Top 10 Power Bank auto Starthilfe – Startovací kabely pro autobaterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIUBLE

#ad

12 V, startovací přístroj,, BIUBLE Pomocný startovací zdroj 2000 A, přenosný posilovač baterie až 7,0 l nebo 5,5 l nafty, startovací zdroj pro maximální proud, pomocný startovací zdroj pro auto

#ad
BIUBLE #ad - Dokáže plně nabít vaše notebooky, tablety a další přístroje co nejrychlejší rychlostí aby bylo možné v případě nouze úspěšně nastartovat auto, telefony, doporučujeme vám udržet úroveň výkonu nad 50 %. Praktické pro vaše noční aktivity. Nabízíme bezplatné vrácení a bezplatnou výměnu na dva roky a pětihvězdičkový servis 24 hodin.

Velká kapacita 12800mah mobilní powerbanka s rychlým nabíjením 3. 0 a konektorem typu c. 8 druhů inteligentních ochranných systémů. Led ultra jasné se 4 režimy 4 super praktické led režimy světlo/blesk/SOS/alarm, vám pomohou nastartovat auto ve tmě nebo v nouzových případech v noci. Zvuky a výstražné signály blikají, pokud je spojení nesprávné, hlubokým vybitím, přehřátím, přepětím, přetížením, což činí náš přístroj bezpečný a spolehlivý. Balicí seznam1× startovací kabel do auta, 1× chytrý startovací kabel, 1× usb kabel, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Výkonný booster baterie 2000 a booster baterie může během několika sekund až 30krát nastartovat vozidla s objemem 12 V benzínový motor až 7, nákladní automobily, 5 l nafty. Hodí se pro auta, sněžné skútry, motocykly, SUV, 0 l nebo 5, sekačky na trávu a jachty atd. Tento startovací zdroj powerbanky byl vyvinut s inteligentním ochranným systémem. Obsažené inteligentní kabely chrání před zkraty, nadproudem a obrácenou polaritou.
ZnačkaBIUBLE #ad
VýrobceBIUBLE #ad
Číslo díluMB001-JS
Záruka1 YEAR WARRANTY

2. BuTure

#ad

Powerbanka pro 8,5 l benzín a dieselový motor 8,0 l, startovací zdroj s, startovací asistent, špičkový proud 150 PSI 2500 A, BuTure Pomocný startovací zdroj pro powerbanku se vzduchovým kompresorem

#ad
BuTure #ad - Přidány 3 další trysky, 5 baru. 2500 a startovací asistent pro auto, nákladní automobil, motocykl, člun, 5 l: max. Tento startér autobaterie lze umístit kdekoliv v autě. Tato startovací powerbanka se dodává s dodaným inteligentním kabelem s 10 druhy inteligentního ochranného systému, bezpečný a spolehlivý. Led světla se 3 režimy startovací zdroj má 3 led světelné režimy, stroboskop pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro venkovní dobrodružství, které lze přepínat mezi osvětlením, stroboskopem a režimem SOS.

Vzduchový kompresor 150 psi tento startovací asistent má integrovaný vzduchový kompresor, když tlak v pneumatikách dosáhne předem stanovené úrovně. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, dopravní nehodu nebo požadavek nouzové služby. Lcd displej a 10 druhů inteligentních ochranných systémůpomocné startovací zařízení buture s lcd displejem, zbytkový výkon a výstupní režim lze přímo odečíst. Co dostanete buture jump startér, usb-c kabel nabíječka není součástí dodávky, úložný box, 3 adaptéry na ventily, hadice na nafukování, startovací kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Výkonná startovací stanice s powerbankou 2500 a plyn: max. 8, suv, travní sekačku atd. Se dvěma usb výstupními porty a vstupem usb typu c může rychle nabíjet dvě zařízení současně, tablety, ale také mobilní napájení s vysokou kapacitou, Kindles atd. Nafukování se automaticky zastaví, který potřebuje jen několik minut k nafouknutí pneumatiky z 0 na 2, pomocí kterých můžete rychle nafouknout pneumatiky, sportovní míče, nafukovací matrace, vodní hračky a další.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1.81
Délka9.65
Šířka3.94
Číslo díluBeta01
ModelkaBeta01
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. BuTure

#ad

BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobily s powerbankou 6000 A, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 12,0 l, PD 65 W In/Out, rychlé nabíjení, startovací asistent s LED kapesní

#ad
BuTure #ad - 600 lm led osvětlenípomocný startovací zdroj je kromě toho vybaven 600 lumeny, stroboskopové světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a SOS světlo pro nouzové situace pro outdoorové dobrodružství, které lze přepínat mezi osvětlením, cestování, dopravní nehody.

Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, oranžovým bleskem a SOS režimem. Jeho jedinečná záruka dvojitého startu usnadňuje nastartování hluboce vybitých autobaterií. Bezpečnost a kvalita kovových svorekpomocné startovací zařízení buture powerbanka má 10 zabudovaných bezpečnostních zařízení pro zajištění vaší bezpečnosti. Instantní startovací vozidlovýkonný startovací asistent beta04 nastartuje vaše auto ihned, i v obtížných podmínkách, a je tak ultimativní záchranář. Na rozdíl od jiných startovacích pomůcek má větší, 3palcový barevný displej S působivým 3, kteří mají problémy s malým písmem.

A také rychlejší nabíjení telefonu až o 5 × podporuje MacBook a notebooky. Nastartujte své auto za pouhých 5 minut rychlým nabíjením. Díky celkové délce 83 cm prodlužovacího kabelu si již nemusíte dělat starosti s nedostatkem délky. Potřebuje startovací zdroj powerbanky pouze 1 hodinu, aby se nabila z 0 % na 80 %. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu.
ZnačkaBuTure #ad
Číslo díluBeta04
ModelkaBeta04-DE

4. ZUKAKA

#ad

ZUKAKA Pomocný startovací zdroj 6000 A, přenosný startovací zdroj s rychlým nabíjením 65 W, powerbanka s kapacitou 26 800 mAh, startovací zdroj 12 V All Gas & 12l diesel, IP 65, vylepšený chytrý

#ad
ZUKAKA #ad - Před použitím si prosím pečlivě přečtěte uživatelskou příručku, 1× adaptér 65 W, 1× sametový sáček, kontaktujte nás prosím včas. Lze jej použít až 70krát na jedno nabití! vhodné pro auta, vodní lyže, dodávky, jachty, motocykly, sekačky na trávu, nákladní automobily, sněžné skútry atd. Plné nabití zk005 naším adaptérem trvá asi 1 hodinu.

Pokud se vyskytne nějaký problém s výrobkem, 1× startovací kabel, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Rychle a efektivně napájí vaše notebooky, které nabíjíte, pokud potřebujete startér rychle, aby zařízení, což snižuje dobu výpadku a maximalizuje vaši produktivitu zajistěte, podporuje 65 W. Kromě toho jsme současně zvětšili přemostěnou svorku, abychom zvýšili kontaktní plochu s baterií, abychom dosáhli nejlepšího účinku. Nabízíme 2 roky bezplatného vrácení a výměny a 24 × 7 hodin pětihvězdičkového servisu. Rozšířený kabel smart clip podstatné zlepšení propojovacího kabelu: prodloužili jsme svorkové dráty, abychom splnili potřeby dlouhé vzdálenosti mezi kladným a záporným pólem baterie.

Tipypřed nastartováním auta se ujistěte, doporučuje se startér každé 2 – 3 měsíce nabíjet, že výkon přesahuje 25 %. Vybaveno 2 uSB porty QC3. 0, 4a a 1 přípojkou typu c 5 v/3a, 5 v/2, tablety, 20 v/3, 9 v/3a, 25 a, 15v3a, sluchátka, pomocí kterých můžete nabíjet všechny elektronické produkty jako notebooky, digitální fotoaparáty atd. Seznam balení 1 × zk005startovací startovací kabel, abyste zabránili chybnému ovládání.
ZnačkaZUKAKA #ad
VýrobceZUKAKA #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka3.54
Číslo díluNKER-ZKK005
ModelkaNKER-ZKK005
Záruka1 rok

5. Povasee

#ad

Startovací zdroj baterie se startovacím kabelem, Povasee Pomocné startovací zařízení s powerbankou, startovací zdroj pro vozidla 12 V, startovací powerbanka s LED, 3000 A, 2 rychlonabíjení USB výstupů

#ad
Povasee #ad - Režimy 3 v 1 led startovací powerbanka povasee s integrovanou led kapesní svítilnou se 3 režimy včetně osvětlení, blesku a SOS. Vhodné pro osobní automobily, dodávky, SUV, pickup atd. Pokud se vyskytne startovací zařízení nebo provozní problém, 1 x uživatelská příručka, obraťte se na nás kdykoli. Seznam balení + servis součástí balení je 1 x startovací zdroj a30 powerpack, 1 x propojovací kabel, 1 x úložný box, 1 x nabíjecí kabel uSB-C bez nabíječky a 24měsíční kvalitní podpora.

Na rozhraní. Startování mrtvé autobaterie pomocný startovací zdroj s powerbankou je vybaven špičkovým proudem 3000 a a velkou kapacitou baterie 23 800 mah. Zabraňte nadměrnému proudu, jiskření, přehřátí atd. Chytrý startovací kabel startovací asistent lze provozovat v prostředí -30 °c ~ 60 °c, zkratu, zatímco inteligentní startovací kabely pro auta jsou vybaveny 10 ochrannými funkcemi. Kromě toho je použitý materiál krytu ip67 odolný proti prachu, poškrábání a nárazům a zabraňuje poškození vnitřní struktury, 99 kg a kompaktní 17 × 8, dešťové vodě, 5 × 4, aby se prodloužila životnost pomocného startovacího asistenta Booster.

Může nastartovat 12 v vozidla až 10, motocykly, 0 l benzínové nebo 8, nákladní automobily, 0l dieselové motory během sekundy a po úplném nabití jej používat maximálně 60krát. Startovací asistent auto již prošel certifikací ce ukca weee, přebití, přepětí, nehrozí žádné potenciální nebezpečí. Přenosná powerbanka do auta pomocná startovací stanice s powerbankou má dva rychlonabíjecí usB výstupy a nabízí dostatek proudu pro rychlé nabíjení vašich telefonů, sluchátek, Kindle nebo jiných elektronických zařízení, chytrých hodinek, tabletů, a to až třikrát rychleji.
ZnačkaPovasee #ad
VýrobcePovasee #ad
Výška1.97
Délka9.84
Hmotnost1.98
Šířka3.94
Číslo díluA30-Jump Starter
ModelkaA30 Jump Starter
Záruka2 roky Warranty

6. Dino KRAFTPAKET

#ad

Dino KRAFTPAKET 12V-600A startovací přístroj 66,6Wh 18000mAh

#ad
Dino KRAFTPAKET #ad - Integrovaná led kontrolka slouží jako výstražné světlo a usnadňuje bezpečné nastartování cizího vozu i ve tmě. Integrovaná power bank s výkonem 66, 6wh 18000 mah a 4 výstupy: 2 x usb 1a/2a, 1 x 19v 3, 5a pro notebooky/laptopy, 1 x 12V10A pro 12V auto příslušenství chladicí boxy atd.

S 3 světelnými funkcemi SOS, blikání, trvalé světlo. 5v1 startovací asistenční přístroj pro palubní elektrickou síť 12v se špičkovým proudem 600a k nastartování vznětových -7, 5 ccm a zážehových - 8, 0 ccm motorů. Pomocí funkce boost lze nastartovat i téměř zcela vybité auto baterie. Ochrana před přepólováním, ochrana před nadměrným dobitím, ochrana před kompletním vybitím, varování podnapětí a inteligentní řízení nabíjení chrání vás i přístroj.

S boosterem rychlostartovacím systémem powerbank startovací asistent adaptér led kapesní svítilna náhradní aku USB nabíječka; VÍTĚZ TESTU ADAC Online 01/2016 7 booster startovací asistence v testu; pro laptopy, mobily, mikro USB, notebooky, tablety, smartphony, konektory osvětlení.
ZnačkaDino KRAFTPAKET #ad
Výrobcer.d.i. Deutschland GmbH #ad
Výška2.36
Délka10.43
Hmotnost1.36
Šířka9.84
Číslo dílu136102
Modelka136102
Zárukapodle zákonných požadavků

7. BuTure

#ad

Powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 10,0 l, špičkový proud 26 800 mAh, powerbanka, startovací asistent, 5000 A, BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobil, startovací zdroj s LED,

#ad
BuTure #ad - Provozní teplota: -20 °C až +60 °C. Lcd displej a 10 druhů inteligentních ochranných systémůpomocné startovací zařízení buture s lcd displejem, nadměrným proudem, zbytkový výkon a výstupní napětí lze přímo odečíst. Výzva k odstranění problémů bliká, bezpečná a spolehlivá.

Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, dopradopradopradopradopraFall. Ultra jasná led světla se 3 režimypomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, které lze přepínat mezi režimem osvětlení, stroboskopické světlo pro varování nebo vzrušení pozornosti a oranžové světlo SOS pro případ nouze pro venkovní večery. Co obdržíte buture jump startér, úložný box, dc výstupní adaptér, kabel usb-c nabíječka není součástí dodávky, inteligentní pinzeta, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Přenosná powerbanka 26 800 mah s duálními usb výstupy a dc výstupemstartovací powerbanka s kapacitou 26 800 mah má dva usb výstupy a dc výstup. Drahé, blesku a oranžového SOS režimu. Diesel: max. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. S usb přípojkami může nabíjet dvě zařízení současně, fotoaparáty, jako jsou smartphony, tablety, palubní kameru atd. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška3.94
Délka9.05
Hmotnost1.76
Šířka5.12
Číslo díluBeta03
ModelkaBeta03
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. BuTure

#ad

BuTure Pomocné startovací zařízení pro powerbanku, špičkový proud 16 800 mAh, LED kapesní svítilna, přenosný startovací zdroj pro 7,0l benzín a 6,0l dieselový motor, lithiový polymer 2000 A, pro

#ad
BuTure #ad - Délka: cca 42cm. 8 druhů inteligentních ochranných systémů tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, přebitím, přehřátím, nadměrným proudem, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, přepólováním. Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, motocykly, 0l dieselový motor, 0l benzínový nebo 6, SUV, vhodný pro osobní automobily, snadno se přenáší.

Kapající zvuky a výstražné signály blikají, hlubokým vybitím, přepětím, výzva k odstranění chyb, bezpečná a spolehlivá. Pičkový proud 2000 a může nastartovat 12V vozidlo až 7, čluny atd. Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, blesku, cestování, které lze přepínat mezi režimy osvětlení, outdoorové aktivity a nouzové situace. Co obdržítemultifunkční startovací asistent buture br500 pro auta, nabíjecí kabel usb-c adaptér není součástí dodávky, Smart Jumper Clip, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Se dvěma výstupními porty usb a vstupem usb typu C může rychle nabíjet dvě zařízení současně, Kindles atd. Přenosná powerbanka, tablety, jako jsou chytré telefony, ale také powerbanka s kapacitou 16 800 mah, fotoaparáty, externí akumulátor s funkcí Quick Charge 3.0 & přípojka typu c není to jen startovací zařízení, kompatibilní s iOS a Android. Malý a výkonný velikost: 16, sněžné skútry, sekačky na trávu, 5 x 8, nákladní automobily, 5 x 3 cm.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška6.5
Délka1.18
Hmotnost1.76
Šířka3.35
Číslo díluBR500
ModelkaBR500
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. NOCO

#ad

NOCO GBC011 Boost X 65W 12V- Autoladegerät für GBX45, GBX75 und GBX155 UltraSafe-Lithium-Starthilfen, GBX55

#ad
NOCO #ad - Ber eine integrierte power-LED-Anzeige wird angezeigt, wenn der 12-Volt-Zusatzanschluss aktiv ist. Schnelles aufladen von noco boost x UltraSafe-Lithium-Starthilfen über den 12-Volt-Zusatzanschluss eines Fahrzeugs. Verwandelt den 12-volt-zusatzanschluss in ein leistungsstarkes 65-Watt-USB-C-Ladegerät mit Stromversorgung. Ermöglicht eine bis zu 5-mal schnellere Ladegeschwindigkeit und geht von 0 Prozent bis zur Starthilfe innerhalb von 5 Minuten Ladezeit. Kompatibel mit allen noco boost x ultrasafe- lithium Starthilfen – GBX45, GBX55, GBX75 und GBX155.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška3.54
Délka5.51
Hmotnost0.22
Šířka1.93
Číslo díluGBC011
ModelkaGBC011
Záruka1 Jahr

10. HULKMAN

#ad

12 V lithium,, 12000 mAh, HULKMAN Startovací asistent Alpha 65, autostartér pro benzínové motory o objemu až 6,5 l a 4,0l dieselové motory s funkcí Boost pro zcela prázdnou baterii, powerbanka 1200 A

#ad
HULKMAN #ad - V krabici: v boxu najdete startovací asistent alpha 65 autobaterie, gumové startovací svorky, nabíječku SC 65 W, USB kabel typu C výstup a adaptér zásuvky zapalovače DC 12 V.10 druhů ochrany zahrnuje ochranu proti jiskrám a chybám a ochranu proti přepólování, která vás ochrání před chybnými funkcemi, jako je zkratu nebo jiskra.

Rozsáhlé pole pro zobrazení: uživatelsky přívětivá 3, 2palcová inteligentní obrazovka vám nabízí všechny informace o provozním stavu, stavu baterie a možných chybách. Vnější materiál ochrany ip65 brání tomu, aby dešťová voda, prach a vnější vlivy způsobovaly poškození vnitřní struktury a přizpůsobuje se mnoha druhům komplexních pracovních scénářů. Vícenásobná ochrana: díky integrovanému designu bezpečnostního zařízení baterie a integrovanými inteligentními svorkami je startovací asistent HULKMAN bezpečný a plně izolovaný.

Také 5 režimů led kapesní svítilny bude v případě nouze hrát důležitou roli. Tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti. Použijte jej pro sebevědomé nastartování vašeho vozu! Moderní design: tento startér autobaterií byl vyvinut s konceptem robustnosti a spolehlivosti. Až 60 startů na jedno nabití. Naše oddělení zákaznických služeb je vám kdykoli k dispozici pro konzultaci. Startování plně prázdných baterií: výkonná a bezpečná pro nastartování vaší plně prázdné autobaterie.
ZnačkaHULKMAN #ad
VýrobceHULKMAN #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost2.6
Šířka3.74
Číslo díluAlpha 65
ModelkaAlpha 65