Top 10 WC Sitz Mit Absenkautomatik motiv Lustig – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SANFINO

#ad

Vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, mnoho pestrých motivů, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla. Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.

Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

2. aquaSu

#ad

Fast-Fix, záchodové prkénko s dřevěným jádrem, WC sedátko, kovový závěs, aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, námořnický motiv námořnické dopravní zácpy

#ad
aquaSu #ad - Robustní kovové panty zaručují bezpečné držení sedadla na keramice. Dřevěné jádro vytváří příjemný pocit při sezení, povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víka a dobře vynikne námořní motiv. Upevňovací materiál je součástí dodávky.

Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Stačí jedno krátké poklepání. Automatické sklápění: díky integrované automatické sklápění se víko a brýle zavírají jemně a tiše, testováno na 15 000 cyklů zavírání. Přitom lze plynule nastavit vzdálenost závěsů mezi 132 a 182 mm. Upevnění fast-fix: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix! WC sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu wc a unese až 300 kg.

Vysoký lesk a dřevěné jádro: vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Odolné stabilní odolné proti poškrábání. Wc sedátko s motivem námořnické sítě: automatické sklápění: jemné zavírání víka motiv námořního víka vnitřní strany v bílé testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg robustní dřevěné jádro univerzální tvar komfortní pocit při sezení rychlé upevnění Fast-Fix Vysoce kvalitní kovové panty Vysoce lesklý povrch.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška18.31
Délka2.56
Hmotnost7.24
Šířka15.12
Číslo dílu40293 4
Modelka40293 4

3. Bonetti

#ad

WC sedátko s automatickým sklápěním | dřevěné jádro | stabilní závěsy SoftClose, snadná montáž | hladký povrch | skvělé motivy na výběr | dřevěné WC víko univerzálně vhodné barevné kameny

#ad
Bonetti #ad - To je nejen pohodlné, ale nepoškodí se tak WC sedátko a keramika. Kovové závěsy kvalitní pochromované a nerezové kovové panty ze zinku poskytují bezpečné držení na toaletě. Učiňte tak své jinak fádní WC poutačem pozornosti. Kromě toho přináší díky svým jedinečným motivům a designu krásnou atmosféru do vašeho WC prostoru.

Potřebný upevňovací materiál je již součástí dodávky. Snadná péče víko na záchody je díky hladkému mdf povrchu nenáročné na údržbu a umožňuje bezproblémové hygienické čištění. Spodní strana sedacího zařízení je v klasické bílé barvě. Závitové tyče a šestihranné matice jsou vyrobeny ze stabilního kovu. Snadná montáž montáž se provádí rychle a zcela jednoduše. Díky tomu je víko toalety univerzálně vhodné pro téměř všechny běžné nástěnné a stojací WC.

Potištěné jsou víko wc horní a spodní strana a WC sedátko nahoře. Hlasité "praskání" patří minulosti. Toto wc sedátko bonetti se vyznačuje nejen jednoduchou montáží, víkem, které se díky automatickému sklápění jemně a tiše zavírá, ale také skvělým komfortem sezení. Dřevěné wc sedátko s motivem dřevěné jádro mdf wc sedátko s nadčasovým a moderním 3stranným designovým tiskem.
ZnačkaBonetti #ad
VýrobceInnocom GmbH #ad
Výška0.99
Délka17.2
Šířka14.76
Modelka3200xx

4. Sanilo

#ad

Vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, Sedátko na WC s automatickým sklápěním, velký výběr, pěkné motivy

#ad
Sanilo #ad - Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. D/Š: cca. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. Kvalitní povrch, snadná péče. 47, 0/37, 7 cm.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška0.99
Délka18.5
Šířka14.84

5. Sanilo

#ad

Sanilo WC sedátko s automatickým sklápěním, WC sedátko s různými motivy graffiti, vysoce kvalitní WC sedátko ze dřeva

#ad
Sanilo #ad - Snadná údržba wc brýle mají speciální antibakteriální povrch a lze je bez problémů čistit všemi čisticími prostředky pro domácnost. Stylové wc sedátko je k dostání v různých kreativních motivech a ideálně se hodí k přizpůsobení koupelny vlastním přáním a individuálnímu uspořádání.

Kvalitní wc sedátko je vyrobeno ze stabilního a nerozbitného dřeva. Univerzální díky tvaru víka toalety se hodí na všechny běžné závěsné a stojící WC mísy a lze jej snadno upevnit pomocí dodaného montážního materiálu. Tím se šetří povrch toaletního sedátka a zvyšuje se životnost výrobku. Praktické integrovaná sklápěcí automatika zavírá víko wc jemně a tiše. Díky speciálnímu zpracování a kvalitnímu materiálu nabízí víko velmi pohodlné sezení.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška0.99
Délka18.5
Šířka14.84

6. Sanilo

#ad

Sedátko na WC s automatickým sklápěním, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, mnoho pěkných sedátek na WC na výběr

#ad
Sanilo #ad - Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. 47, 0 / 37, 7 cm. D/š: cca. Kvalitní povrch, snadná údržba. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost4.41
Šířka14.84

7. SANFINO

#ad

SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním.

Rozměry: 43, 5 × 37, 5 až 20 cm, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, aby se sedadlo ideálně umístilo. Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.

Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost5.51
Šířka14.76
Číslo díluW1002C

8. SANFINO

#ad

Jednoduchá montáž včetně návodu k montáži – "Open-Closed", vysoký komfort sezení, mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva

#ad
SANFINO #ad - Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Rozměry: 43, 5 až 20 cm, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, aby se sedadlo ideálně umístilo. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1085C

9. Sanilo

#ad

Sanilo WC sedátko s automatickým sklápěním, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva Vip Lounge, mnoho krásných černých víček na toaletu na výběr

#ad
Sanilo #ad - Díky speciálnímu zpracování a kvalitnímu materiálu nabízí víko velmi pohodlné sezení. Kvalitní wc sedátko je vyrobeno ze stabilního a nerozbitného dřeva.

Univerzální díky tvaru víka toalety se hodí na všechny běžné závěsné a stojící WC mísy a lze jej snadno upevnit pomocí dodaného montážního materiálu. Praktické integrovaná sklápěcí automatika zavírá víko wc jemně a tiše. Snadná údržba wc brýle mají speciální antibakteriální povrch a lze je bez problémů čistit všemi čisticími prostředky pro domácnost. Stylové wc sedátko je k dostání v různých kreativních motivech a ideálně se hodí k přizpůsobení koupelny vlastním přáním a individuálnímu uspořádání. Tím se šetří povrch toaletního sedátka a zvyšuje se životnost výrobku.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost6.61
Šířka14.84

10. WOLTU

#ad

Antibakteriální, s dekorem, závěsy Softclose, WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu, dřevěné jádro MDF

#ad
WOLTU #ad - Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC. Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření. Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub. Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Snadné čištění a příjemný komfort sezení.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.17
Šířka14.88
Číslo díluWS2635
ModelkaWS2635