Top 10 Wled LED Strip – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, Govee Neonový LED pásek 3 m, DIY tvarování, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek pro, synchronizace hudby

#ad
Govee #ad - Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Trávíte s nimi fantastický čas. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.

Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky WS2811 IC WS2811 IC LED pásek 5 m 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Ezné proužky, aniž by došlo k poškození pásku. Poklesy napětí atd. Propojitelné provedení. Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB. 5m 720 leds/m 21w/m ws2811 cob led světelný pásek, s kompatibilním ovladačem, 180° úhel vyzařování.

Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, kuchyních, šatnách, na vánoce nebo svatby. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp630eb0btyjqdnb, sp105eb06xxcc17y, SP611EB09GVK267L, Raspberry Pi, SP108EB07DVJ568C atd. Ws2811 rgb, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, ra>90 a žádné tmavé skvrny, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. Rozsah dodávky: 1x 5m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení.

Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení. Vysoce kvalitní světelné perly. Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.4

3. Govee

#ad

RGBIC LED pásek 5 m, synchronizace hudby, 64 režimů scény, ovládání přes aplikaci, LED pásek Govee, 5 m, na doma, změna barvy, ovládání segmentů, na party, jako kuchyňská dekorace, do ložnice, na televizi

#ad
Govee #ad - Segmenty pásku lze barvit. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh.

64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

4. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING WS2812B 5M 60 LED/PixelS/M 300 LED RGB černé PCB pásky s 5050 SMD LED 5 V IP30 není vodotěsné není součástí dodávky síťový zdroj a ovladač

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Kompatibilní s programovatelnými řídiči k1000c atd. Ovládání pomocí zápasu se může objevit pestrý závěs / flow voda/dešťové kapky / jump flash a tak dále stovky světelných efektů, můžete také upravovat animační efekt softwaru Coreldraw / Flash / LedEdit.

Síťový adaptér a ovladač je nutné zakoupit samostatně. Hudební ovladač. Isté zlaté dráty, ws2811 ic zabudovaný 5050SMD. 256 zobrazení jasu a 24bitové barevné zobrazení. Snadná instalace dodává se s 3pinovými jst-sm konektory na obou koncích pro snadnou instalaci a oddělené proudové/zemnicí kabely na obou koncích. Síťový adaptér nebo ovladač nejsou součástí dodávky. Podporuje sp110e sp105e SP108E atd. Led pásek je vyroben z 50 cm fpcb, takže je na pásku každých 50 cm pájecí bod.

Podporuje pouze dc 5 v napájení dc 12 v nebo dc24 v. Delší životnost, ws2812b lED, sledovací efekt, atd. Adresovatelné led diody umožňují, stabilnější kvalita. Ve skutečnosti jsou vŠechny led pásky na trhu vyráběny v délce půl metru. Individuálně adresovatelné plně barevný programovatelný led pásek, speciální efekt, aby každá jednotlivá led měla jinou barvu a jas než kterákoli jiná led.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
VýrobceBTF-LIGHTING Teachnology Co., Limited #ad
Výška0.59
Délka4.72
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M30LB30
ModelkaWS2812B5M60LB30

5. Govee

#ad

Světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, střídání barev, ovládání aplikací, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her

#ad
Govee #ad - Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce.

Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, obývacího pokoje, emocích, dovolené a životu. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit.

Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. BTF-LIGHTING

#ad

Flexibilní světelné proužky, černé PCB DC 5V pro domácí dekorace, WS2812 ECO 5M 300 LED RGB BTF-LIGHTING Individuálně adresovatelný WS2812 slitina drát 60pixelů/m 5050 SMD, IP30 není vodotěsné

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Výroba led displeje diy, bary, festivalové vánoční nebo svatební oslavy, reklamní tabule, štítky na venkovní použití, takže jej můžete pohodlně nalepit na stěnu nebo jiné předměty, má lepidlo na zadní straně, použití na hotely, jak chcete.

Adresovatelný ic je integrován do 5050smd. Každou led lze odříznout, prodloužit nebo ohýbat, LED WS2812B, když chcete. Můžete jej libovolně zkrátit, ic ws2812b vestavěný 5050smd. Ideální pro malé projekty a začátečníky. Podporuje pouze dc5v. Každé pixely může mít vlastní barvu a jas. Nikdy nepoužívejte dc 12 v nebo dc24 v. Podporuje sp110e sp105e sp108e sp110e SP601E atd. Ovladač match use lze zobrazit ve veselých barvách / Flash / odrazových blesků.

Chytrý wifi ovladač Alexa. Dodává se s 3pólovými přípojkami jsa-sm na obou koncích pro snadnou instalaci a oddělený proud/zemnicí kabely na obou koncích. 256 stupňů jasu a 24bitové barevné zobrazení. Slitinový drát není tak drahý než čistý zlatý drát, snižuje náklady na používání. Sen barevný programovatelný led barevný proužek, aniž by došlo k poškození zbytkového pásku.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M60LB30E
ModelkaWS2812B5M60LB30E

7. ALITOVE

#ad

Individuálně adresovatelné RGB LED světelné řetězy, digitální plně barevné programovatelné LED moduly, 12 mm, ALITOVE WS2811 5 V LED pixelů, světlo pro venkovní i vnitřní použití,, difuzní, 50 ks

#ad
ALITOVE #ad - Vynikající materiály a design umožňují odolat extrémně špatnému počasí, déšť atd. Snadné řezání a připojení dodává se s 3pólovými přípojkami jst-sm a samostatnými 5v + / gnd dráty na obou koncích. Iroké použití díky vynikajícímu vodotěsnému designu se často používá v různých komerčních projektech osvětlení v interiéru i exteriéru.

Etězec obsahuje 50 kusů f8 rgb led čipů. Dráty jsou z gumy odolné vůči chladu a UV záření. Můžete tak zkrátit nebo prodloužit vzdálenost mezi dvěma pixely, pokud chcete. Každý pixel lze odříznout, aniž by došlo k poškození zbývajících pixelů. Jako venkovní billboardy, potřebujete síťový zdroj a ovladač, hotely, bary, LED stěny, dekorace obrysů budov a tak dále. Aby to fungovalo, led obrazovky, ktV, panorama města, které nejsou součástí dodávky. Lze jej také ovládat sp105e sp601e sp611e bluetooth ovladačem, sp602e, sp608e vícekanálovým ovladačem a všemi ostatními ovladači WS2811 SPI.

Můžete propojit několik pramenů a prodloužit je a v případě poklesu napětí napájet proud. Můžete individuálně nastavit barvu červené, zelené, modré komponenty každé LED a jejich jas. Individuálně adresovatelné led pixely toto jsou digitálně adresovatelné světelné řetězy 5 v ws2811 s led pixely. 256 stupňů jasu a 24bitové barevné zobrazení, dosahují plně barevného zobrazení s 16777216 barvami.
ZnačkaALITOVE #ad
VýrobceShenzhen ALITOVE Electronic Technology Co., Ltd #ad
Výška2.2
Délka5.31
Hmotnost0.64
Šířka5
Číslo díluWS2811-5V-BK
ModelkaWS2811-5V-BK

8. LITAELEK

#ad

3528, SMD 5050, 4pólový LED pásek, prodlužovací LED pásek, LED lišta, připojovací kabel, LITAELEK 10 m RGB prodlužovací kabel, prodlužovací kabel, 2835, RGB, spojovací kabel, LED pásek, konektor

#ad
LITAELEK #ad - Dráty z čisté mědi, perfektní elektrickou vodivost a delší životnost. Obsah balení: 1 kus 10m rGB LED prodlužovací kabel. Spojení mezi rgb led páskovým ovladačem a rgb 5050/3528/2835 led páskem, nainstalujte si svůj led pásek v ideální poloze.

Flexibilní a s dlouhou životností: pocínované čisté měděné dráty uvnitř strandet, mohou zabránit oxidaci, trvanlivost, což zaručuje flexibilitu, galvanizované cínem, takže se může hodně ohýbat bez lámání. Tímto způsobem můžete své led pásky ovládat na dálku na jiném místě.

El použití: 1. Spojte vždy dva rgb led pásky, rozšiřte svůj leD pásek na jinou polohu, nainstalujte několik LED pásků do ideálních míst. Například smd 5050/ 3528/ 2835 rgb LED pásky. Jednoduché řezání, svařování, spojené se zástrčkami jsou až na vás. 4pólový rgb prodlužovací kabel pro 10 mm široký a 8 mm široký 4pólový rgb led proužek. 2.
ZnačkaLITAELEK #ad
VýrobceLitaElek #ad
Číslo díluRGB-10M

9. SEZO

#ad

60 LED DC5 V, legované dráty, PCB černé, DIY projekty WS2812E, pro vnitřní dekorace, nevodotěsné, individuálně adresovatelný, SMD5050, světelná lišta, barva snů, IP30, SEZO WS2812B ECO LED pásek 1 m

#ad
SEZO #ad - Nepoužívejte napětí vyšší než 6 V, jinak se celý pásek zničí. Individuálně adresovatelná každou led můžete ovládat jednotlivě. Hospodárné a praktické. Na zadní straně se nachází lepidlo citlivé na tlak, KTV, takže jej můžete snadno připevnit. Pokud chcete, bary, led stěn, můžete jej nalepit na stěnu nebo jiné předměty.

Kompatibilní s více ovladači protože náš ws2812 digitální magický pruh funguje perfektně s arduinem, ovladačem aplikací, knihovnou připravenou k použití a Raspberry Pi, chytrým WiFi ovladačem, hudebním ovladačem, můžete podle různých požadavků působit DIY. Iroké využití ws2812b lze použít na výrobu led obrazovek, reklamních tabulek a široce používaných pro hotely, venkovní reklamní cedule, vánoční nebo svatební party dekorace atd. Kromě toho lze každou led jednotlivou vypnout, aniž by došlo k poškození zbývajících světelných lišt.

Každý led světelný nosník ws2812b lze jednoduše připojit přes 3pólový JST konektor, proudový/zemnicí kabely se používají k napájení při pádu napětí. Můžete nastavit barvu červených, zelených a modrých komponent každé LED. Připojitelný světelný paprsek má 3pólový jst konektor a samostatný proud/zemnicí kabel na obou koncích. Upozornění potřebujete napájení 5v a ovladač pixelů, arduino nebo jiný řídicí systém. Každý pixel může mít svou vlastní barvu a jas.
ZnačkaSEZO #ad
VýrobceSHENZHENSHI KEYU KEJI YOUXIAN GONGSI #ad
Hmotnost0.09
ModelkaM1WS2812B
Záruka12.

10. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING WS2812B ECO RGB slitina dráty 5050 SMD bílé LED čipy s PCB chladičem 10 mm * 3 mm WS2811 IC vestavěný 5050 SMD RGB DC5V 100 ks

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Nachází se na malé desce s plošnými spoji, na které jej můžete pájet v jakékoli požadované konfiguraci. Funguje skvěle s knihovnou adafruit neopixel, knihovnou připravenou k okamžitému použití a vzorovým kódem pro Arduino UNO / Diecimila, Trinket / ADK, Flora / Mikro / Gemma, Arduino Due a Arduino Mega / Duemilanove / Leonardo, FastLED knihovna a Raspberry Pi.

Má displej s jasem 256 a 24bitový barevný displej 16. 777. 216. Zřetězený design neznamená žádné zkřížené nitě. Je snadné zapojit a ovládat.

Pro ovládání tolika led potřebujete pouze jeden digitální pin plus 5 V a uzemnění. Ultra světlý kabel z ekologické slitiny ws2812b smart full color led pixel lze individuálně adresovat. Funguje téměř stejně jako neopixel a má vynikající kvalitu, ale je mnohem levnější než NeoPixel. Můžete nastavit libovolnou barvu nebo animaci.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
VýrobceBTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Výška0.59
Délka3.94
Hmotnost0.11
Šířka3.94
Číslo díluWS2812BLEDW-W100pcs-ECO
ModelkaWS2812BLEDW-W100pcs-ECO