Top 10 Wandpaneele In Marmoroptik – 240×120 cm PVC Wandverkleidung – Kamenné dlaždice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tocdesign

#ad

Koupelnám, tocdesign | Nástěnný panel v mramorovém vzhledu / žulový vzhled – alternativa k přírodnímu kameni, kuchyňským obkladačkám – ideální pro zadní stěnu kuchyně,, obkládacím obkladačkám

#ad
tocdesign #ad - Ezání se provádí pomocí řezacího nože nebo flex. Jednoduše připevněte – panely můžete připevnit sami. Panely se snadno udržují a lze je otřít jednoduchým čističem skla. Jednoduše se aplikují pomocí montážního lepidla a v případě potřeby je lze rychle opět uvolnit.

Vysoká kvalita – nástěnná dlaždice ve vzhledu žuly vytváří na vašich stěnách skutečný vzhled přírodního kamene. Tocdesign - sedíme v soest/vestfálsku a specializujeme se na nástěnné prvky pro vaše stěny. Alternativa k dlaždicím z přírodního kamene – panely ve formátu 120 cm x 60 cm jsou výhodnou alternativou drahých a těžkých dlaždic. Panely jsou s 3 kg na panel výrazně lehčí než běžné dlaždice z přírodního kamene.

Objednejte si vždy 1 vzorek požadované varianty, abyste vytvořili dojem. Panely se lepí na stěnu nárazem při nárazu. Jednoduše naneste montážní lepidlo bodově na zadní stranu panelu a přitiskněte na stěnu. V případě potřeby lze vytvořit také spáru a vyplnit spárovací hmotou nebo silikonem. V případě dotazů nebo připomínek nás můžete kdykoliv kontaktovat.
Značkatocdesign #ad
Výrobcetocdesign #ad
Výška0.12
Délka47.24
Šířka23.62
Číslo díluOnyx Green

2. IZODEKOR

#ad

3D nástěnné panely v mramorovém designu, alternativa k koupelnové dlaždici, 244 cm x 122 cm | Black Lightning, IZODEKOR | Obložení stěn do stropu mramorový vzhled žuly

#ad
IZODEKOR #ad - Použijte lepidlo z tvrdé pěny pro savé podklady nebo montážní lepidlo na nesavé podklady. Snadná instalace – panely můžete bez problémů připevnit sami. Mnohostranné použití – tyto nástěnné panely o výšce stropu jsou ideální pro použití v celém interiéru.

V případě dotazů nás kontaktujte. S impozantní velikostí 244 cm x 122 cm a tloušťkou 3 mm nabízejí ještě působivější obložení stěn v mramorovém a žulovém designu. Snadno se udržují a lze je čistit běžným čističem skla. Můžete je připevnit na stěnu bez nárazů nebo v případě potřeby vytvořit spáru. Již 10 let jsme na trhu a rádi vám poradíme. Použitelný také komerčně v obchodech, stravování, maloobchod, výstavbách a obchodních prostorách kadeřníci, kuchyních, kavárny, chodbách, ložnicích, fitness studia, hotely, restaurace, bary atd.

Zákaznický servis – izodekor je váš expert na vysoce kvalitní nástěnné dekorace a moderní úpravu stěn. Autentický vzhled – tyto obklady ve vzhledu žuly vytvoří přirozenou krásu pravého přírodního kamene na vašich stěnách. Působivá velikost – naše nástěnné panely o výšce stropu jsou perfektním upgradem pro váš domov. Jsou oblíbené v obývacích pokojích, koupelnách a sklepech.
ZnačkaIZODEKOR #ad
VýrobceIZODEKOR #ad
Výška96.06
Délka48.03
Hmotnost39.68
Šířka0.12

3. Grace Baltic

#ad

Tetování na stěnu, akustické desky, Grace Baltic Nástěnné panely z MDF, vnitřní dekorace, materiál 3D MDF / 0,42 m2 kusy 120 cm x 35 cm x 1,5 cm tloušťka

#ad
Grace Baltic #ad - Plsť lze snadno řezat kancelářským nožem, psací potřeby, měřicí pásmo, pokud potřebujete řezat kus MDF, MDF lze snadno řezat ruční pilou. Grace baltic 0, 5 cm silný plstěný materiál vám nabízí efekt pohlcující zvuk a zvukovou izolaci.

Grace baltic diy instalace. Grace baltic moderní 3d nástěnné panely z mdf desky 1 kus = 120 cm x 35 cm x 1, 5 cm/0, 42 m². Grace baltic panely jsou vyrobeny z kvalitního materiálu MDF tloušťka 1 cm na černém filci tloušťka filcu 0, 5 cm. Potřebné nástroje pro diy instalaci silikonové lepidlo, pak ruční pilu. Grace baltic pokud máte další dotazy, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme a poradíme vám! Mdf propůjčuje akcentové stěně útulnost a komfort.
ZnačkaGrace Baltic #ad
VýrobceGrace Baltic #ad
Hmotnost5.73

4. KAISER PLASTIC

#ad

Kaiser plastic® Akustické panely | barva: dub | nástěnné panely v různých formátech | lamelová stěna z dřevěného funieru a plsti | moderní obložení stěn 120 x 60 cm

#ad
KAISER PLASTIC #ad - Za televizí. Instalace: obklady stěn lze nalepit nebo také přišroubovat na dřevěnou spodní konstrukci | nejjednodušší variantou je lepení pomocí plastového lepidla Kaiser.

Místo použití: díky jednoduchému, ale modernímu designu se nástěnné panely hodí do každého prostoru | ať už do obývacího pokoje, kompletní prostor nebo také jen módní prvky, ložnice nebo dětského pokoje a kuchyně – všude je možné použít | jednotlivé stěny, chodby, jako např. Kvalita: plastové akustické panely kaiser mají dlouhou životnost a jsou robustní | Vyrobeno z vysoce kvalitní plsti a dřevěných desek | tyto kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost.

Akustika prostoru: s plastickými akustickými panely kaiser vytvoříte příjemnou akustickou akustiku místnosti | tak vytvoříte příjemné potlačení hluku | kombinace složek z plsti a dřeva zajišťuje optimální absorpci zvuku.
ZnačkaKAISER PLASTIC #ad
VýrobceKaiser plastic GmbH #ad
Výška0.83
Délka47.24
Hmotnost11.9
Šířka23.62
Modelka120 x 60 cm

5. AS Country Stone

#ad

Obložení stěn, obchodní prostory | AS Country Stone Black White, mramorový a žulový vzhled pro interiéry, polystyrenové panely, venkovní použití, mramorový a žulový vzhled, 3D nástěnné panely

#ad
AS Country Stone #ad - Tento panel nabízí jednoduchou možnost zkrášlení vaší kuchyně, koupelny a dalších interiérů. Ať už v obývacím pokoji, kuchyni, koupelně, na chodbě nebo ve sklepě – propůjčuje každému prostoru elegantní a atraktivní vzhled.

Panely pro vlhké prostory jsou lehké a přesto mají dlouhou životnost a lze je snadno čistit jednoduchým čističem skla. Díky autentickému mramorovému vzhledu vytvoříte příjemnou atmosféru. Stěnové desky lze připevnit přímo na stávající dlaždice, a můžete je připevnit na nárazy nebo spárou, v závislosti na požadovaném vzhledu. Proměňte své prostory s našimi dekorativními panely v mramorový vzhled a zažijte působivý šarm pravého přírodního kamene v kombinaci s jednoduchým použitím našich panelů.

Směs akrylu a polyesteru s lesklým vzhledem mramoru. Probouzejte své stěny k životu s naším vysoce kvalitním nástěnným panelem v mramorovém vzhledu. Ezání probíhá bez námahy pomocí řezacího nože.
ZnačkaAS Country Stone #ad
VýrobceAS Country Stone #ad
Výška0.12
Délka47.24
Hmotnost4.41
Šířka23.62
Číslo díluBlack White

6. Novecrafto

#ad

Kamenná dekorace, 3D nástěnné panely z PVC – sada s 10 panely | 4,6 m2 – pro vnitřní stěny, vzhled kamene, obložení stěn, šedé obložení stěn, PVC nástěnné panely

#ad
Novecrafto #ad - Panely jsou duté a jsou zasílány pečlivě naskládané. Každé obložení stěn ve vzhledu kamene má rozměry 98 cm × 48, takže můžete pomocí panelu zakrýt horní plochu 0, 9 cm, 47 m2. Dekorativní plastové panely se hodí pro různé typy stěn a mohou skrýt všechny druhy vad na stěnách.

Tyto obklady lze snadno přistřihnout a připevnit na jakýkoliv typ stěny. Vše, co potřebujete, je lepidlo a pár standardních nástrojů. Po montáži tapety 3d se stěna svým nerovným povrchem podobá povrchu pravé cihly – kamenná tapeta není vyrobena z hladkého, potištěného papíru. Přitom nemusíte utrácet jmění za montážní tým a můžete si sami upevnit 3D panely obložení stěn. Kamenné tapety nabízejí funkční řešení pro úpravu vnitřních stěn. Pro lepší ilustraci si prosím prohlédněte obrázky.

Zastrčte celou stěnu nebo jen její část – určete, kolik nástěnných panelů potřebujete pro svůj projekt. Dlaždice, obývacím pokoji, v koupelně, barvu nebo tapetu, kanceláři nebo v jakékoli jiné místnosti. Jsou ideální pro zadní stěny kuchyně, protože se snadno čistí a dezinfikují. Lehká a univerzálně použitelná – 3d tapetu s cihlovým designem lze umístit přímo na váš stávající povrch stěny, a použít ji na kuchyňskou stěnu, jako např.
ZnačkaNovecrafto #ad
VýrobceNovecrafto #ad
Výška0
Délka38.58
Šířka19.25

7. Eurodeco

#ad

Nástěnná dekorace deska imitace mramoru MARMERLOOK Nástěnné panely Obložení stěn mramorový vzhled polystyren – polystyren XPS 4m²/8 kusů

#ad
Eurodeco #ad - Vyrobeno z polystyrenu – extrudovaného polystyrenu xps. Nejlepší srovnání s tímto materiálem je balení Take-Out viz foto. Nástěnné panely imitují mramor. 2 kusy = 1 metr čtvereční! máte dotazy k výrobku? máte problémy s objednávkou? jsme tu pro vás a nabízíme kompletní podporu, jejíž konečným cílem je Vaše spokojenost! Všechny naše balíky jsou pojištěné – Vaše objednávka je bezpečná! Materiál stěnových panelů je 3 – 4 milimetry silný *polystyren – má určitou hranici pro funkci tlumící nárazy.

Existují dva různé odstíny těchto jedinečných vzorů, které by napodobovaly tvůj sen design.

Nástěnný panel má rozměry 100 x 50 cm, což odpovídá 0, 50 m2. Mramor na panelu je vysoce kvalitní tisk, který kromě materiálu a tvrdosti optimálně nahradí nákladnější desku z těžkého mramoru. Naše nástěnné desky jsou univerzální, cenově výhodné a praktické interiérové dekorace. Díky snadné montáži ušetříte peníze u drahých dodavatelů.
ZnačkaEurodeco #ad
VýrobceEurodeco #ad
Výška0.2
Délka39.37
Šířka19.69

8. Bilderwelten

#ad

200 x 80 cm, Zadní stěna sprchy s kamenným vzhledem – palissandro mramor béžová, tvrdá fólie, 1dílná sada, chytrý lesk 0,35 mm, zadní stěna do koupelny

#ad
Bilderwelten #ad - Zpětná stěna vhodná pro klima – ekologická tisková technologie, výroba se 100% přírodním proudem, Bilderwelten podporuje projekty ochrany klimatu od KlimaInvest. Bezpečný a bez škodlivých látek – produkt bez obav pro vás a vaši rodinu, bez rozpouštědel nebo nepříjemných pachů, v souladu s REACH.

Simple, demontujte armatury, utěsnění – hotovo! jednoduše změřte požadované stěny, zadní stěnu sprchy přiřízněte řezačkou, nalepení, instalace bez bublin: stříhání, přitlačte na stěnu a hrany utěsněte silikonem. Jedinečné obrazové světy – s brilantními barvami odolnými vůči UV záření a pestrými motivy proměníte svou koupelnu v nový, moderní poutač pozornosti.

Vysoce kvalitní zadní stěna pro sprchování vyrobená v německu – 1dílná samolepicí 0, lesklý povrch, odolná proti páře, 35 mm silná fólie o tloušťce 0, spolehlivě překrývá bílé stěny, odpuzuje vodu, 35 mm, drží na všech čistých podkladech, odolná proti poškrábání a nárazům, lze beze zbytku odstranit.
ZnačkaBilderwelten #ad
VýrobceBilderwelten #ad
Výška31.5
Délka0.02
Šířka78.74
Číslo dílu2126924
Modelka2126924

9. Dalsys

#ad

11 kusů bílého a stříbrného mramorového vzhledu, Nástěnné panely samolepicí 1 m², PVC slupky a tyčinky, odolné proti vlhkosti, tenké pásky

#ad
Dalsys #ad - Velmi snadná údržba: obložení stěn značky dalsys je odolné proti oleji, skvrnám a vodě a lze jej čistit běžnou vodou a čisticími prostředky. Stylový vzhled: dekorativní nástěnné panely dalsys Ti pomohou dodat každému prostoru individuální vzhled – jednoduchá péče a nadčasový styl.

Mnohostranně použitelné: nástěnné panely z pvc značky dalsys jsou stylovým doplňkem pro váš domov bez ohledu na to, ložnici, v jakém pokoji, kuchyni, v obývacím pokoji, koupelně nebo chodbě. Samolepicí stěnové panely: Řezačka stačí k tomu, aby samolepicí PVC nástěnné panely byly přiříznuty na míru a instalovány v místnosti dle vašeho výběru. Vysoce kvalitní materiál: panely pro vlhké prostory Dalsys vyrobené z hliníku PVC, představují jak lehkost, tak dlouhodobou kvalitu.
ZnačkaDalsys #ad
VýrobceDalsys #ad
Výška0.16
Délka11.5
Hmotnost12.13
Šířka11.73
Číslo dílu4251345963697

10. IZODEKOR

#ad

Alternativa k koupelnové dlaždici, IZODEKOR | Obložení stěn mramorový vzhled žuly, 4 x panely | Ice Berg Grey, 3D nástěnné panely v mramorovém designu

#ad
IZODEKOR #ad - Jeden panel je 120 cm x 60 cm velký a 3 mm silný. Panely se snadno udržují a lze je otřít jednoduchým čističem skla. Jednoduchá aplikace – panely můžete připevnit sami. Obložení stěn lze umístit také přímo na dlaždice. Vezměte prosím na vědomí, že obrázky se mohou mírně lišit od originálního panelu.

Panely se lepí na nárazy na stěnu. Optické zhodnocení – nástěnný panel se skládá z akrylátové polyesterové směsi s hladkým a lesklým vzhledem dlaždic a představuje jednoduchou možnost úpravy stěn v interiéru. Komerčně se používají v obchodě, občerstvení, chodbě, fitness studia, výstavbě veletrhů a obchodních prostorách kadeřníci, hotely, restaurace, ložnici, bary atd. Mnohostranné oblasti použití – nástěnný panel vzhled slínku lze použít v kompletním interiéru.

Příjemný servis – izodekor je synonymem kvalitních nástěnných dekorací a moderního designu stěn a nabízí enormní výběr stylových designů a formátů pro každý vkus. Barevný odstín se mírně mění z šarže na šarž. Vysoká kvalita – žulové dlaždice vytváří na stěně skutečný vzhled přírodního kamene a vypadá podobně jako pravý přírodní kámen. Náš tým je tu vždy pro vás a rád vám poradí. Jeden panel váží pouze 3 kg a je výrazně lehčí než pravý přírodní kámen.
ZnačkaIZODEKOR #ad
VýrobceIZODEKOR #ad
Výška47.24
Délka47.24
Šířka23.62
Číslo díluIce Berg Grey-4 Pack
ModelkaIce Berg Grey