Top 9 FIAT Ducato Zubehör – Přístrojové desky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STYYL

#ad

Také pro model 2022!, Jumper, STYYL Nerezové pojistky vhodné pro uzávěr Adblue na skříňovém vozíku Ducato, Boxer Adblue Tank víko

#ad
STYYL #ad - Vhodné pro fiat ducato od roku 2016 kastovní vozy také ducato 8 a částečně připojené obytné vozy, ne pro plně igrované! vhodné pro vozy peugeot boxer od roku 2016 také ducato 8 a částečně připojené obytné vozy, ne pro plně utažené! Vhodné pro vozy citroën jumper od roku 2016 také ducato 8 a částečně připojené obytné vozy, ne pro plně igrované! Montáž bez nářadí! s funkcí parkování;-. Bezpečnostní pojistka na uzávěr Adblue / pojistka víka z ušlechtilé oceli 3 mm.
ZnačkaSTYYL #ad
VýrobceTM-TH Design-Schmiede #ad
Výška0.12
Délka5.71
Šířka2.95
Číslo dílu903
Modelka903

2. RENOPAX

#ad

RENOPAX AdBlue uzávěr pojistka z ušlechtilé oceli na skříňovém vozíku Ducato, Jumper, Boxer Adblue víko nádrže

#ad
RENOPAX #ad - Pojistka nádrže z 3 mm silné ušlechtilé oceli neobsahuje otřepy a minimalizuje riziko zranění. Snadná instalace – použijte klíč k otevření víka nádrže nafty. Následně nasaďte víko nádrže nafty zpět a uzavřete jej. Z výroby nelze klapku palivové nádrže u fiat ducato, Citroën Jumper a Peugeot Boxer uzavíratelná, pouze samotné víko nádrže nafty.

Popisování laserovým gravírováním je nejen kvalitní, ale také užitečné pro zapůjčení nebo pronájem nezkušeným. Vyrobeno v německu – vyrobeno v německu s nejvyššími standardy, zajišťuje naše zajištění nádrže konstantní a prvotřídní kvalitu. Umístěte naši pojistku víka nádrže dbejte na to, aby víko nádrže AdBlue bylo vodorovně vyrovnané. Praktická parkovací poloha – abyste měli k doplnění obě ruce volné, můžete naši pojistku víka nádrže zcela jednoduše zavěsit na pojistný čep palivové klapky.

Vhodné pro všechny boxy a částečně integrované. Vezměte prosím na vědomí, že uzávěr není vhodný pro plně integrované obytné vozy. Bezpečnost – díky naší pojistce adblue z ušlechtilé oceli chráníte svůj tank před neoprávněným přístupem a zabráníte tak vysokým nákladům na opravy. Díky tomu má každý volný přístup k vašemu uzávěru AdBlue víko nádrže. Vhodné pro – fiat ducato od 2016, citroën jumper od 2016, peugeot boxer od 2016.
ZnačkaRENOPAX #ad
VýrobceRENOPAX #ad
Číslo díluRPX-301
ZárukaZákonná záruka

3. Gentle North

#ad

Popisovatelná fólie v bílé pro obytné automobily, 9,5 x 5,5 cm malá, šířka, příslušenství pro kokpit pro ženy a táborníky, výška, samolepicí fólie, délka, Nálepka na obytný vůz hmotnost

#ad
Gentle North #ad - 100% německá výroba – výroba v německu s nejvyšším důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků. 100% přehled – na první pohled vidíte všechny důležité rozměry vozidla.

100% top odolný proti povětrnostním vlivům – odolná proti poškrábání z lepicí fólie odolné proti povětrnostním vlivům s lesklým UV potiskem pro venkovní i vnitřní použití. 100% snadná instalace – nálepku 9, 5 x 5, 5 cm lze pohodlně nalepit na jakýkoliv hladký povrch. 100% na všechno – pomocí voděodolné tužky jednoduše naneste velikost, šířku, délku a rozměry vozidla.
ZnačkaGentle North #ad
VýrobceGentle North #ad
Výška0
Délka3.74
Šířka2.17
Číslo dílu870419
Modelka870419

4. LAINFELD

#ad

LAINFELD Odtok kondenzované vody | příslušenství pro obytné vozy pro topení TRUMA | odtok pro kryt krbu a krbové víčko | víko komína výfukový krb Camper

#ad
LAINFELD #ad - Použitý materiál je flexibilní a nemůže poškodit váš obytný vůz. Kondenzovaná voda vytékající z komínového krytu topení je bezpečně odváděna. Náš odtok je vhodný pro všechny kryty komínů truma a alde se vzdáleností otvorů 96 mm.

Montáž je hotová za méně než 3 minuty – není nutné vrtání na obytný vůz. V případě dotazů se velmi rádi obraťte na naši podporu! Je nerozbitný, odolný vůči uv záření a je tak dimenzován pro obzvlášť dlouhou životnost! Pokud nebudete spokojeni s příslušenstvím pro obytný vůz, dostanete peníze zpět do 60 dnů po nákupu. Odtok kondenzace spolehlivě zabraňuje znečištění obytného vozu. Perfektní příslušenství pro kempování např. Pro váš karavan fiat ducato! zpevnění za krytem krbu pomocí 2 stávajících originálních šroubů.
ZnačkaLAINFELD #ad
VýrobceLAINFELD #ad
Výška4.33
Délka4.72
Šířka0.31
Číslo díluLF-KA-96
Záruka2 Jahre

5. NICOLIE

#ad

NICOLIE 2 kusy zadních háčků na sedadla, příslušenství, k zavěšení tašek, kompatibilní s autem, přenosné

#ad
NICOLIE #ad - Balení obsahuje: 2 kusy x háčky na autosedačky. Materiál: ABS. Vhodná příležitost: Auto. Barva černá. Velikost: 65 mm x 65 mm x 35 mm.
ZnačkaNICOLIE #ad
VýrobceNICOLIE #ad
Číslo dílu542403
Modelka542403

6. Fiat

#ad

Originální Fiat odpuzovač větru a deště pro boční okna Fiat Ducato 250 od roku výroby 2006 OE 50901494

#ad
Fiat #ad - Pokud si nejste jisti, zda poskytovaný artikl kompatibilní s Vaším vozem, kontaktujte nás prosím e-mailem. Originální FIAT deflektor.
ZnačkaFiat #ad
Číslo dílu50901494

7. LAINFELD

#ad

Citroen Jumper | příslušenství kempování karavan | pojistka dveří, LAINFELD Zamykání zadních dveří | ochrana zadních dveří proti vloupání H1/H2 střecha např. pro FIAT Ducato

#ad
LAINFELD #ad - V případě dotazů kontaktujte naši podporu! Bez otřepů a tloušťka materiálu 3 mm – nejvyšší kvalita! příslib na lehké pole – pokud nebudete spokojeni s zamykáním zadních dveří, dostanete peníze zpět do 60 dnů po nákupu.

Vysoká ochrana proti vloupání – zamykání zadních dveří zabraňuje otevření dveří vloupáním, i při lehce zavěšených nebo zahnutých dveřích, i když zámek zadních dveří nebylo zablokováno nebo se již zlomilo! Praktické dlouhé otvory – umožňují flexibilní vyrovnání při montáži a zajišťují vysokou přesnost, resp.

Není nutné vrtání! vysoce kvalitní zpracování – zamykání zadních dveří obytného vozu se vyrábí metodou řezání laserem z kvalitní ušlechtilé oceli. Zámkových šroubů! montáž bez vrtání – naše ochrana proti vloupání se montuje pomocí originálních upevňovacích šroubů zámkové válce mezi dveřní plech a cylindrickou vložkou.
ZnačkaLAINFELD #ad
VýrobceLAINFELD #ad
Číslo díluLF-HV-H1+2
ModelkaLF-HV-H1+2

8. ZentimeX

#ad

Interiormate Z967030 nástupní lišty specifické pro dané vozidlo plast černý 3D povrch 2dílné

#ad
ZentimeX #ad - Nástupní lišty lze v případě potřeby opět beze zbytku odstranit. Lišty nabízejí nejvyšší funkčnost pro každodenní namáhání a spolehlivě chrání lakování nástupní hrany před mechanickým poškozením, poškrábáním a různými nečistotami při nastupování a vystupování a vykládání interiéru vozidla.

Nástupní lišty se montují na vozidlo podle dodaného návodu k montáži po důkladném vyčištění podkladu čisticím hadříkem 3M pomocí oboustranné lepicí pásky 3M umístěné na spodní straně. Díky související přesnosti tvaru a zpracování je zaručeno estetické přizpůsobení karosérii vozidla. Díky nejnovějšímu laserovému měření a výrobní technologii vám garantujeme 100% přesnost. Vhodné pro fiat ducato 3 typ 250 2006- skříňový vůz. Nástupní lišty jsou vyrobeny z nerezového ultralehkého pu plastu se strukturovaným povrchem nejvyšší kvality přesně pro model vozidla uvedený v prvním bodě propůjčí vašemu vozu díky inovativnímu tvaru exkluzivní vzhled.

Plná ochrana představuje díky daným vlastnostem materiálu ideální alternativu k běžné ochraně z kovových slitin, zejména proto, že se na základě zřeknutí kovových prvků zabrání možnému vývoji koroze na vozidle. V našem obchodě prodejce najdete také vhodné ochranné lišty a ochranu hran nakládací hrany pro mnoho modelů vozidel.
ZnačkaZentimeX #ad
VýrobceFiat #ad
Číslo díluZ967030

9. deiwo

#ad

Ochranná plachta FIAT Ducato typ 250 | od roku 2006 | termo rohož | ochranná plachta proti hmyzu

#ad
deiwo #ad - Ideální ochrana před nežádoucími pohledy a zatemnění v kabině řidiče. Přední plachta vhodná pro fiat ducato, Peugeot Boxer a Citroen Jumper od roku výroby 2006. Termoakustický, odráží uv světlo a odolný proti povětrnostním vlivům. Rychlá montáž díky sponám a magnetickému systému. Přizpůsobené specifické pro model pro čelní sklo a boční sklo.
Značkadeiwo #ad
Výrobcedeiwo #ad
Hmotnost6.61
Číslo dílu156796407
Modelka156796407