně přilnou k lepicí pasti. Interakce zahrady, přírody a životního prostředí je u nás vždy v popředí. Luté nálepky zcela bez insekticidů bojují proti malým mouchám, okřídlené mšice, bílé mouchy, třásněnky, jako je smutný komár černý moucha, minierflies a cikády.

Samolepky jednoduše zasuňte do substrátu pokojových rostlin. Speciální lepidlo nálepek nevysychá a nekape ani při vyšších teplotách, osvědčené v ekologickém zemědělství.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Výška6.3
Délka4.53
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo dílu4178108
Modelka4178108

2. Aeroxon

#ad

Doma i na balkóně, žlutá past, Aeroxon Žlutá nálepka, mšice, pro smuteční komáry, 20 dělitelných lepicích tabulí, žlutá tabule, bílé mouchy, perfektní pro škůdce, třásněnky

#ad
Aeroxon #ad - Jednoduché použití: Žluté tabule lze pomocí dodaných kovových zástrček a kovových drátů buď zasunout do země, nebo zavěsit přímo na rostliny.

Pro podrobnější informace si prosím přečtěte níže uvedený popis produktu. Dlouhá doba působení: jedna žlutá past žlutá tabulka, flystika, žlutá nálepka, žlutá zátka, žlutá karta, lepicí past, žlutý list působí až 6 měsíců, celkem 20 žlutých kartiček. Rychle a efektivně: naše žluté pasti pomáhají při smutných komárech, třešňovém ocasu, třásněnkách, smutných muškách, okřídlených mšicích, bílých mouchách a cikádách. Bez jedu a bez zápachu: past na hmyz není škodlivá pro člověka, pokojové rostliny a rostliny obecně a lze ji bezpečně používat.
ZnačkaAeroxon #ad
VýrobceAeroxon Insect Control GmbH #ad

3. OwnGrown

#ad

Žluté tabule: 50 x lepicí past bez insekticidů pro hubení škůdců se šňůrou a zástrčkami – se žlutými nálepkami, boj se smutnými komáry – past na mouchy proti smutným komárům OwnGrown

#ad
OwnGrown #ad - Zalévací voda nemá vliv na účinek. Lutá barva pasti přitahuje hmyz přirozeným způsobem. 25 lepicích desek 50 polovin vč. 4 zástrček a 4 m jutové šňůry k zavěšení. Lepidlo bez zápachu zadrží škůdce a pomáhá přitom silně zdecimovat smutné napadení komáry.

Milujeme rostliny a máme velký výběr u own grown: žluté zátky pro rostliny v květináčích, sada bylinek, modré nálepky pro boj s třásněnkami, bezrašelinné zeminy, semena zahradních rostlin atd. Ideální pro vnitřní prostory, nepoužívat venku k ochraně včel apod. Bez infekcí, bez zápachu lepidlo se speciální barvou nálepek.

Luté karty jsou skvělými pomocníky v boji proti létajícím škůdcům, jako jsou smutní komáři, ovocné mušky, okřídlené mšice. Prostě bez škůdců! oboustranně vylehlé pro extra velkou lovnou plochu proti malým mouchám v rostlinách. Podle potřeby jednoduše ustřihněte, stáhněte papír, vložte dovnitř do půdy pro květiny nebo zavěste pomocí jutové šňůry.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.8
Délka6
Šířka5.5
Číslo díluVK-OWN-00900
ModelkaVK-OWN-00900

4. Fullsexy

#ad

60 × boj proti smutným komárům, žluté tabule, boj proti škůdcům,, ovocné mušky do zeminy pro pokojové rostliny, mucholapka, smuteční komáři, odbouratelná, Žlutá nálepka, bez smutných komárů

#ad
Fullsexy #ad - Snadná obsluha: 60 žlutých tabulek. Odpovíme vám do 24 hodin kromě víkendů a svátků a poskytneme vám uspokojivou odpověď. Lutá nálepka smutní komáři: mucholapka pro boj proti škůdcům pro pokojové rostliny, okřídlené mšice, hodí se na mouchy, ovocné mušky, hlístice a jiný hmyz, komáry, aby chránil zdravý růst pokojových rostlin, neemový olej proti škůdcům může také používat pasti na ovocné mušky do kuchyně.

Servisní záruka: v případě dotazů k naší žluté nálepce nás můžete kontaktovat e-mailem. Vysoce kvalitní materiál: naše žluté nálepky se skládají z biologicky odbouratelného kukuřičného škrobu, lze jej v přírodním prostředí biologicky rozložit mikroorganismy a během procesu nedojde k poškození životního prostředí a rostlin.

Bílý ochranný papír odtrhněte ven a položte jej kolem rostliny, bojovat proti škůdcům pokojových rostlin, kterou chcete chránit, efektivně bojuje proti smutným komárům. Lutá tabule rozměry: cca 12 x 7 cm na mucholapku lepicí past, zářivě žlutý a krásný vzor mucholapky nejen zhodnotí hodnotu okrasných pokojových rostlin, ale také bojuje proti smutným komárům, proti malým mouchám v zemině a dělá dobrou práci v neemovém oleji boj proti škůdcům.
ZnačkaFullsexy #ad
VýrobceFullsexy #ad
Číslo dílu1

5. nutrist

#ad

Smuteční komáři, lepicí pasti bez pesticidů proti smutným komárům pro pokojové rostliny, boj proti škůdcům – se žlutými tabulkami boj proti smutným komárům – proti mouchám, Nutrist® 60 x žluté nálepky

#ad
nutrist #ad - Používejte pouze v interiéru, aby byla zajištěna ochrana druhů. Lepidlo bez zápachu slouží k boji proti škůdcům a nechá se na něj nalepit. Nutrist žluté nálepky proti smutným komárům z lásky k přírodě se vyrábějí s láskou a péčí.

Vždy dbáme na to, aby etikety odpovídaly nejlepším standardům kvality, abychom mohli dodávat trvale udržitelný produkt, včetně obalu. Zalévací voda nemá vliv na účinek. Přírodní přitažlivost, barva žlutých nálepek se podobá barvě slunečnice a přitahuje tak hmyz. Boj proti škůdcům chrání před napadením a bojuje proti osídlení létajících škůdců, jako jsou smutní komáři a mouchy v substrátech.

100% lepidlo bez obsahu insekticidů s inovativní barvou nálepek a krásným tvarem. Luté tabule smuteční komáři jednoduše zasuňte do zeminy pro květiny a fólii stáhněte a jste připraveni k použití! Dvojité osvětlení, design motýla nabízí mimořádně velkou plochu proti malým mouchám a rostlinám smutného hmyzu.
Značkanutrist #ad
Výrobcenutrist #ad
Hmotnost0.44
Číslo dílung-111

6. nemabest

#ad

Nemabest® Kombinované balení proti smutným komárům 3 miliony SF hlístic 30 rostlin + 10 žlutých nálepek

#ad
nemabest #ad - Nemabest Žluté nálepky se vyznačují vysokým a spolehlivým rybolovným výkonem. Nemabest uchovávejte v lednici a dodržujte datum trvanlivosti. Hlístice se jednoduše aplikují s vodou na zalévání a lze je kombinovat i s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin.

Dodání zpravidla již po 1–2 dnech! nemabest kombinované balení proti smutným komárům 3 miliony nematodů SF 30 rostlin + 10 žlutých nálepek. 3 miliony hlístic stačí na ošetření cca 30 rostlin/6 m² podlahové plochy. Rychlé dodání: odeslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin po-do. 10 žlutých nálepek je velmi stabilních a opatřených ochranným papírem pro jednoduché zasunutí do květináče bez lepivých prstů.

Oba produkty neobsahují škodlivé látky a jsou absolutně bezpečné pro člověka, rostliny a obratlovce. Perfektní pro použití v domě a ve skleníku. Hlístice jsou živá zvířata a musí se používat včas. Luté nálepky jsou oboustranně lepené pro efektivní zachycení a sledování létajícího škodlivého hmyzu.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad
Číslo díluNB-GS-SF3

7. Cresbel

#ad

Alternativa k hlístům, proti smutným komárům v zalévací půdě, 100 kusů žlutých nálepek Boj proti smutným komárům: žluté tabule, smuteční komáři, past na ovocné mušky pro boj proti škůdcům pro pokojové

#ad
Cresbel #ad - Vodotěsná a ochrana proti sluncilepicí vrstva našich žlutých nálepek pro boj se smutnými komáry nemění viskozitu, když narazí na vodu. Snadné použití poté, co obdržíte naše žluté nálepky pro boj se smutnými komáry, jednoduše odtrhněte bílý ochranný papír a zasuňte jej do zeminy rostliny. Tyto žluté pasti se jednoduše používají k boji proti smutným komárům.

Efektivní zachycení tato žlutá nálepka boj se smutnými komáry využívá chromatismus k přilákání a lepení škůdců, jako jsou molice, okřídlené mšice a třásněnky. Past na mouchy může být perforována a zavěšena podle požadavků na životní prostředí, zářivě žluté desky mohou spolehlivě zachytit létající škůdce, smutné komáři, aby vyhovovala různým okolním potřebám. Rozsah dodávkyobdržíte krabičku se 100 kusy žlutých nálepek na boj se smutnými komáry cca 13 x 8 cm v pěti různých stylech, 20 ptáků, včetně 20 motýlů, 20 slunečnic, 20 včel a 20 pand.

V létě ji lze ošetřit ochranou proti slunci a antioxidantům. Při vytváření žlutých nálepek pro pokojové rostliny nevzniká žádný zbytečný odpad. Velmi pohodlné používání a roztomilý vzor nemá vliv na okrasnou hodnotu zařízení. Má dobrou odolnost proti vodě a účinek není ovlivněn zaléváním. Bez zápachu a chuti naše žluté nálepky bojují proti smutným komárům jsou jednoduché fyzikální pasti, vhodné pro květiny a zeleninu, monitorování domácích nebo skleníkových škůdců, pachově a chuťově neutrální, bez pesticidů, žluté tabule pro hubení škůdců pokojových rostlin jsou účinné až 6 dní měsíce.
ZnačkaCresbel #ad
Číslo díluWJ266-sticky board-100pcs

8. PIC

#ad

Smuteční komáry prostředek proti smutečním komárům, alternativa k nematodám proti smutečním komárům – PIC, Žluté nálepky bojují proti smutečním komárům 60 x – žluté tabule smuteční komáři proti malým mouchám v zemině květiny

#ad
PIC #ad - Dlouhá doba účinku: naše žluté karty proti smutným komárům pro hubení škůdců pokojové rostliny působí až 6 měsíců, efektivní řešení pro boj se smutnými komáři, bez použití škodlivých zálivkových prostředků, hlístic nebo smutných komárů.

Optimalizovaný design: pokojové rostliny se žlutými nálepkami jsou navrženy tak, že nevzniká zbytečný odpad. Tyto žluté nálepky na hubení škůdců lze od sebe zcela snadno oddělit. Alternativa ke smutným komárům spreji a zalévání smutných komárů. Prostředek proti smutným komárům pokojovým rostlinám pomáhá rychle se zbavit smutných komárů.

Rychlá a osvědčená: naše past na žlutou pasti se hodí k boji proti pokojovým rostlinám a k boji proti smutným komárům, mořským mouchám, ocasnicím a bílým. Bez jedů a bez zápachu: past na smutné komáry není škodlivá pro člověka a rostliny. Rozsah dodávky: obdržíte krabičku s 60 žlutými tabulkami proti smutným komárům.
ZnačkaPIC #ad
VýrobceUpdike eCom GmbH #ad
Výška0.55
Délka5.51
Šířka3.74
Číslo dílu2140
Modelka2140

9. Super Ninja

#ad

Super Ninja Boj se smutnými komáry se žlutými nálepkami – 30 kusů – vysoce účinné a ekologické žluté tabule pro dům bez smutných komárů – jednoduché použití – až 3 měsíce

#ad
Super Ninja #ad - Bez zápachu past je zcela bez zápachu. Obsahuje 30 pastí jedno balení rostlin Fly Ninja obsahuje 30 pastí. Mouchy jsou přitahovány žlutou barvou pasti a drží na vrstvě lepidla. Kompletní past lze jednoduše nahradit novou. Jednoduché a okamžitě efektivní pasti lze sestavit během několika sekund a mohou přímo zachytit plísňové komáry a jiné škůdce. Dlouhodobý účinek past je účinná až tři měsíce. Pasti jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu. Etrný k životnímu prostředí plant fly ninja neobsahuje žádné jedovaté látky.
ZnačkaSuper Ninja #ad
VýrobceSuper Ninja #ad
Výška0.2
Délka4.33
Šířka2.76
Číslo díluFFN49444PFN33557
ModelkaPFN33557

10. pest24

#ad

Pest24 Žlutá nálepka Boj proti smutným komárům pokojové rostliny – 10 x past na mouchy uvnitř žlutá tabule smuteční komáři prostředek proti smutným komárům, alternativa k hlísticím proti smutným

#ad
pest24 #ad - Optimalizovaný design s oboustranným lepicím materiálem: s oboustranně lepicí žlutou pastí 5, která je bez zápachu, 5 cm, bez vlhkosti a žáruvzdorná, 5 x 6, zajišťuje past optimální zachycení a zabraňuje úniku much. Vysoká přitažlivá síla: naše živá žlutá past na mouchy z našich pastí působí na létající hmyz, třešňové ovocné mušky a molice, minýry, zejména smuteční komáři, a zajišťuje tak mimořádně efektivní přilákání.

Rozsah dodávky: dodává se s 10 x 5, 5 cm žlutou zástrčkou pro smutné komáry. Past na rostliny past na mouchy pro pokojové rostliny pomáhá rychle se zbavit smutných komárů. Jednoduché použití žlutý past s dlouhodobým efektem: jednoduše odstraňte ochranný kryt z lepicích proužků mouchy a umístěte na místa ohrožená gnatem a mouchami.

Každá z těchto lepicích past na mouchy je účinným prostředkem proti smutným mouchám, boj s ovocnými mouchami a zeminou proti mouchám, 5 x 6, aby vaše okolí zůstalo bez gnat. Lutá tabule na pokojových rostlinách působí až 6 měsíců prostředně proti ovocným muškám. Bez jedu a bez zápachu: past na smutné komáry, žluté karty proti smutným komárům v půdě na zalévání nejsou škodlivé pro člověka a rostliny.
Značkapest24 #ad
VýrobceUpdike eCom GmbH #ad
Výška0.31
Délka8.27
Šířka4.02
Číslo dílu2129
Modelka2129