Top 10 Video Grabber Windows 11 – Konvertory videa

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AMANKA

#ad

AMANKA Převodník Scart na HDMI kabel, adaptér a Scart kabel Full HD 1080P Video Audio převodník pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd

#ad
AMANKA #ad - Scart na hdmi adaptér adaptér scart na hdmi s kable je upgrade ze scart na hdmi konvertoru na trhu. Převodník scart na hdmi automaticky rozpozná a mění složený signál na výstup 1080p 60 Hz, takže video žije a nabízí nejostřejší a nejrealističtější HD obrazy. Upozornění: podporuje pouze Scart na HDMI.

Balení: 1 x scart na hdmi konvertor 、1 x hdmi kabel 、1 x dc / 5v síťový konektor mix starých a nových síťových konektorů, knižní plug and play. Vstup scart: paL, NTSC3. Amanka vám nabízí technickou podporu a záruku. Plug and playscart na hdmi konvertor je lehký a přenosný produkt, není nutná instalace ovladače, zasíláno bez rozdílu 、1 x uživatelská příručka nemusíte kupovat kabely, jednoduchá instalace a používání. Vysoké rozlišení hdmi 1080p, vysoce kvalitní technologie škálování pro vstupní rozlišení. Adaptér scart na hdmi s kabelem adaptér scart to hdmi je vybaven kabelem scart a usb kabel.

Hdmi výstup přiložený, NTSC4. Iroce kompatibilníscart adapterkable podporuje standardní tv systémový výstup ntsc a pal; pokročilé zpracování signálu nabízí pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností, barvou, PAL / N, rozlišením a detaily. Kabel adaptéru scart na hdmi mění analogové scart kompozitní video a audio signály a FL/FR stereo audio signály na digitální HDMI signály. Adaptér od scart na hdmi je vhodný pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd.
ZnačkaAMANKA #ad
VýrobceAMANKA #ad

2. VIDBOX

#ad

VIDBOX Sada pro konverzi videa

#ad
VIDBOX #ad - Zachyťte staré pásky vhs, beta, 8 mm nebo videokamery a převeďte je na DVD nebo jiné digitální formáty. Upozornění: produkt sady vidbox video conversion suite obsahuje dvě karty ke stažení softwaru, které obsahují licenci klíče produktu a odkazy ke stažení pro každý software – jednu pro Windows, jednu pro Mac.

Systémové požadavky na pc: jiné videorekordéry nebo videokamery pro video konverzi, videokamera 8 mm, S-VHS, DVD přehrávač, jiné kabely specifické pro hráče podle potřeby. Mac systémové požadavky: kompatibilní video přehrávače: vcr vhs, avchd, mini dv, tv, dvd vypalovačka pro vypalování dvd, hdv, dv, betamax, herní konzole a další.

Ideální pro začátečníky: podrobné pokyny vás provedou procesem. Rozsah dodávky: usb videozáznamník, 2 návody k rychlému spuštění, kabel Cinch-AV, USB kabel, 2 softwarové karty ke stažení. Podporuje windows pc a mac. Zachyťte staré pásky vhs, beta, 8 mm nebo videokamery a převeďte je na DVD nebo jiné digitální formáty.
ZnačkaVIDBOX #ad
VýrobceVIDBOX #ad
Výška7.5
Délka5.38
Hmotnost0.01
Šířka2.13
Číslo díluVCS2M
ModelkaVCS2M

3. DNT

#ad

DNT Digitalizátor videa Grabstar AV, S-Video, ukládá na USB/SD média, 8,9 cm LCD displej 3,5"

#ad
DNT #ad - Upozornění prosím vždy zkontrolujte, zda používáte nejnovější verzi firmwaru. Vhodné pro videorekordér vhs, videokameru, Video 8, betamax, kameru a mnoho dalších analogových zdrojů. V menu zařízení grabstar av si můžete prohlédnout aktuální verzi firmwaru.

Velký 8, 9cm barevný displej pro kontrolu a přehrávání. S grabstar av pohodlně převádíte analogové videozáznamy z rodinných oslav, výročí, prázdnin a jiných událostí do digitálního formátu MP4. Ukládá nahrávky přímo na sd/sdhc paměťovou kartu, USB flash disk nebo externí USB pevný disk. Integrovaný videopřehrávač: Přenos záznamu přes HDMI na TV.

Provoz přes dodávaný usb napájecí zdroj 5 VDC/1 A. Aktuálně platný firmware je v210317DNT / stav: 17. 03. 2021. Vhodné pro nahrávání/archivaci téměř všech analogových video zdrojů. Rozsah dodávky: 1 x video - digitalizátor grabstar av 1 x usb síťový zdroj 1x Micro - USB kabel 1 X RCA - Cinch kabel 1 x ovládací výkon.
ZnačkaDNT #ad
Výrobcednt #ad
Výška0.98
Délka6.3
Hmotnost0.34
Šířka2.95
Číslo díluDNT000010
ModelkaDNT000010
ZárukaDvouletá záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce

4. DNT

#ad

Game Capture, vhodný také pro herní konzole, 1080p/Full HD, Digitalizátor videa Grabstar PRO, DNT000001, HDMI passthrough

#ad
DNT #ad - Digitalizujte stisknutím tlačítka své videozáznamy v rozlišení až 1080p – bez PC a síťové přípojky. Aktuálně platný firmware je v210222-DNT / stav: 22.

02. 2021. Ukládá nahrávky přímo na sd/sdhc paměťovou kartu až 128 gb, usb flash disk až 128 GB nebo externí USB pevný disk až 4 TB. V menu zařízení grabstar pro si můžete prohlédnout aktuální verzi firmwaru. Upozornění prosím vždy zkontrolujte, zda používáte nejnovější verzi firmwaru. Velký 8, 9cm barevný displej 3, 5" pro kontrolu a přehrávání snímků. Konektor mikrofonu pro nahrávání živých komentářů a integrovaný reproduktor pro reprodukci zvuku na přístroji.
ZnačkaDNT #ad
Výrobcednt Innovation GmbH #ad
Výška0.98
Délka2.95
Hmotnost0.48
Šířka6.3
Číslo díluDNT000001
ModelkaDNT000001
ZárukaDva roky od data nákupu prostřednictvím prodejce

5. DNT

#ad

Dnt Audio digitalizátor Grabstar Audio, převeďte své analogové nahrávky do digitálního formátu MP3, DNT000012

#ad
DNT #ad - Připojení: audio vstup 3, mini-usb napájení, usb 2. 0, 5 mm, 5 mm jack, audio výstup 3, stereo vstup 2x Cinch, SD slot. Vhodné pro digitalizaci například kazet, zvukových pásek, audioknih atd. Samostatný provoz: pro proces digitalizace není zapotřebí žádný PC nebo PC software. Převeďte své analogové nahrávky do digitálního formátu MP3. Ukládá audio nahrávky přímo na sd kartu nebo USB paměť až 32 GB.
ZnačkaDNT #ad
Výrobcednt Innovation GmbH #ad
Výška0.94
Délka2.6
Hmotnost0.1
Šířka2.52
Číslo díluDNT000012
ModelkaDNT000012
ZárukaDvouletá záruka od data zakoupení prostřednictvím prodejce

6. AIFHDAUF

#ad

AIFHDAUF Scart na HDMI konvertor s HDMI kabelem, video audio adaptér pro Sky/DVD/STB pro zobrazení na HDTV, Scart vstup HDMI výstup

#ad
AIFHDAUF #ad - Co obdržíte: scart na hdmi konvertor, usb kabel, hdmi kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Upozornění: podporuje signál CVBS, nikoli signál RGB. Napájení probíhá přes usb mikrokabel součástí dodávky, není nutná instalace ovladačů, powerbanky nebo jiné USB napájecí přístroje.

Scart vstupní formát: podporuje zadávání pal, pal / m a pal / n standardních televizních formátů. Scart na hdmi konvertor: převeďte analogový vstup scart na hdmi 720p / 1080p výstup, který nabízí realističtější HD zobrazení. Plug and play: lehký a přenosný, který lze připojit na většinu 5v usb zástrček není součástí dodávky, snadná instalace a obsluha.

Upozornění: nepodporuje HDMI to Scart. Iroká kompatibilita: scart vstupní rozhraní - dvd, Blu-Player, set top Box, Sky nebo jiná zařízení s výstupním konektorem Scart. Hdmi výstupní formát připojit na hdtv nebo monitor: kompatibilní s HDMI1. 3, ntsc4. 43, ntsc3. 58, secam, podporuje výstup 720p / 1080p.
ZnačkaAIFHDAUF #ad
VýrobceAIFHDAUF #ad
Výška0.59
Délka1.57
Hmotnost0.35
Šířka2.76
Číslo díluFHFJ987
ModelkaZHQSK67

7. CSL-Computer

#ad

CSL, AV kompozitní adaptér, nabíjecí kabel, výstup 720p a 1080p FullHD, kompatibilní s Pal a NTSC, RCA na HDMI konvertor, audio video adaptér, pro videokamery videorekordéry herní konzole

#ad
CSL-Computer #ad - Playstation 1 a 2, nintendo nes, sneS, Sega Saturn/ Mega Drive/Genesis 1-3. Av composite na hdmi konvertor rozšiřuje analogové videorekordéry nebo také klasické herní konzole o hdmi výstup. Na konvertoru je nyní k dispozici HDMI výstup. Lze použít ihned po připojení k napájení.

Na konvertoru můžete přepínat mezi 720p a 1080p. Vhodné pro analogové videorekordéry, xbox první generace, wii u s možností adaptéru, super nintendo, n 64, videokamery, nintendo wii, gamecube, starší DVD a Blu-ray přehrávače a herní konzole: např. Rozlišení: 1280 x 720 nebo 1920 x 1080 @24-29 hz, v závislosti na vstupním signálu. Plug & play, není nutná žádná instalace. 303577. Pro napájení připojte konvertor na 5v nabíjecí výstup pomocí přiloženého USB kabelu.

Již si můžete užívat své filmové poklady na moderních obrazovkách a při hraní klasických videoher si užívat vzpomínek. Přiložený trojitý adaptér zdířka na zdířce umožňuje připojení konvertoru k proprietárním kabelům výrobců konzolí. Kompatibilita: hdmi adaptér je vhodný pro formát pal a ntsc. Zajistěte, aby vaše koncové zařízení podporovalo odpovídající rozlišení. K tomu jednoduše zasuňte tři konektory RCA do zdířek zdrojového přístroje.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška1.54
Délka0.63
Hmotnost0.15
Šířka3.31
Číslo díluB07TXVB9PY
ModelkaB07TXVB9PY
Záruka2 roky

8. DIGITNOW!

#ad

DIGITNOW! USB 2.0 Audio Grabber Converter for Vinyl Cassette to Digital MP3 Converter Support for Mac and Windows 10/8.1/8/7 / Vista/XP

#ad
DIGITNOW! #ad - Der benutzer kann musik auf einem mp3-player, einem tragbaren CD-Player oder einer Auto-Stereoanlage oder einer Heim-Stereoanlage speichern und anhören.

Lieferung mit professioneller Audioerfassungs- / Konvertierungssoftware Audacity und Online-Aktualisierung. Audio capture card, plug and play, kein zusätzliches Netzteil. Einfache aufnahme über Mikrofon / Line In / AUX-Eingang. Einfache aufnahme von live-audio oder Übertragung von analogen in digitale Formate wie MP3, einem Computer, WAV. Usb-audio-grabber mit 3, über usb an pc angeschlossen, 5-mm- und r / l-audioanschlusseingang, Audio auf Computer aufzeichnen und in MP3 / WAV konvertieren. Unterstützendes betriebssystem: windows 10 / vista / 8. 1 / 8/7 / xp, mac os 1011 und mehr.
ZnačkaDIGITNOW! #ad
VýrobceDIGITNOW! #ad
Výška5.6
Délka2.01
Hmotnost0.16
Šířka6.5
Číslo díluBR605-US
ModelkaDIGITNOW

9. Wrugste

#ad

Adaptér AV na HDMI, podpora kompozitního adaptéru na HDMI 1080P, Wrugste Převodník RCA na HDMI, PAL/NTSC kompatibilní s WII/WII U/PS one/PS2/PS3/STB/Xbox/VHS/VCR/Blue-Ray DVD atd.

#ad
Wrugste #ad - Rca na hdmi adaptér: vstup: rca, výstup: hdmi; převádí analogový kompozitní vstup na HDMI 1080p nebo 720p výstup. Kompozitní konvertor na hdmi, široce rozšířený pro projektor ps2 / ps3 / stb / vhs / vcr/Blue Ray DVD Player upozornění: Lze použít pouze tehdy, pokud je PS2 nastaven na výstup RGB. Av na hdmi konvertor podporuje pal, secam, ntsc4. 43, ntsc3. 58, pal/m, pal/n tv formát. Plug and play: snadná instalace a obsluha, napájení přes externí USB kabel. Rozsah dodávky: rca na hdmi konvertor, USB kabel, hdmi kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaWrugste #ad
VýrobceWrugste #ad
Hmotnost0.33

10. Startekvision

#ad

Startekvision USB 3.0 Rahmen Video Grabber Tragbarkeit analogen und digitalen Bearbeitung 1080P 60 fps HDMI oder 3 G-SDI/HD-SDI-Eingang Video Capture Card inkl. Treiber Golden

#ad
Startekvision #ad - Der video grabber erfasst Video auf Ihren PC und der Grabber kompatibel mit Microsoft DirectShow. Uvc- und uac kompatibel, 8. 1, yuv422 video ausgang, gleichzeitige erfasst mit audio-& # xff0 C; es können unterstützt Windows XP, 7, 10; Mac OS, Linux. Kompakte größe 9, 9 x 6, 9 x 1, 8 cm. Der video grabber erfasst high-definition-hdmi- oder 3 g-sdi/hd-sdi-Video-Stream, die Auflösungen bis zu 1920 × 1200 @ 60 fps. Echte pnp, usb-stromversorgung, keine Treiber erforderlich, keine externe Stromversorgung nötig.
ZnačkaStartekvision #ad
VýrobceStartekvision #ad
Výška2.7
Délka3.9
Šířka0.7
Číslo dílu4328474071