Top 10 Reinigungsbürste Bad – Kartáče na čištění koupelen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ETISEN

#ad

Rissreinigungsbürste 3 Stück, ETISEN, Badreinigungsbürste, plus 3 Haken und 1 Schwamm., Fugenreiniger, Küche, Fenster, Türen

#ad
ETISEN #ad - Einfach zu reinigen und zu lagern: kleine rissreinigungsbürste mit Löchern zum Aufhängen. Wenn sie den griff festhalten, gebogene Kopf ermöglicht es der Bürste, dass der Griff herunterfällt. Sehr leicht zu reinigen, nach jedem Gebrauch einfach unter dem Wasserhahn abspülen. Mehrere funktionen: die fugenreinigungsbürste eignet sich für Küchen- und Badarmaturen, Ecken, Toilettendeckelschlitze, Waschbecken-Abflüsse, Duschtürführungen, alle gefliesten Oberflächen, Klimaanlagenfilter und schmale Fensterrahmen und vieles mehr.

Hochwertiges materialdie spaltreinigungsbürste besteht aus hochwertigem pp/pet und metall. Die borsten sind hart, dick und stark, und der Bürstenkopf ist kompakt und gebogen. Damit hat die eckbürste eine hohe Reinigungsfähigkeit und kann Schmutz in den engeren Ecken leicht entfernen. Ideales paket: dieses set enthält drei fugenreinigungsbürsten, und einen magischen Schwamm, die einfach anzubringen sind und keine Löcher in die Wand bohren müssen, wie er aufgeblasen wird, bereit zum reinigen! Dieses Set bietet Ihnen alles, den Sie nur in Wasser geben müssen und sehen, drei selbstklebende Haken, was Sie brauchen.

Ergonomisches design der kleine, kann dies dazu führen, die toten risse und ecken zum reinigen zu erreichen; der ergonomische und gebogene griff liegt bequem in ihrer hand und macht Ihre Reinigung einfacher und weniger mühsam! HINWEIS: Wenn Sie hartnäckigen Schmutz reinigen möchten, um viel Kraft zu verwenden, halten Sie bitte den Teil der Borsten der Bürste fest, um Kraft zu erzeugen.
ZnačkaETISEN #ad
VýrobceChina #ad
Výška5
Délka10.24
Hmotnost0.24
Šířka4.33

2. OXO

#ad

OXO 1285700 Good Grips sada kartáčů pro hloubkové čištění – oranžová

#ad
OXO #ad - Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe. Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme.

Komplexní sada: sada obsahuje: velký kartáč a malý kartáč s stírací lištou. Stírací lišta malého kartáče odstraňuje nahromaděné nečistoty z odtoků a štěrbin. Všestranný: velký kartáč ze sady na čištění se skvěle hodí na spáry, kolejnice dveří sprchových dveří, sporákové desky a další. Dlouhá životnost a účinnost: kartáče tohoto kuchyňského utelsil-Duo mají odolné čisticí štětiny z nylonu. Optimální čištění: malý kartáč se perfektně hodí pro armatury a jiná úzká místa.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO Good Grips #ad
Výška0.75
Délka6.5
Hmotnost0.15
Šířka1.5
Číslo dílu1285700
Modelka1285700

3. GIPTIME

#ad

Domácí čisticí kartáč, komfortní rukojeť čištění kuchyně | ohebný ruční čisticí kartáč, nástěnný kartáč na spáry, Kartáč na mytí ráfků GIPTIME 4 kusy čisticích kartáčů včetně brusného kartáče

#ad
GIPTIME #ad - Groove gap brush: Čisticí kartáč s drážkami ve tvaru v handheld-komfort, umyvadel, vodovodních kohoutků, větracích otvorů v autě, žádné špinavé ruce. Koupelnový čisticí kartáček: štětiny z pet vláken mají vysokou elasticitu, podlahy, koberce a vše, vany, koupelnu, garáž, pracovní desky, mírná tvrdost štětin se nedá snadno deformovat.

Lze použít 4 ks čistých kartáčů. Komfortní drhnutí dish brush: ideální pro drhnutí hrnců, skvrny a nečistoty, zabudovaná škrabka odstraňuje spálené skvrny, pánví, bezpečné pro použití na nepřilnavých površích, nádobí a dalších, nylonové štětiny s dlouhou životností snadno drhnou potraviny, lze mýt v myčce. Použijte tyto nástroje k čištění okenních spár, počítačových klávesnic, žaluzií, posuvných dveří/kolejnic sprchových dveří, plynových sporáků, toaletních spínačů a van.

Rukojeť je pohodlná, snadno uchopitelná a neklouže v mokrých rukou. Perfektní pro kuchyň, umyvadla, obkladačky, co potřebuje detailní robustní čištění. Ergonomický design: jednoduché použití síly a umožňuje intenzivní čištění v kuchyni. Ohebný kuchyňský kartáč: ohebný design usnadňuje čištění rohu a zakřiveného povrchu předmětu, flexibilní štětiny odstraňují odolné skvrny z umyvadel, vodovodních kohoutků, spár stěn atd.
ZnačkaGIPTIME #ad
VýrobceGIPTIME #ad
Výška1.97
Délka4.72
Šířka2.76
Číslo dílu1
ModelkaHY-HP-0002

4. Bosch Home and Garden

#ad

Univerzální kartáč 1 kus, Bosch Home and Garden Bosch kartáč na čištění akumulátorů, obsažen v kartonu

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Umyvadel, dlaždic a spár v koupelnách/kuchyních v interiéru. Rychlé a snadné odstranění odolných nečistot. K čištění ráfků, terasového nábytku a spár dlaždic venku. Rozsah dodávky: 1x kartáč, karton. Udržitelný design: opakovaně použitelný a lze mýt v myčce do 50 °C. K čištění např.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška2.6
Délka2.6
Šířka0.79
Číslo dílu1600A023KW
Modelka1600A023KW
Záruka2 roky výrobce.

5. SIMWAL

#ad

Bezdrátový se 7 vyměnitelnými hlavami vrtacích kartáčů, rotační čisticí kartáč, bezdrátový čistič koupelnových a, elektrický čisticí kartáč s prodloužením a 2 úhly, Elektrický čisticí kartáč

#ad
SIMWAL #ad - Celkový materiál se skládá z lehkého, který snižuje zatížení při používání, která během čištění nerezaví a nedeformuje se, ale odolného materiálu Abs, zabraňuje poškrábání hladkých povrchů a nabízí delší životnost. Tětiny jsou z pp materiálu, který je měkký a silný, aby byla zaručena dlouhá životnost. Přiměřené otáčky navíc brání tomu, aby se přístroj příliš rychle otáčel, a proto je obtížné jej ovládat a stříkat.

Tento design zajišťuje bezpečné prostředí pro každodenní použití. Prodlužovací tyč je vyrobena z nerezové oceli, takže si nemusíte dělat starosti s použitím ostrého kovu. Istič dlaždic je příjemným dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotné, 90 dní vrácení peněz bez důvodu a 365denní záruka na výrobek. Bezdrátové čištění více scén Čisticí kartáč na baterie umožňuje čištění v různých prostředích. Upozornění: celý čistič kromě hlavice kartáčku nelze ponořit do vody. Rotující čisticí kartáč pracuje na jedno plné nabití po dobu 60 minut, adaptér není součástí dodávky.

Důvěryhodná kvalitaelektrický kartáč je vyroben z kvalitních materiálů a kvalitních vnitřních komponent, ale není snadno poškozen nárazy. Ať už pro odolné nečistoty jako spáry, úzké štěrbiny a malé plochy, sprchové hlavice, rohy, stropy a dlaždice, kola a karoserie nebo vysoce kvalitní znečištění jako sklo, zakřivené povrchy jako vany, umyvadla, snadno se používá. Vodotěsnost ipx6elektrický čistič spár se skládá z bezpečnostního vodotěsného krytu podle ipx6 a nabíjecí přípojka se nachází na horní straně výrobku a je chráněn vodotěsným krytem.
ZnačkaSIMWAL #ad
VýrobceSIMWAL.Co.Ltd. #ad
Výška6.42
Délka21.57
Hmotnost4.41
Šířka5.83
Číslo díluSC01
ModelkaSC01

6. GRUTTI

#ad

Fliesen,, Badewanne, Power Scrubber für die Reinigung von Bad, kabelloser elektrischer Spin Scrubber mit 5 Bürstenköpfen, mit 2 Geschwindigkeiten und LED-Anzeige, Küche, Elektrische Reinigungsbürste

#ad
GRUTTI #ad - Sie können die verbleibende leistung direkt sehen, den Batteriestatus leicht zu überprüfen und rechtzeitig aufzuladen. 4 die schwammbürste ist geeignet für Küche, Küchenutensilien, geeignet für Nähte, Wasserhähne. Perfekt für die Lösung einer Vielzahl von Haushaltsreinigungsaufgaben. 2 modi & effiziente gründliche reinigung - die elektrische reinigungsbürste ist mit einem leistungsstarken motor mit 2 einstellbaren geschwindigkeiten ausgestattet.

Der led-bildschirm kann die verbleibende Leistung und den aktuellen Arbeitsmodus leicht überprüfen, kein Adapter. Ipx7 wasserdicht: unsere kabellose elektrische reinigungsbürste ist ipx7 wasserdicht, ohne sich gedanken über schäden machen zu müssen, was bedeutet, dass Sie sie im Wasser verwenden können, die durch Wasserspritzer in die Maschine während der Reinigung verursacht werden.11 flachbürste, badewannen; 2 lange winkelbürste, fliesen, fett, Türen, Backofen, Kanten, Wände, Ecken, Fenster, geeignet für harte böden, Glas usw.

Der rutschfeste griff ist ergonomisch geformt für den sicheren Einsatz in allen Arten von nassem und fließendem Wasser. 3 der scheuerschwamm ist geeignet für Herde, Induktionsherde, Waschbecken, Glas; 5 Die Stoffbürste ist geeignet zum Trocknen von Wasserflecken. Im vergleich zur traditionellen Reinigung ist es zeitsparend und effizient. Sie hält starken Wasserstrahlen stand und hält hohem Wasserdruck stand. Das kabellose design ermöglicht es, es überall zu Hause zu verwenden.
ZnačkaGRUTTI #ad
VýrobceGRUTTI #ad
Výška11.8
Délka7.3
Šířka4
Číslo díluGR-5
ModelkaGR-5

7. KINGHON

#ad

Skleněnou lištu, 3 v 1 čisticí kartáč s rukojetí – 133 cm čisticí kartáč na vanu, stěnu, podlahu, soklovou lištu – 180° otočný kartáč s tuhými štětinami

#ad
KINGHON #ad - Naše bezstarostná 12měsíční záruka a přátelský zákaznický servis kontaktujte nás na: sales@kinghon. Net. Použijte čisticí houbičku na čištění skla, dveří a jiných hladkých povrchů. Otočná o 180 stupňů, snadno se čistí zanedbané rohy, 3 úhly hlavy se zablokováním: 45 ° a 90 ° a 180° nastavitelná hlava koupelna nádrž mycí přístroj kartáč lze zafixovat ve třech úhlech, spáry a spáry.

Skvělé pro snadnější čištění koupelen, umyvadel a dokonce podlah. Lehký a s dlouhou životností. Nemusíte se starat o uvolnění nebo převrácení při čištění. 3 odnímatelná hlava kartáčku: obdržíte 1 × hlavici kartáčku, 1× houbičku a 1× hadřík z mikrovlákna. Kartáč s tvrdými štětinami je vhodný pro čištění odolných nečistot. 53" adjustment long handle: tento kartáč na mytí vany je vyroben z kvalitních materiálů, 38, délku lze libovolně upravit, délka rukojeti může být 28, takže je snadné čistit všude tam, 6 palců, spojená třemi částmi, rukojeť kartáče je z ušlechtilé oceli, 6 palců a 52 palců a 53 palců, kde chcete.

Unikátní design kartáčové hlavy: replaceable tapered edges bathtub scrubber cleaner head pivots fit into corners, van, recesses and grout lines, dlaždic, stěn, clean range without mrtvý úhel. Součástí dodávky je: 1 x odnímatelná dlouhá tyč, 1 x tuhý kartáč, 1 x kartáč z mikrovlákna, 2 x čisticí kartáč.
ZnačkaKINGHON #ad
VýrobceKINGHON #ad
Výška52.36
Délka52.36
Šířka0.79
Číslo díluCBQJS-1
ModelkaCBQJS-1

8. KitchenRaku

#ad

Multifunktionale Spaltreinigungsbürste mit Langem Schlitz für Bad Küchen und Haushalt, Spaltreinigungsbürste, KitchenRaku 3 Stück Hartborsten Eckenreinigungsbürste

#ad
KitchenRaku #ad - Sie können sie an ecken, Wasserhähnen, Fensterrahmen und vielem mehr verwenden. Die robusten borsten bieten eine hervorragende Scheuerkraft, was sie zu einem zuverlässigen Begleiter für feine, ohne die Oberflächen zu beschädigen, gründliche Reinigung macht. Die reinigung ist blitzschnell erledigt: Es ist sofort sauber, fusselt nicht und beschädigt die zu reinigenden Oberflächen nicht.

Einfache reinigung - der flache kopf unserer bürste lässt sich leicht an enge stellen schieben, damit alles makellos aussieht, wie Spülbeckenkanten und Fensterdichtungen befreit, Staub und Abfall in schwierigen Ecken, und seine speziellen feinen Borsten ermöglichen eine schnelle Reinigung von kleinen Tür- und Fensterschienen, engen Zwischenräumen und allen Ecken und Winkeln. Es wird schmutz, was Sauberkeit und Hygiene fördert. Einfach zu aufbewahren und zu reinigen - mit einer größe von 23, hinterlässt keine Rückstände, was platz spart und einen schnellen zugriff garantiert, 5 x 2 cm ist diese Scheuerbürste kompakt und leicht zu verstauen. Diese praktische bürste ist ein unverzichtbares Werkzeug, um Ihr Zuhause, Drehplatten, Ihre Küche und Ihr Bad makellos zu halten.

Sie können es einfach mit dem praktischen Loch aufhängen, wann immer Sie es brauchen. Vielseitige reinigung - die cleaner scheuerbürsten sind die ideale lösung für viele reinigungsaufgaben in der küche, Schiebetürschienen, Öfen, Waschbeckenrohren, jeder Art von gefliesten Oberflächen, im Bad und überall im Haus. Multifunktionelle fensterreinigungsbÜrste - unsere spaltreinigungsbürste ist fantastisch, Fensterschlitze, um Schmutz, an denen gewöhnliche Bürsten nicht ausreichen. Denken sie an die ecken von fensterrahmen, die kanten von Waschbecken, Staub und Schmutz an empfindlichen Stellen zu entfernen, Filter von Klimaanlagen und all diese engen Stellen - unsere Bürste deckt Sie ab!.
ZnačkaKitchenRaku #ad
VýrobceKitchenRaku #ad
Výška9.25
Délka2.17
Šířka0.2
Číslo dílu120
Modelka120

9. BOOHENKA

#ad

čisticí kartáč Spin Power do koupelny, skla a pneumatik, grilu, Elektrický čisticí kartáč, kuchyně, čisticí kartáč pro domácnost s 6 kartáčovými hlavami, 2 režimy čištění pro hloubkové čištění dlaždic

#ad
BOOHENKA #ad - Po použití jednoduše opláchněte pod kohoutkem. Všestranná kartáčová hlavice: náš rotační čistič se hodí pro všechny prostory a povrchy v domácnosti, koberce a nábytek, kuchyň, jako například koupelna, dlaždice, také čištění grilů a oken. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat.

S výkonným motorem a 5 vyměnitelnými víceúčelovými hlavicemi kartáčků je perfektní pro tvrdé a hluboké čištění. Náhradní hlavice kartáčků prosím objednejte zde: https://www. Amazon. De/dp/b0bynkdrx1?ref=myi_title_dp. Ištění ještě nikdy nebylo tak snadné a efektivní! Prvotřídní servis zavazujeme se poskytovat 100% spokojenost zákazníků. Rozlučte se se špínou a špínou a pozdravte bleskově čistý domov. Isticí kartáč uklidí celou rodinu. Vodotěsnost ipx7 náš bezdrátový elektrický čisticí kartáč na sprchu je vodotěsný s ipx7, takže je perfektní pro zvládnutí úkolů úklidu v domácnosti všeho druhu.

Vybavený elektrický čisticí kartáč 2024 2024 nejnovější technologie s nejmodernějším dynamickým designem pro tekutiny, když elektrický kartáč pracuje, voda se točí ke středu, nedá se snadno deformovat, ani při tvrdém čištění push, čímž voda při čištění stříká. Přenosný elektrický čisticí kartáč nový přenosný bezdrátový ruční elektrický kartáč BOOHENKA je ergonomicky tvarovaný, lehký, přenosný, pohodlný na držení a snadné čištění. Speciální design pro hloubkové čištěníelektrický čistič boohenka je vaším dokonalým společníkem při čištění.
ZnačkaBOOHENKA #ad
VýrobceBOOHENKA #ad
Výška2.76
Délka3.54
Šířka5.91
Číslo díluECB-886
ModelkaECB-886

10. Lshfjnd

#ad

Wanne, Ausziehbare Bürste Reinigung Für Badezimmer, Boden, 3 in1 Schrubber Mit Stiel Scheuerschwamm mit Feststellknopf, Fliesen, Reinigungsbürste Bad mit 52"/132cm Langem Stiel, Waschbecken, Toilette

#ad
Lshfjnd #ad - Cleaning brush hat eine starke reinigungswirkung und eignet sich zum Entfernen hartnäckiger Verschmutzungen, 1 Mikrofaser-Pad und 1 schöne Box. Scheuerschwämme reinigen sehr gründlich und sind dabei kratzfest. Reinigen. Perfekt zum Schrubben von Wannen und Arbeitsplatten. Passen sie die länge an Ihre Bedürfnisse an.

Die fliesenwischer kann außerdem in 3 winkeln 0°, 90° arretiert werden, um zu verhindern, es bei 45° zu verwenden, dass der duschschrubber kopf beim Reinigen hin und her kippt. Die schwamm mit stiel ist auch das perfekte badezimmer gadgets für alle Ihre Reinigungsbedürfnisse. Multifunktionale 3-in-1-reinigungsbürsteunser schrubber mit stiel enthält 1 schrubberbürste, 2 dicke schwamm-Scheuerschwämme, ist robust und langlebig. Schrubber besteht aus hochwertigem PP-Material und Eisen, wodurch Zeit und Mühe gespart werden. Warme tipps: es wird empfohlen, da dies effizienter ist!3 abnehmbare bürstenköpfedie reinigungsbürsten verfügt über 3 bürstenköpfe mit unterschiedlichen Funktionen, die leicht entfernt und ausgetauscht werden können.

180°-drehung und 3-winkel-verriegelungsdesignder verbesserte reinigungsbürste bad kopf kann um 180° gedreht werden, 45°, sodass Sie problemlos auf Ecken und andere schwer zugängliche Stellen zugreifen können. Die schrubber mit stiel kann auch als Handbürste verwendet werden, was praktisch ist. Zur reinigung des Fliesenbodens kann eine schrubberbürste verwendet werden.
ZnačkaLshfjnd #ad
Výrobceshenzhenshiguozhifukejiyouxiangongsi #ad
Výška3.15
Délka12.6
Hmotnost1.68
Šířka3.94