Top 10 TOZO Bluetooth Kopfhörer – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOZO

#ad

Dual Mic Call Noise Cancelling, vodotěsná sluchátka do uší IPX8, TOZO Bezdrátová sluchátka T20 Bluetooth, doba hraní 48,5 hodin s LED digitálním displejem, 10 mm širokopásmový reproduktor pro

#ad
TOZO #ad - Při nabíjení pouzdra bliká LED kontrolka od 1 do 100 Podmanivý stereofonní zvuk tozo t20 má reproduktor o průměru 10 mm a je vybaven nejnovějším reproduktorem moving-coil-horn s větším dynamickým ovladačem. Nabíjecí pouzdro podporuje jak bezdrátové nabíjení, tak i nabíjení přes USB-C kabel. Doba hraní a led zobrazení proudu v reálném čase na jedno nabití můžete cca 13 hodin.

Kromě toho jsou bezdrátová sluchátka vybavena digitálním led displejem, 5 hod. Vylepšená membránová plocha reproduktoru t20 je o 56, 3 % větší než u předchozí generace a zajišťuje lepší výkon při nízkých frekvencích, díky čemuž je zvuk plnější a živější než kdy dříve. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. Podpora aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím.

Tato sluchátka mají zakřivený, díky čemuž se pohodlně nosí i po delší dobu a při sportu nevypadávají. Enc s duálním mikrofonem potlačení šumu tozo t20 bluetooth sluchátka duální mikrofon vybavena nejnovější vibrační cívkou horn reproduktor s většími dynamickými ovladači. 48, 5 hodin navíc. Ipx8 waterproof & comfort fit díky třídě vodotěsnosti ipx8 mohou tato bezdrátová sluchátka účinně zabránit poškození vodou, ergonomický design do uší, potem a deštěm, takže se můžete soustředit na trénink a užívat si své outdoorové aktivity.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška1.57
Délka3.35
Hmotnost0.13
Šířka3.31
Číslo díluTOZO T20
ModelkaT20

2. TOZO

#ad

IPX8 wasserdicht In Ear Kopfhörer, TOZO T20 Bluetooth Kopfhörer kabellos 48,5 Stdn. Spielzeit mit LED-Digitalanzeige, Dual Mic Call Noise Cancelling 10mm Breitbandlautsprecher für Sport Arbeit, Blau

#ad
TOZO #ad - Die verbesserte membranfläche des t20-lautsprechers ist um 56, 3 % größer als bei der vorherigen Generation und sorgt für eine bessere Leistung bei den niedrigen Frequenzen, wodurch der Klang voller und lebendiger als je zuvor wird. Ipx8 waterproof & comfort fit dank der wasserdichtigkeitsklasse ipx8 können diese kabellosen ohrhörer schäden durch Wasser, Schweiß und Regen effektiv verhindern, ergonomisches In-Ear-Design, sodass Sie sich auf Ihr Training konzentrieren und Ihre Outdoor-Aktivitäten genießen können.

Spielzeit und 48, 5 zusätzliche stdn. Mit dem komfort der tozo app können sie ganz einfach zwischen verschiedenen EQs umschalten und Ihre Lieblingsmusik jederzeit und überall genießen - für das ultimative personalisierte Hörerlebnis. Enc mit dual-mikrofon rauschunterdrückung tozo t20 bluetooth-kopfhörer dual-mikrofon eingebaut ausgestattet die neueste Schwingspule Horn-Lautsprecher mit größeren dynamischen Treiber. Unterstützung der tozo app genießen sie verschiedene musikstile mit der tozo app, die eine große auswahl an eQs bietet, um den Klang an Ihre Vorlieben anzupassen.

Und das ladeetui unterstützt sowohl das kabellose Laden als auch das Laden per USB-C-Kabel. Diese kopfhörer haben ein gebogenes, wodurch sie auch über einen längeren Zeitraum hinweg bequem zu tragen sind und beim Sport nicht herausfallen. Mit dem kompakten Ladeetui nutzen. Fesselnder stereoklang tozo t20 verfügt über einen lautsprecher mit 10 mm durchmesser und ist mit dem neuesten moving-Coil-Horn-Lautsprecher mit größerem dynamischen Treiber ausgestattet.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška0.83
Délka1.23
Šířka0.98
Číslo díluT2003
ModelkaT20

3. TOZO

#ad

10 mm širokopásmový reproduktor pro, Dual Mic Call Noise Cancelling, IPX8 vodotěsná sluchátka do uší, 48,5 hodiny. Doba hraní s LED digitálním displejem, TOZO Bezdrátová sluchátka T20 Bluetooth

#ad
TOZO #ad - Nabíjecí pouzdro podporuje jak bezdrátové nabíjení, tak i nabíjení přes USB-C kabel. Ipx8 waterproof & comfort fit díky třídě vodotěsnosti ipx8 mohou tato bezdrátová sluchátka účinně zabránit poškození vodou, ergonomický design do uší, potem a deštěm, takže se můžete soustředit na trénink a užívat si své outdoorové aktivity.

Podmanivý stereofonní zvuk tozo t20 má reproduktor o průměru 10 mm a je vybaven nejnovějším reproduktorem moving-coil-horn s větším dynamickým ovladačem. Kromě toho jsou bezdrátová sluchátka vybavena digitálním LED displejem, který zobrazuje stav energie nabíjecího pouzdra a bezdrátových sluchátek v reálném čase. Enc s duálním mikrofonem potlačení šumu tozo t20 bluetooth sluchátka duální mikrofon vybavena nejnovější vibrační cívkou horn reproduktor s většími dynamickými ovladači.

S kompaktním nabíjecím pouzdrem. Při nabíjení pouzdra bliká LED kontrolka od 1 do 100 Doba hraní a led zobrazení proudu v reálném čase na jedno nabití můžete cca 13 hodin. Tato sluchátka mají zakřivený, díky čemuž se pohodlně nosí i po delší dobu a při sportu nevypadávají. Doba hraní a 48, 5 hodin navíc. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. 48, 5 hod.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška1.57
Délka3.35
Šířka3.31
Číslo díluT2007
ModelkaT20

4. TOZO

#ad

TOZO Bezdrátová sluchátka T20 Bluetooth 48,5 hod. Doba hraní s LED digitálním displejem, IPX8 vodotěsná sluchátka do uší, Dual Mic Call Noise Cancelling, 10 mm širokopásmový reproduktor pro sportovní

#ad
TOZO #ad - Potlačení šumu můžete poslouchat velmi zřetelně, zatímco telefonní hovory, které vám pomohou s realističtějším zvukem volání a přehráváním vaší hudby. Při nabíjení pouzdra bliká LED kontrolka od 1 do 100 Podpora aplikace tozo app vychutnejte si různé hudební styly s aplikací tozo český jazyk nelze zaručit, která nabízí velký výběr ekvalizérů pro přizpůsobení zvuku vašim preferencím.

Doba hraní a led zobrazení proudu v reálném čase na jedno nabití můžete cca 13 hodin. Doba hraní a 48, který zobrazuje stav energie nabíjecího pouzdra a bezdrátových sluchátek v reálném čase. S komfortem aplikace tozo můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými ekvalizéry a užívat si svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – pro ultimativní personalizovaný zážitek z poslechu. 48, 5 hod. Ipx8 waterproof & comfort fit díky třídě vodotěsnosti ipx8 mohou tato bezdrátová sluchátka účinně zabránit poškození vodou, takže se můžete soustředit na trénink a užívat si své outdoorové aktivity.

Kromě toho jsou bezdrátová sluchátka vybavena digitálním LED displejem, tak i nabíjení přes USB-C kabel. S kompaktním nabíjecím pouzdrem. Tato sluchátka mají zakřivený, potem a deštěm, ergonomický design do uší, díky čemuž se pohodlně nosí i po delší dobu a při sportu nevypadávají. Podmanivý stereofonní zvuk tozo t20 má reproduktor o průměru 10 mm a je vybaven nejnovějším reproduktorem moving-coil-horn s větším dynamickým ovladačem.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška1.57
Délka3.35
Šířka3.31
Číslo díluT2006
ModelkaT20

5. TOZO

#ad

TOZO Bezdrátová sluchátka Golden X1 Bluetooth Balanced Armature, okolí a aktivní potlačení hluku, hybridní dynamické ovladače, černá hvězda, OrigX Pro, sluchátka do uší, LDAC & Hi-Res Audio bezdrátová

#ad
TOZO #ad - Kromě toho sluchátka tozo x1 in ear získala také bezdrátovou certifikaci JAS Japan Audio Association Hi-Res High-Resolution Audio pro vynikající kvalitu. Ponořte se do světa hudby. Může dokonce reprodukovat nadzvukový zvuk delfínů. Origx pro vysoká kvalita zvuku hightech sluchátka tozo x1 podporují vysoce kvalitní zvukovou technologii orig x, která podporuje 12 Hz až 44, technologii s širokou frekvenční šířkou pásma, 1 kHz a perfektně reprodukuje zvukovou estetiku.

6 zabudovaných mikrofonů s technologií potlačení okolního hluku může blokovat 90 % hluku na pozadí a snížit okolní hluk až o 42 dB, potlačení hluku podtrhuje efekt volání. S vysoce kvalitní zvukovou technologií origx a hi-res Audio Wireless splňují sluchátka TOZO Golden X1 Bluetooth i ty nejnáročnější audiofily. Ldac hd audio dekódování sluchátka tozo x1 jsou vybaveny technologií ldac a mohou přenášet hudbu s 24bit/96 khz také známou jako audio hudba s vysokým rozlišením přes Bluetooth rychlostí až 990 kbit/s, což odpovídá trojnásobnému přenosu dat ve srovnání s běžným Bluetooth SBC.

Je schopen reprodukovat výšky až 44, 1 khz, což je vyšší než 20 kHz, které lidé slyší. Hybridní dynamický ovladač tozo golden x1 kombinuje na míru vyváženou armaturu a 12mm dynamické ovladače v jediném krytu špuntů do uší a vytváří harmonické výšky a basy pro ultimativní kvalitu zvuku. Balanced armature driver je schopen výborně reprodukovat vysokofrekvenční zvuky jako kytarový kov, diskantní činely pro bicí nástroje atd. Aktivní a potlačení okolního hluku díky aktivnímu potlačení hluku si můžete užívat hudbu bez zvýšení hlasitosti a funkce potlačení hluku bez hudby, abyste usnuli v letadle nebo vlacích.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška0.78
Délka1.02
Šířka0.84
Číslo díluX1004
ModelkaX1

6. TOZO

#ad

Okolí a aktivní sluchátka s potlačením hluku, TOZO Bezdrátová sluchátka Golden X1 Bluetooth Balanced Armature a hybridní dynamický ovladač, LDAC & Hi-Res Audio bezdrátová, OrigX Pro, modrá

#ad
TOZO #ad - Aktivní a potlačení okolního hluku díky aktivnímu potlačení hluku si můžete užívat hudbu bez zvýšení hlasitosti a funkce potlačení hluku bez hudby, abyste usnuli v letadle nebo vlacích. Ldac hd audio dekódování sluchátka tozo x1 jsou vybaveny technologií ldac a mohou přenášet hudbu s 24bit/96 khz také známou jako audio hudba s vysokým rozlišením přes Bluetooth rychlostí až 990 kbit/s, což odpovídá trojnásobnému přenosu dat ve srovnání s běžným Bluetooth SBC.

S vysoce kvalitní zvukovou technologií origx a hi-res Audio Wireless splňují sluchátka TOZO Golden X1 Bluetooth i ty nejnáročnější audiofily. Může dokonce reprodukovat nadzvukový zvuk delfínů. Hybridní dynamický ovladač tozo golden x1 kombinuje na míru vyváženou armaturu a 12mm dynamické ovladače v jediném krytu špuntů do uší a vytváří harmonické výšky a basy pro ultimativní kvalitu zvuku. Balanced armature driver je schopen výborně reprodukovat vysokofrekvenční zvuky jako kytarový kov, diskantní činely pro bicí nástroje atd.

Balanced armature driver & hi-res audio s hi-res audio, 1 khz, což je vyšší než 20 khz, x1 je mnohem lepší při manipulaci s výškami. Je schopen reprodukovat výšky až 44, které lidé slyší. Origx pro vysoká kvalita zvuku hightech sluchátka tozo x1 podporují vysoce kvalitní zvukovou technologii orig x, která podporuje 12 Hz až 44, technologii s širokou frekvenční šířkou pásma, 1 kHz a perfektně reprodukuje zvukovou estetiku.6 zabudovaných mikrofonů s technologií potlačení okolního hluku může blokovat 90 % hluku na pozadí a snížit okolní hluk až o 42 dB, potlačení hluku podtrhuje efekt volání.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Číslo díluX1002
ModelkaX1

7. TOZO

#ad

LDAC & Hi-Res Audio bezdrátová, TOZO Bezdrátová sluchátka Golden X1 Bluetooth Balanced Armature a hybridní dynamický ovladač, okolí a aktivní potlačení hluku sluchátka černá, OrigX Pro

#ad
TOZO #ad - Kromě toho sluchátka tozo x1 in ear získala také bezdrátovou certifikaci JAS Japan Audio Association Hi-Res High-Resolution Audio pro vynikající kvalitu. Může dokonce reprodukovat nadzvukový zvuk delfínů. Origx pro vysoká kvalita zvuku hightech sluchátka tozo x1 podporují vysoce kvalitní zvukovou technologii orig x, technologii s širokou frekvenční šířkou pásma, která podporuje 12 Hz až 44, 1 kHz a perfektně reprodukuje zvukovou estetiku.

Ldac hd audio dekódování sluchátka tozo x1 jsou vybaveny technologií ldac a mohou přenášet hudbu s 24bit/96 khz také známou jako audio hudba s vysokým rozlišením přes Bluetooth rychlostí až 990 kbit/s, což odpovídá trojnásobnému přenosu dat ve srovnání s běžným Bluetooth SBC. Balanced armature driver je schopen výborně reprodukovat vysokofrekvenční zvuky jako kytarový kov, X1 je mnohem lepší při manipulaci s výškami. Ponořte se do světa hudby. 6 zabudovaných mikrofonů s technologií potlačení okolního hluku může blokovat 90 % hluku na pozadí a snížit okolní hluk až o 42 dB, potlačení hluku podtrhuje efekt volání.

Je schopen reprodukovat výšky až 44, což je vyšší než 20 kHz, diskantní činely pro bicí nástroje atd. Hybridní dynamický ovladač tozo golden x1 kombinuje na míru vyváženou armaturu a 12mm dynamické ovladače v jediném krytu špuntů do uší a vytváří harmonické výšky a basy pro ultimativní kvalitu zvuku. Aktivní a potlačení okolního hluku díky aktivnímu potlačení hluku si můžete užívat hudbu bez zvýšení hlasitosti a funkce potlačení hluku bez hudby, abyste usnuli v letadle nebo vlacích. Balanced armature driver & hi-res audio s hi-res audio, 1 khz, které lidé slyší.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška1.97
Délka2.76
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo díluX1
ModelkaX1

8. TOZO

#ad

Lehká bezdrátová sluchátka do uší zabudovaný mikrofon, bezdrátová Bluetooth 5.3, TOZO A1 Mini Bluetooth sluchátka, sluchátka pro nošení kompatibilní s malými uši, černá

#ad
TOZO #ad - Stereo sound quality 6 mm reproduktor sluchátek tozo a1 ohrbuds nabízí silný a široký rozsah zvuku, díky kterému jsou výšky plné dynamiky a basy silné. Chytré dotykové ovládání sluchátka a1 podporují dotykové ovládání pro obě uši a umožňují pohodlné ovládání ovládání hlasitosti, předchozí/následující skladby, pauzy a příjmu hovorů a ovládání hlasového asistenta.

Bluetooth 5. 3 a dlouhé spojení na dálku s technologií bluetooth 5. 3 nabízí a1 vynikající kvalitu zvuku a silný signál, takže při poslechu hudby nebo telefonování do 12 metrů není spojení přerušeno. Ultra lehké a kompatibilní pro malé uši povrch a úhel sluchátek a1 ve vnitřním uchu byly několikrát vyleštěny a vylepšeny, což je tak lehké jako pírko a diskrétní v uchu. Ergonomický design nabízí pohodlný a bezpečný tvar, aby bylo dosaženo rovnováhy mezi krásou a pohodlím a pohodlně se nosí.

Pokrokový bluetooth čip zajišťuje, že zvuk, který reprodukují sluchátka, je mnohem hezčí a příjemnější a je vhodný pro sport nebo domácí kancelář. Dlouhá výdrž baterie s kapacitou 40 mah pro sluchátka a 400 mah pro nabíjecí pouzdro má sluchátka životnost 6 hodin při běžném používání 60% hlasitost, zatímco nabíjecí pouzdro vydrží 24 hodin na 3 nabití, což vám poskytne vynikající zážitek s dlouhou výdrží. Rovněž váží jedno sluchátko pouze 3, 7 g, který je vhodný zejména pro sport, trénink a fitness.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška0.85
Délka0.88
Hmotnost0.18
Šířka0.85
Číslo díluA1
ModelkaA1

9. TOZO

#ad

Mikrofonem, sportovní dotyková ovládání, do uší, bezdrátová Bluetooth sluchátka s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, TOZO Bezdrátová Bluetooth sluchátka T6, Premium Sound Bass černá

#ad
TOZO #ad - Obaly na sluchátka lze dokonce umýt vodou nebo mýdlem. Smart touch control speciální funkce dotykového ovládání je pohodlnější. Pouze v jednom kroku můžete jednoduše zadat nastavení Bluetooth mobilního telefonu pro spojení sluchátek.

Vodotěsné ipx8 vnitřní nanovrstva sluchátek umožňuje vodotěsnost až 1 metr po dobu 30 minut. 55 minut nabíjení přes USB kabel. Je vhodný pro sport, aby se zabránilo vodě. Párovací párování vyjměte 2 náhlavní sady z ladekoffer a spojte se automaticky. Tozo t6 podporuje hsp, hfp, a2dp a avrcp, čímž se výrazně zlepšuje přenosová rychlost a dosahuje zážitku z poslechu s nízkou latencí. Nabíjení kdekoliv a kdykoli více než 6 hodin poslechu jedním nabitím.

Méně než 2 hodiny nabíjení přes bezdrátovou nabíječku. 3 technologie. Můžete jej jednoduše ovládat bez používání telefonu. Tipy pro přehrávání hudby, zastavení a přijetí hovorů, dvakrát klepnout pro skákání vpřed / vzadu, stiskněte dlouho, aby se přizpůsobila hlasitosti. Ideální pro pocení ve fitness studiu. Bluethooth 5, 3 použijte nejpokrokovější bluetooth 5. Celkem 30 hodin hraní s nakládací dekorací.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška0.59
Délka0.59
Hmotnost0.01
Šířka0.79
Číslo díluT1117
ModelkaT6
Záruka2 Jahre

10. TOZO

#ad

Bluetooth kompatibilní s malými uši, lehká bezdrátová sluchátka do uší, TOZO A1 Mini Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3, snadné nošení, zelená, vestavěný mikrofon

#ad
TOZO #ad - Ultra lehké a kompatibilní pro malé uši povrch a úhel sluchátek a1 ve vnitřním uchu byly několikrát vyleštěny a vylepšeny, který je vhodný zejména pro sport, což je tak lehké jako pírko a diskrétní v uchu. Dlouhá výdrž baterie s kapacitou 40 mah pro sluchátka a 400 mah pro nabíjecí pouzdro má sluchátka životnost 6 hodin při běžném používání 60% hlasitost, zatímco nabíjecí pouzdro vydrží 24 hodin na 3 nabití, což vám poskytne vynikající zážitek s dlouhou výdrží.

Ergonomický design nabízí pohodlný a bezpečný tvar, aby bylo dosaženo rovnováhy mezi krásou a pohodlím a pohodlně se nosí. Stereo sound quality 6 mm reproduktor sluchátek tozo a1 ohrbuds nabízí silný a široký rozsah zvuku, že zvuk, díky kterému jsou výšky plné dynamiky a basy silné. Rovněž váží jedno sluchátko pouze 3, 7 g, trénink a fitness. Chytré dotykové ovládání sluchátka a1 podporují dotykové ovládání pro obě uši a umožňují pohodlné ovládání ovládání hlasitosti, předchozí/následující skladby, pauzy a příjmu hovorů a ovládání hlasového asistenta.

Pokrokový bluetooth čip zajišťuje, který reprodukují sluchátka, je mnohem hezčí a příjemnější a je vhodný pro sport nebo domácí kancelář. Bluetooth 5. 3 a dlouhé spojení na dálku s technologií bluetooth 5. 3 nabízí a1 vynikající kvalitu zvuku a silný signál, takže při poslechu hudby nebo telefonování do 12 metrů není spojení přerušeno.
ZnačkaTOZO #ad
VýrobceTOZO #ad
Výška0.85
Délka0.88
Hmotnost0.08
Šířka0.85
Číslo díluAU-A1005
ModelkaA1