Top 10 Zmywarka Do Zabudowy 60 – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Neff

#ad

NEFF S257ZCX35E N70 XXL myčka nádobí plně integrovaná / 60 cm / Home Connect / TimeLight / sušení zeolitu / 8 programů ušlechtilá ocel

#ad
Neff #ad - Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná. Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost. Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně.

Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 Bezpečnostní systém se nachází mezi vodovodním kohoutkem a zařízením. Sušení zeolitu: přírodní minerální zeolit snižuje spotřebu energie na minimum tím, že během fáze sušení absorbuje vlhký vzduch a přemění jej na suchý, horký vzduch. Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu.

Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti. Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška7.09
Délka14.96
Hmotnost96.6
Šířka14.96
Číslo díluS257ZCX35E
ModelkaS257ZCX35E
ZárukaNo warranty informace.

2. Siemens

#ad

Siemens SR61IX05KE iQ100 Plně integrovaná myčka nádobí / F / 78 kWh / 9 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / varioSpeed / infoLight indikátor provozu

#ad
Siemens #ad - Infolight: vždy to nejdůležitější na očí: modrý světelný bod na podlaze slouží jako indikátor provozu a informuje vás o aktuálním stavu vaší myčky. Aplikace vám automaticky doporučí správný program.

Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkracujete dobu provozu vaší vestavěné myčky nádobí. Home connect: spusťte plně integrovanou myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect.

Easystart: s aplikací home-connect najdete vždy ten správný program mytí vaší vestavné myčky nádobí. Tab counter: počítadlo tablet do myčky si pro vás uchová přehled a informuje vás včas prostřednictvím aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit, když se tablety vyklápějí.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens AG #ad
Výška5.51
Délka25.2
Hmotnost60.21
Šířka25.2
Číslo díluSR61IX05KE
ModelkaSR61IX05KE
ZárukaZáruka výrobce.

3. Neff

#ad

NEFF S157ECX21E N70 myčka nádobí plně integrovaná / 60 cm / Home Connect / TimeLight / Open Dry / 8 programů / ušlechtilá ocel

#ad
Neff #ad - Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost. Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 Nachází se mezi vodovodním kohoutkem a přístrojem.

Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně. Suché a chlazené nádobí zcela bez čekání. Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu. Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná. Open dry: po skončení programu mytí a sušení se dvířka přístroje otevřou o jednu mezeru daleko od sebe.

Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem. Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška32.09
Délka21.65
Hmotnost88.91
Šířka23.54
Číslo díluS157ECX21E
ModelkaS157ECX21E
ZárukaNo warranty informace.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

HomeConnect, Silence Plus, Flex koše, 60 cm, BOSCH SMV4ECX24E myčka nádobí série 4, Rack Matic, Efficient Dry, Vario zásuvka, plně integrovaná myčka nádobí se zásuvkou na příbory

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Rackmatic: díky 3násobnému rackmatic je horní koš myčky výškově nastavitelný celkem o 5 cm a nabízí více místa pro sklenice na víno nebo talíře na pizzu s dlouhými stonky. Vezměte prosím na vědomí, že přední deska není součástí dodávky.

Efficientdry: dvířka myčky se automaticky otevřou po ukončení programu. To zlepšuje proces sušení, zabraňuje tvorbě kondenzace a šetrně chladí nádobí. Díky extra výřezům nabízí variozásuvka také místo pro menší části nádobí. Plně integrovaná: plně integrovaná myčka nádobí je pokryta přední částí v designu vaší kuchyně a harmonicky se tak začlení do prostoru.

Home connect: chytrá myčka nádobí lze snadno ovládat přes smartphone nebo tablet. Zásuvka vario: třetí úroveň zatížení plně integrované myčky nádobí nabízí nejen prostor pro váš příbor. S informacemi o stavu mytí nádobí a funkci Silence on Demand a favorit programu si zachováte plnou kontrolu nad svou myčkou.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka21.65
Hmotnost78.48
Šířka23.54
Číslo díluSMV4ECX24E
ModelkaSMV4ECX24E
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Siemens

#ad

Siemens SN63HX60CE iQ300 plně integrovaná myčka nádobí / D / 85 kWh / 14 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / varioSpeed Plus / variozásuvka vario

#ad
Siemens #ad - Variospeed plus: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus zkracujete dobu mytí vaší vestavěné myčky nádobí. Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo.

Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání vestavěné myčky nádobí. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Infolight: vždy to nejdůležitější na očí: modrý světelný bod na podlaze slouží jako indikátor provozu a informuje vás o aktuálním stavu vaší myčky. Rackmatic: horní koš integrované myčky lze nastavit ve třech stupních výšky.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens AG #ad
Výška32.09
Délka21.65
Hmotnost77.85
Šířka23.54
Číslo díluSN63HX60CE
ModelkaSN63HX60CE
ZárukaNa.

6. Siemens

#ad

Stříbrná barva, Siemens SN43HS41TE iQ300 podložka myčka nádobí / E / 92 kWh / 12 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / hygiene Plus program / systém vario koš

#ad
Siemens #ad - Aquastop: systém aquastop účinně zabraňuje poškození vodou: pokud je zjištěna netěsnost, okamžitě vypne přívod vody do myčky. Tab counter: počítadlo tablet do myčky si pro vás uchová přehled a informuje vás včas prostřednictvím aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit, když se tablety vyklánějí.

Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji pod dohledem pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Tlačítko pro favority: vložte svou nejoblíbenější kombinaci mycího programu a možností na tlačítko Oblíbené – pro rychlý, pohodlný a individuální výběr programů. Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkracujete dobu provozu programu.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost84.88
Šířka23.54
Číslo díluSN43HS41TE
ModelkaSN43HS41TE
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Siemens

#ad

Siemens SN65ZX49CE iQ500 Plně integrovaná myčka nádobí / C / 75 kWh / 14 MGD / sušení zeolitu / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / glassZone v horním koši, ušlechtilá ocel

#ad
Siemens #ad - Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo. Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání vestavěné myčky nádobí.

Timelight: vždy na očích to nejdůležitější: vaše myčka nádobí promítá na podlahu kuchyně optický displej, který vám sdělí zbývající dobu provozu a stav programu. Variospeed plus: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus zkracujete dobu mytí vaší vestavěné myčky nádobí. Rackmatic: horní koš integrované myčky lze nastavit ve třech stupních výšky. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška6.69
Délka16.93
Hmotnost106.92
Šířka16.93
Číslo díluSN65ZX49CE
ModelkaSN65ZX49CE
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

Bosch Hausgeräte SMV6ZCX49E série 6 chytrá myčka nádobí plně integrovaná, program Silence mimořádně tichý, PerfectDry se zeolitem suší dokonce plast, zásuvka na příbory

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Max flex koše: flexibilní a pohodlné zatížení vaší myčky nádobí, s lehce běžícími kolečky. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka.

Silence plus: mimořádně tichá myčka nádobí 42 decibelů. Perfectdry: perfektně suché při nízké spotřebě energie – i při obtížně schnoucí nádobí. Timelight: stav programu a zbývající doba provozu jasně zobrazené jako symboly s vysokým rozlišením na dně. Extra clean zone: extra důkladné čištění silně znečištěného nádobí v horním koši. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 5 x 59, 8 x 55 rozměry výklenku V x Š x H cm: 81, 5-87, 5 x 60 x 55. Made in Germany.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška2.76
Délka11.02
Hmotnost101.04
Šířka11.02
Číslo díluSMV6ZCX49E
ModelkaSMV6ZCX49E
ZárukaNa.

9. Bosch Hausgeräte

#ad

60 cm široká, program Silence obzvlášť tichý, extra sušení stiskem tlačítka, výškově nastavitelný horní koš Rackmatic,, Bosch Hausgeräte SGI4HAS48E série 4 myčka nádobí částečně integrovaná

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 3 rozměry výklenku v x Š x h cm: 81, 5 x 59, 8 x 57, 5-87, 5 x 60 x 55. Flex koše: flexibilní a praktické řešení pro pohodlné nakládání.

7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování. Made in Germany. Aquastop: systém aquastop v myčce nabízí 100% ochranu před poškozením vodou – proto Bosch zaručuje životnost přístroje po dlouhou dobu. Extra sušení: s funkcí extra sušení vycházejí z myčky nádobí dokonce obtížně schnoucí. Silence plus: mimořádně tichá myčka nádobí 44 decibelů.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost80.03
Šířka23.54
Číslo díluSGI4HAS48E
ModelkaSGI4HAS48E
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Neff

#ad

NEFF S255ECX11E XXL myčka nádobí plně integrovaná N50 / 55T x 59,8 B x 86,5 H cm / Home Connect / TimeLight / Chef 70° / 6 programů / ušlechtilá ocel/černá energetická třída C

#ad
Neff #ad - Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem. Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost.

Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 . F 70°: dokonce i odolné zaschlé zbytky jídla nejsou pro program 70 stupňů žádný problém. Díky zvýšené teplotě a zvýšenému tlaku vody splachovacího trysky bude vše čistě lesklé, i bez namáčení nebo předoplachování. Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti.

Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná. Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu. Nachází se mezi vodovodním kohoutkem a přístrojem. Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška34.06
Délka21.65
Hmotnost96.56
Šířka23.54
Číslo díluS255ECX11E
ModelkaS255ECX11E
ZárukaNo warranty informace.