Top 8 Zinngießen Set – Hračky pro věštectví

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Robin Goods

#ad

Zdravá alternativa k lití olova, nejen na Silvestra 3, Robin Goods® 15dílná sada lití cínu, silvestrovská hra na párty

#ad
Robin Goods #ad - Věštecký sešit pomáhá při osudovém výkladu odlitých figurek! jako odlévání vosku: tradiční silvestrovské použití a velmi oblíbená party hra s celou rodinou nebo nejlepšími přáteli na silvestra! prostě vidět jasně: s čarodějnickou hrou odlévání cínu jako u séance ve středověku promluvíte budoucnost, okujete a dozvíte se vše o osudu! Rozsah dodávky: 15dílná sada na lití cínu 12 x poloviční figurky, 3 x lžíce // hmotnost jednoho obrázku: cca 2, 3 g // hmotnost každé lžíce: 8, 5 g // Barva: stříbrná - šedá // Materiál lžíce: kov // Materiál figurek: cín // Pro 1-12 herních konců.

Stejná připravenost na start: v sadě zinkové odlitky jsou cínové figurky a lžíce. Zdravé do budoucnosti: zdravou a ekologickou alternativou k odlévání olova na Silvestra je tato sada na odlitek z cínu v rodinném balení.
ZnačkaRobin Goods #ad
VýrobceRobin Goods #ad
Číslo díluMB10048
ModelkaMB10048

2. TK Gruppe Timo Klingler

#ad

Lití olova, Happysparks® 7dílná sada cínového odlitku s cínem jako lití olova, s lžící a věštcem s výklady – společenské hry a společenské hry 2024 ohňostroj Silvestr Nový rok

#ad
TK Gruppe Timo Klingler #ad - Nabízí nejen skvělou zábavu, ale také vzrušující pohled do budoucnosti. S touto sadou na odlévání cínu si můžete užívat silvestra 2024 hravým a bezpečným způsobem. Tradice s moderním twistem: sada nabízí moderní variantu tradičního silvestrovského využití, což ji činí zajímavou jak pro mladší, tak pro starší generace.

Moderní a bezpečná alternativa ke klasickému lití olova, tato sada přináší radost a očekávání nového roku na Vaši silvestrovskou oslavu nebo oslavu nového roku. Kompletní sada: obsahuje kvalitní kousky cínu, speciální tavicí lžíci a podrobný sešit s věštectvím. Věštecký sešit s interpretacemi: sada obsahuje brožuru věštce, která nabízí různé interpretace cínových figurek po ztuhnutí, což z hádání a odhadování figurek dělá zábavný zážitek. Dodávaná lžíce: speciální lžíce na roztavení cínu je obsažena v sadě, což usnadňuje a zvyšuje bezpečnost zalévání. Obsahuje vše, co potřebujete pro toto okouzlující věštění: kvalitní cín, speciální lžíci na tavení cínu a rozsáhlý sešit s výklady.

Perfektní pro večírky a rodinné oslavy: ideální společenská hra, která pobaví a spojuje mladé i staré. Společenská a společenská hra: tato sada na odlévání cínu se výborně hodí jako společenská hra pro silvestrovské nebo novoroční oslavy a zajišťuje zábavu ve skupině. Nezbytnost pro každou silvestrovskou party a skvělý dárek pro přátele a rodinu. 1 kus obsahuje balení po 6 kusech z odlitku cínu + 1 x lžíci – oslavte silvestr 2024 s okouzlující tradicí: odléváním cínu.
ZnačkaTK Gruppe Timo Klingler #ad
VýrobceTK Gruppe Timo Klingler #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluTK Gruppe Timo Klingler
ModelkaTK4994

3. com-four

#ad

Silvestrovská lití, com-four® Prémiové odlévání cínu s 10 extra těžkými figurkami a 2 lžícemi, věštění party hra zdravá alternativa k lití olova – velké balení NEJLEPŠÍ – 5 g – 12dílná

#ad
com-four #ad - Bezolovnaté: zdravá alternativa k lití olova na Silvestra. Rozsah dodávky: 2 x prémiová sada na odlévání cínu vždy 5 x poloviční figurka a 1 x lžíce // hmotnost jednoho obrázku: cca 5 g // Barva: stříbrná - šedá // Materiál lžíce: kov // Materiál figurek: čistý cín.

Digitální sešit s věštcem přes qr kód pomáhá při výkladu figurek! více obsahu: aby byla silvestrovská noc pro rodinu a přátele zaručeně zábavná, mají figurky extra více cínu než běžné výrobky! Vylepšená kvalita: odlévání cínu funguje lépe, protože extra těžké figurky při odlévání tvoří lehčí tvary a jsou tak snadno předkládané. Tato bezolovnatá cínová sada je ekologická hra na párty na Silvestra! Sada cínového odlitku: v sadě jsou extra těžké cínové figurky a lžíce s ozdobenou kovovou rukojetí.
Značkacom-four #ad
Výrobcecom-four #ad
Číslo díluCF14072
ModelkaZinngießen Premium 12tlg

4. L+H

#ad

Sada na odlévání vosku, L+H XXL sada na lití cínu na Silvestra – 5 lžic, dospělé, 20 figurek | až 5 osob pro rodinu, absolutně netoxické jako ideální alternativa k odlévání olova, děti | mnoho forem

#ad
L+H #ad - Tato společenská hra kombinuje zábavu s udržitelností a zajišťuje ekologické věštění. Užijte si spolu s dětmi, bezpečné a zábavné pro všechny věkové skupiny. Tento extra materiál zaručuje dlouhotrvající radost a intenzivnější zábavu ze hry.

Sada kombinovaných cínových odlitků: naše sada obsahuje vysoce kvalitní, přístupné qr kódem, těžké cínové figurky a ušlechtilé kovové lžíce. Zvýšený obsah cínu: naše figurky obsahují více cínu než běžné výrobky, což činí silvestrovské použití ještě zábavnější. Zážitek přátelský pro rodiny: naše xxl sada na odlévání cínu je s 5 lžičkami a 20 figurkami koncipována speciálně pro to, dospělými a přáteli napínavé hádanky a interpretaci cínových figurek, aby tradiční silvestrovská stěrka pro až 5 osob nezapomenutelným rodinným zážitkem.

Ekologická stříbrná zábava: užijte si silvestrovskou noc s naší bezolovnatou sadou zinkových odlitků, zdravou a ekologickou alternativou k tradičnímu lití olova. Zlepšení kvality: díky použití těžších figurek se odlévání podaří snadněji a tvary jsou jasnější a snadněji se demonstrují – pro úspěšný zážitek z věštce. S pomocí naší digitální věštní sešity, je výklad figurek hračkou.
ZnačkaL+H #ad
VýrobceUnbekannt #ad

5. iZoeL

#ad

Věštění, návod český jazyk nelze zaručit, party hra, iZoeL Odlévání cínu Silvestr se 6 cínovými figurkami, 1 lžíce, silvestrovské využití, sada na odlévání cínu pro silvestrovské společenské hry

#ad
iZoeL #ad - Bezpečný cínový odlitek: původně je tradice známá jako "lití olova". Tak můžete vy a vaši hosté na party klidně oslavovat a bavit se. Tato hra je veselá možnost předpovědět nový rok a přináší spoustu zábavy a rozmanitosti na Silvestra. Věštecký sešit na zadní straně obalu pomáhá při výkladu figurek! jak použití: vložte cínové figurky do dodávané lžičky a vypalte ji, poté roztavený cín nalijte do dělitelných tvarů pro vytvoření zajímavých tvarů a figurek, dokud se cínová figurka neroztaví, interpretujte poté vámi vytvořené tvary nebo figurky podle našich přiložených figurek - Věštní sešit, ideální pro zábavnou a zábavnou hru na Silvestra.

Naší sady na odlévání cínu je zcela bez škodlivých výparů olova. Odlévání cínu silvestr: alternativa k lití olova pro silvestrovské novoroční party hry s věštec, v sadě je 6 cínových figurek a 1 lžíce, pro 6 herních konců.

Cínová litina pro narozeniny, události: dodejte svému silvestrovskému večeru, silverster, party, svatbu, narozeninám nebo akci zcela zvláštní nádech s odlitím cínu! Je čas se podívat do budoucnosti! S naší sadou na odlévání cínu můžete dohromady vyrazit. Zábavná silvestrovská tradice lití cínu: sotva hra se postará o takovou zábavu na Silvestra jako tradiční lití cínu s přáteli a rodinou! Ukažte společně svou budoucnost! .
ZnačkaiZoeL #ad
VýrobceiZoeL #ad
Výška0.39
Délka5.91
Šířka3.94
Číslo dílu644-1-HL
Modelka644-1-HL
Záruka90 dní

6. Unbekannt

#ad

Prince August Molybdomancy Divination Party Kit – Wahrsagung mit Metall im Wasser.

#ad
Unbekannt #ad - Der interpretations-Leitfaden hat eine A4-Seite mit Prognosen auf beiden Seiten. Denken sie daran, dass es Spaß macht. Das historische wahrsagenvermögen lässt Sie etwas ausprobieren, was Ihre Vorfahren getan haben. Die schöpfkelle aus metall ist langlebig. 24 charms 6 variationen aus bleifreiem Metall können viele Male wiederverwendet werden. Kreative aktivität mit freunden oder Familie. Halten sie den Holzgriff von Hitze fern.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobcePrince August #ad
Výška1.18
Délka10.24
Šířka6.3
Číslo díluPADIV-LFP

7. Weidebach

#ad

WEIDEBACH® Veselá sada na odlévání voskem, Silvestr, vč. knihy s více než 500 výkresy, netoxický silvestrovský odlévací sada, alternativa k odlévání olova, budoucnost s odléváním voskem

#ad
Weidebach #ad - Sada na odlévání vosku je zdravotně nezávadnou variantou, protože nevyvíjí žádné škodlivé výpary. Ze spolupráce vyšla ultimativní party hra na odlévání vosku pro vaši oslavu! Dné jedovaté výpary: tradici znáte již od dřívějších dob jako "lití olova".

To jsou přísady, díky kterým bude vaše silvestrovská party nezapomenutelná. Ekologické: další výhodou použití vosku namísto olova je ekologická nezávadnost. Vynikající na vaší silvesterové party: raclette, kleště na oheň a lití vosku. Přitom vám pomůže přiložený praktický seznam se stovkami výkladů. Ukažte společně se svými nejmilejšími svou budoucnost pomocí sady na odlévání vosku WEIDEBACH! Vývoj s lídrem na trhu nico: Žádná firma nestojí za silvestrovskou zábavu než Nico ohňostroj.

Tak můžete s weidebach oslavit silvestrovské odlévání vosku a současně chránit životní prostředí. Tak si můžete oslavy bez obav užívat! sešit se stovkami významů: smyslem odlévání vosku je zahřívání vosku a následně z vytvořených forem naznačovat budoucnost.
ZnačkaWeidebach #ad
Výrobce‎S&F Vertriebs- und Handels Unternehmergesellschaft (haftungsbeschränkt) #ad
Číslo díluNEW-Wax-Pouring-6pcs-WB-
ModelkaNEW-Wax-Pouring-6pcs-WB-

8. PRINCE AUGUST

#ad

Orc Stormtroopers, Prince August Hobby Giessen Anfänger Set

#ad
PRINCE AUGUST #ad - 6 star' metal genug, um 9 Figuren zu gießen. Enthält 125 gramm ca. Enthält gummiform, die drei verschiedene 25mm Fantasy-Armeen Orc Stormtrooper Figuren wirft. Enthält metallschmelzpfanne, Metallfeile und Trennmittel. Enthält einen flachen Seitenschnürpfer, um Einsiedeer zu entfernen. Enthält 2x metallklemmen und 2x Stützplatten.
ZnačkaPRINCE AUGUST #ad
VýrobcePrince August #ad
Výška1.57
Délka14.17
Šířka9.25
Číslo díluPA13684
ModelkaPA13684