Top 10 Screenbar LED Monitor Lampe – LED-Beleuchtung

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EYOCEAN

#ad

řezačky, LED lampa na psací stůl s ovládáním gesty a dálkovým ovládáním, lampa pro pracovníky v kanceláři, architekty, čtenáře, 24 W 80 cm svorkovatelná stmívatelná lampa na monitor

#ad
EYOCEAN #ad - Co obdržíte: 1 x stolní lampa materiál: hliníková slitina v letecké kvalitě, matná černá povrchová úprava; 1x dálkové ovládání; 1x adaptér GS délka: 71 palců / 180 cm; 1x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Paměťová funkce si pamatuje vaše poslední nastavení, reset není nutný.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy. Asymetrický optický design naše led stolní lampa má asymetrický optický design, snižuje odrazy obrazovky, žádné modré světlo, žádné oslnění a měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení. Kromě toho má čtyři přednastavené režimy, dlouhou životnost a nevyžaduje častou výměnu. Má také funkci časovače. Naše trubková stěna je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s dobrou schopností odvádět teplo, 80 teplých světel; 5 barevných teplot × 5 stupňů jasu dokáže realizovat celou řadu režimů kombinace světla.

To se perfektně hodí pro velké monitory nebo dvojité monitory a architektonické tabulky atd. Má také funkci ovládání gestem, kterou lze aktivovat jednoduchým máváním ruky pro zapnutí a vypnutí lampy. Tato funkce musí být aktivována. Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk silná kovová svorka podporuje desku stolu až 6, 8 cm a šetří cenné místo na vašem psacím stole.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška31.5
Délka2.17
Hmotnost3.35
Šířka32.28
Číslo dílu3907
Modelka3907

2. Neatfi

#ad

Stmívatelná ne-CCT s paticí, 117 ks SMD LED, 4 stupně jasu, černá, Neatfi XL 2 200 Lumens LED lampa na psací stůl se stojanem, 24 W super jasná stolní lampa

#ad
Neatfi #ad - Robustní podstavec vám umožňuje světlo jednoduše připevnit na jakýkoli povrch a nastavit úhel podle vašeho přání. Se 4 stupni jasu 100%, 50 % nebo 25 % můžete intenzitu světla snadno přizpůsobit svému úkolu nebo aktivitě, takže můžete vytvořit perfektní atmosféru pro každý úkol nebo aktivitu. Lampa je navíc stmívatelná, 75 %, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám.

Led světla jsou šetrná k vašim očím a snižují riziko namáhání očí, bolesti hlavy a únavy, zatímco poskytují dostatek světla pro každý úkol. Iroké osvětlení – tato lampa má 117 kusů smd led světel, která nabízejí široký rozsah osvětlení 51 cm a jsou tak ideální pro velké pracovní plochy a psací stoly. Iroký kryt zajišťuje rovnoměrné rozložení světla a umožňuje vám snadno rozpoznat každý detail vaší práce. Záruka spokojenosti – pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s nákupem, kontaktujte nás a my to napravíme! Kompletní tříletá 3 záruka je zahrnuta.

Profesionální osvětlení – naše pracovní led svítidlo neatfi xl 2 200 lumenů se svorkou je koncipováno jak pro profesionály, dílnách, ateliérech a koutech na čtení. Flexibilní design příjemný pro oči – naše pracovní světlo je vyvinuto technologií šetrnou k očím a paticí pro vaše pohodlí. Individuální osvětlení – toto led pracovní světlo nabízí přizpůsobitelné možnosti osvětlení, ať už pracujete na projektu nebo čtete knihu. Tato lampa nabízí pracovní osvětlení pro celou řadu aktivit, malování, přes práci na počítači až po kreslení, tak pro nadšence.
ZnačkaNeatfi #ad
VýrobceNeatfi #ad
Výška32
Délka20
Hmotnost20.94
Šířka19
Číslo dílu9501LED-TS1-AH
Modelka9501LED-TS1-AH

3. AmazLit

#ad

Bílá, lampa pro péči o oči, bez oslnění obrazovky, ovládání gestem, 12 W, kancelářská lampa s paměťovou funkcí, pracovní lampa, nastavitelný jas a teploty barev, AmazLit LED lampa na psací stůl

#ad
AmazLit #ad - Ochrana očí, vynikající světelný zdroj naše stolní lampa používá nejnovější led technologii, žádné modré světlo a žádné oslnění, měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Teplé světlo může přispět k tomu, není nutné žádné resetování. Asymetrický optický design asymetrický optický design pro práci v domácí kanceláři nebo profesionálové na více obrazovkách, světelný zdroj vyzařovaný 45° po stranách je skrytý v hlavě lampy, eliminuje odrazy obrazovky, které vytvářejí většinu běžných stolních lamp, a osvětluje pouze pracovní prostor.

Snímání gest a nastavitelný světelný režim pohybujte rukou a lampu na psací stůl zapínejte a vypínejte, že se lidé uvolní a cítí se dobře, chladné světlo umožňuje lidem pracovat koncentrovaněji a efektivněji. Co obdržíte a garantu 1 x stolní lampa se svorkou materiál: hliníková slitina, kov, silikon; 1 x adaptér gs délka: 71" / 180 cm; 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Paměťová funkce si zapamatuje vaše poslední nastavení, aniž byste se jí dotýkali. Jas a teplotu barev můžete v případě potřeby také ručně nastavit pomocí dotykového ovládání. Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk silná kovová svorka podporuje desku stolu až 5, 3 cm / 2, 1 palce a šetří tak cenné místo na vašem psacím stole. Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení. 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční bezstarostný zákaznický servis AmazLit.
ZnačkaAmazLit #ad
VýrobceAmazLit #ad
Výška31.5
Délka1.57
Hmotnost2.38
Šířka16.14

4. brightower

#ad

80 cm, brightower Stolní lampa s dvojitou hlavou, LED stmívatelná, husí krk, pro domácí kancelář, stolní lampa, svorkovná, kancelářská stolní, denní světlo s dálkovým ovládáním, 24 W, ochrana očí

#ad
brightower #ad - Stolní lampu lze snadno upevnit na stůl a nezabírá téměř žádné místo na stole. Maximální pracovní výška 70 cm je dostatečně vysoká pro více úkolů, ideální pro kancelářské práce, malování, čtení, ruční práce atd. Robustní stojan podporuje stolní desky o tloušťce až 6, 5 cm.

Upozornění: před použitím dálkového ovládání je nutné spárování. Můžete flexibilně nastavit požadovanou výšku a zvolit různé úhly osvětlení, neváhejte nás kontaktovat. Pokud máte dotazy, že vám odpovíme do 24 hodin. Ultra široká, velká a světlá 80 cm dotyková kancelářská stolní lampa nabízí o 300 % širší oblast osvětlení než běžné lampy a osvětluje celou vaši pracovní oblast. Podržte obě horní tlačítka dálkového ovládání současně po dobu 2 sekund, aby se spojení uzavřelo. Design s dvojitou hlavou a úspora místa: stolní lampa je vybavena dvojitou hlavou, kterou lze vysunout až o 180 stupňů, úhel světla můžete volně nastavit.

Brightower zaručuje, abyste dosáhli nejlepšího světelného efektu. 196 vysoce kvalitních led perel vyzařuje přirozené světlo bez blikání a snižují tak vizuální únavu a stres. Flexibilní design husího krku o 360° husí krk této stolní lampy lze otáčet o 360°. Dálkové ovládání a dotykové ovládání stolní lampa brightower led se dodává s bezdrátovým dálkovým ovládáním a dotykovými tlačítky, takže si můžete vybrat nejvhodnější režim rychleji a přenosněji.
Značkabrightower #ad
Výrobcebrightower #ad
Výška17.52
Délka13.03
Hmotnost2.87
Šířka2.52

5. Asstikoo

#ad

černá, svorkovná, 5 barevných teplot a stupňů jasu, stmívatelná, 24 W, LED lampa na psací stůl, skládací stolní lampa, kancelářská lampa s automatickým stmíváním, domácí kancelář, stolní lampa

#ad
Asstikoo #ad - 7 otočných kloubů – lampa na psací stůl se svorkou má 7 silně tlumených kloubů se 3 ultra jasnými světelnými paprsky, šití, architekt, počítač, čtení, které jsou volně vertikálně a horizontálně nastavitelné. Hlavní a přídavná světla kancelářské lampy psacího stolu se musí samostatně zapnout nebo vypnout, ale jas a teploty barev se řídí společně.

Okolní osvětlení & inteligentní světelný senzor – pokud se dvoustranná přídavná světla rozsvítí nahoru, mohou pracovat jako okolní světlo pro odlehčení očí. Ultra široká, nosníky lampy lze roztáhnout až na 71 cm a může rovnoměrně zakrýt psací stůl o šířce 200 cm a poskytnout dostatečné a pohodlné osvětlení. Stolní lampa robustní upínací design podporuje maximální tloušťku plochy 6, ultra jasná a žádná instalace – stolní lampa je vybavena 3 hlavami lamp, 3 cm. Neunavíte se ani při delším používání.

Kliknutím na dotykový panel můžete postupně nastavovat 5 stupňů jasu a teploty barev, nebo můžete panel dlouze stisknout pro plynulé stmívání 20 % – 100 % a plynule temperovat 3000 K – 6500 K. Paměťová funkce lampy obnoví vaše poslední nastavení. Zabudovaný světelný senzor automaticky upraví jas na příjemnou úroveň v závislosti na okolním světle. Lampa na psací stůl je vhodná pro pracoviště s více monitory, velký psací stůl, domácí kancelář, pracovnu, malování, ruční práce, kreslení, hry, klavír atd.
ZnačkaAsstikoo #ad
VýrobceAsstikoo #ad
Výška3.94
Délka15.75
Hmotnost0.01
Šířka5.12
Číslo díluFDDL03

6. EppieBasic

#ad

Svorkovná, stmívatelná, pro domácí kancelář, lampa na psací stůl, monitor, světlé LED pracovní stůl, 24 W, osvětlení kanceláře, stmívatelná a 6 barevných, architekt, ochrana očí, Stolní lampa LED

#ad
EppieBasic #ad - Různé režimy svícení a automatické stmívání 1100 lm světlá stolní lampa obsahuje 6 stmívatelných stupňů a 6 nastavitelných barevných režimů 3000 K – 6000 K, RA>90 Nejlepší led stolní lampa pro práci z domova. Co je v krabici 1× stolní lampa se svorkou, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Pracovní výška až 70 cm, tvoření, hodí se skvěle na pracoviště s více monitory, malování, velký stůl pro domácí kancelář, šití, kreslení, čtení.

Velmi snadná montáž a úspora místakovová upínací patka odolná proti poškrábání udrží u psacích stolů až do tloušťky 5, snadno se sestaví, 5 cm, což nevyřeší ani za 5 minut a šetří místo na vašem psacím stole. Minimalistický a elegantní designtato stolní lampa v minimalistickém stylu pro péči o oči je ideální pro více účelů, 1 × ul síťový zdroj, stejně tak se dá skvěle používat na psacím stole. Super široká, vysoká stolní lampa osvětluje celé pracovní pole rovnoměrně a bez oslnění, velká a jasná lampa s ultra širokou 80 cm a 24 w světlou led světelnou lištou a max.

Flexibilní silikonový hrdlo s dlouhou životností vám umožní otočit stolní lampu podle potřeby do jakéhokoli úhlu. Zabudovaný inteligentní světelný senzor, aby bylo dosaženo optimálního osvětlení, jas se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu, paměťová funkce si zapamatuje vaše poslední nastavení. Záruka 1 rok v případě problémů s kvalitou se zákaznickým servisem 24/7. Dné oslnění, osvětluje pouze váš psací stůl a klávesnici, snižuje únavu očí, 100% bez blikání světlo tak vyzařuje v úhlu 45°, takže můžete lépe vidět, žádné odrazy na obrazovce nebo očích, na čem právě pracujete, žádné blikání.
ZnačkaEppieBasic #ad
VýrobceEppieBasic #ad
Výška27.56
Délka3.94
Šířka31.5
ModelkaDE-fangjia

7. KableRika

#ad

24 W lampa na psací stůl LED stmívatelná, 80 cm super široká lampa na psací stůl se svorkou s nastavitelnými teplotami barev, lampa na monitor, stolní lampa, ochrana očí do kanceláře, žádné oslnění

#ad
KableRika #ad - Prostorově úsporný a super stabilní robustní upínací design podporuje maximální tloušťku plochy 5, a lze jej flexibilně přizpůsobit, udělejte si místo na svém psacím stole. 6 barevných teplot a plynulé stmívání 1200lm architect stolní lampa je vybavena citlivým integrovaným touchpadem, nabízí vynikající osvětlení psacího stolu v několika stupních jasu a barevných teplotách.

Dlouze stiskněte pro nastavení od 15 % do nejvyšší úrovně. Vynikající boční světlo a difúzní rozptyl, index podání barev ≥ 90, ovládací prvky na přední straně jsou snadno rozpoznatelné a fungují stisknutím tlačítka. Odolný husí krk ze silikonu umožňuje snadné polohování, aniž by sklouzával, 5 cm upozornění k velikosti! Před nákupem si prosím pečlivě přečtěte podrobnou velikost svorek viz obrázek 4, aby bylo zajištěno rovnoměrné zakrytí povrchu psacího stolu. Ultra široký a ideální pro více úkolů 80 cm dotykové ovládání kancelářská stolní lampa nabízí o 300 % širší rozsah osvětlení než běžné lampy a osvětluje celou vaši pracovní oblast.

Patentovaný 45° asymetrický světelný design vrhá a rozšiřuje světlo na plochu psacího stolu a zajišťuje, efektivně zmírňuje únavu očí. 6 barevných teplot 3000 K~6000 K. Automatická funkce stmívání a ukládání zabudovaný inteligentní světelný senzor automaticky rozpozná vaše okolí a přizpůsobí jas na nejvhodnější úroveň, čímž se zabrání podráždění očí. Viditelné ovládání vpředu a bez oslnění a blikání trojúhelníková hlava lampy, že do očí nedochází k žádnému odraženému oslnění z obrazovky.
ZnačkaKableRika #ad
VýrobceKableRika #ad
Výška2.44
Délka24.61
Šířka4.02
Číslo díluSZ-Clamp

8. Qooltek

#ad

24W Augenschutz Architektenlampe füR BüRo, Monitor Lampe Schwarz mit 5 Farbtemperatur-Helligkeitsstufen, Qooltek LED Dimmbar Tageslichtlampe Schreibtischlampe, Klemmbar Schwanenhals Tischlampe

#ad
Qooltek #ad - Es kann zwei computermonitore oder drei Laptops gleichzeitig abdecken, 5 cm lang, was ein guter Helfer für extra großes Desktop-Büro ist. Jede lichtfarbe kann stufenlos innerhalb von 10%-100% Helligkeitsbereich per Knopf gedimmt werden, Lernen, wie Lesen, was Ihnen eine gesunde und komfortable Bürobeleuchtung bietet.

Extralarge lichtreichweitedieser led-streifen ist bis zu 13, mit einer guten und riesigen Leuchtweite. Stufenloser dimmmodusdiese dimmbare led-schreibtischlampe bietet 3 farbtemperaturoptionen 3000k-6500K. Augenpflege & energieeinsparung diese led-tischleuchte leuchtet gleichmäßig ohne blendung, kein flimmern und ohne Blaulichtgefahr. Erinnert sie daran, um Ihre Augen zu schützen. Stabile klemme und flexibler lichtarmextra breite metallklemme, wodurch die Klemmleuchte perfekt zum Klemmen an Arbeitsplätzen, Computertischen, 4 cm öffnet und mit kratzfesten Silikonpads geliefert wird, die sich bis zu 6, Nachttischen usw.

Die extra lange lichtleiste mit dem flexiblen Lichtarm bringt Ihnen ein produktives Arbeitserlebnis. Verschiedene lichtmodi eignen sich für verschiedene Szenarien, Arbeiten, Entspannen und so weiter. Diese verbesserte energiesparende Schreibtischlampe verbraucht 85% weniger Energie als herkömmliche Glühlampen und hält bis zu 50000 stunden. Es beleuchtet nur den Desktop und die Tastatur und vermeidet Blendung der Augen.
ZnačkaQooltek #ad
VýrobceQooltek #ad
Výška16.54
Délka1.57
Šířka5.31
ModelkaHL-TJ8010A-16
ZárukaMarkengarantie für 365 tage ab de.

9. bravzurg

#ad

78 cm, 5 stupňů jasu, kancelář, stolní lampa se světelným senzorem, 5 barevných teplot, stolní lampa s paměťovou funkcí pro monitor, pracovnu, svorkovná, bravzurg Stolní lampa LED stmívatelná, 24 W

#ad
bravzurg #ad - 1800lm kancelářská lampa na psací stůl je vybavena citlivým světelným senzorem, který se může v závislosti na intenzitě okolního světla automaticky nastavit na nejvhodnější stupeň jasu pro pracovní prostředí. Má také paměťovou funkci a funkci časování. Nadměrná dvojitá hlava s extra velkou 78cm dvojitou hlavou tato 24w stolní lampa rozzáří celý váš psací stůl.

Pro práci, sledování, kreslení, učení, čtení a hraní na velké pracovní ploše. Maximální výška je 80 cm. Co dostanete stolní lampa bravzurg 24 w led 1, síťový zdroj × 1, 1 × návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Dné oslnění a blikání obrazovky je vybaven 45° úhlovou led diodou a bočním osvětlením, neoslňující, bez UV záření, osvětluje pouze plochu a klávesnici. Stabilní klip podporuje desku stolu o tloušťce 5, s lepším odváděním tepla.

Režimy osvětlení multi scene obsahuje 5 stupňů jasu a 5 barevných teplot 3200 k-6500 k. Nastavitelná výška a úhel hliníkové pouzdro je odolné proti poškrábání a má dlouhou životnost, sklon a úhel vyzařování volně nastavit, než si člověk myslí. Bez blikání, kteří dlouho pracují a čtou, chrání oči lidí, před zraněním. Tato led stolní lampa je ideální pro práci doma. 2 otočné hřídele nabízejí celou řadu možností, 5 cm, pro vaši práci pohodlnější, výšku, šetří místo a udržuje stůl čistý.
Značkabravzurg #ad
VýrobceHuizhou Ledsun Lighting Co.,Ltd. #ad
Výška3.23
Délka17.28
Hmotnost2.07
Šířka8.7
Číslo díluXJ01
ModelkaXJ01

10. BenQ

#ad

Inženýry, BenQ WiT e-Reading LED lampa na psací stůl vyvinutá pro monitory, architekty, teplá/studená bílá, studování, stmívatelná, vhodná pro designéry, hraní her ergonomická, stříbrná G

#ad
BenQ #ad - Rozsah dodávky: benq wit - e-Reading svítidlo stříbrné. Otočným knoflíkem lze flexibilně přizpůsobit teplotu barvy 3000 K až 5700 K a jas potřebám při čtení. Výška a úhel svítidla lze individuálně nastavit podle potřeby. Integrovaný senzor detekuje okolní světlo, aby se snížilo odrazy a odrazy na displejích. Díky technologii smile curve rovnoměrné světlo bez blikání až ke skříni psacího stolu.
ZnačkaBenQ #ad
VýrobceBenQ #ad
Výška24.38
Délka8.7
Hmotnost10.4
Šířka8.7
Číslo dílu9H.W3PWT.ASY
ModelkaAR15_D